ORHAN YILMAZ HABERLERİ

Orhan Yılmaz haber, Orhan Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Yılmaz - 24.11.2014
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı Kapılarını Açtı
Congressium Ankara'da düzenlenen kongrenin açılış oturumuna konuşmacı olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın yanı sıra ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz,  EIF Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Dilek, TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da yer alacak.
Orhan Yılmaz - 14.11.2014
Zonguldak'ta 4 Eğitimci Sendikacı, Vali Kaban'a Derdini Anlattı
Aktif Eğitim-Sen Başkanı Yıldıray Uysal, Eğitim İş Sendikasından Muammer Kural, Eğitim-Sen’den Orhan Yılmaz ve Türk Eğitim-Sen’den Şahin Ören Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı makamında ziyaret etti.
Orhan Yılmaz - 11.11.2014
Etimatik'e Tse K-235 Belgesi Verildi
"17 MİLYON DOLAR OLAN KARIMIZI 500 MİLYON DOLARA ÇIKARDIK" Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz ise Eti Maden'in araştırmacı bir yönü de olduğunu kaydederek, "Şu anda 150 proje yürütüyoruz.
Orhan Yılmaz - 11.11.2014
Etimatik'e Tse Belgesi
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz da kurumun araştırmacı bir yönü olduğunu belirterek, şu anda 150'ye yakın projeyi yönettiklerini ifade etti.
Orhan Yılmaz - 28.10.2014
Enerji Ankara'da Tartışılacak
Toplantıya katılan Eti Maden İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Orhan Yılmaz, kurumlarının karının 2004'te 17 milyon dolardan bu yıl yarım milyar dolar seviyelerine ulaştığını belirterek, "ETİ maden, maden satmaz.
Orhan Yılmaz - 13.10.2014
Bor Madenlerinin Özelleştirileceği İddiası
Kinay'ın da "Ne şimdi ne de ileride bor madeni ve Emet ile ilgili özelleştirme olmayacağını" söylediğini dile getiren Yeşilyurt, "Ayrıca Kinay, bununla alakalı sosyal medya üzerinden duyuru yaptığını belirtmiş. Sendikamızın yönetim kurulu üyelerinin Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz ile yaptığı görüşmede de böyle bir durumun söz konusu olmadığını aktarmış" dedi.
Orhan Yılmaz - 11.10.2014
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Yılmaz: "Bor Madenleri Özelleştirilmeyecektir"
Türkiye’de bor üretiminde tek yetkili kuruluş olan Eti Maden İşletmeleri tarafından düzenlenen ‘Pazar Odaklı Etkileşim Çalıştayı’ için Kütahya’nın Emet ilçesine gelen Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz’ı, Maden İş Sendikası Genel Eğitim ve Araştırma Sekreteri Ahmet Çümen ve Maden-İş Sendikası Hisarcık Şube Yönetimi ziyaret etti.
Orhan Yılmaz - 09.10.2014
Kütahya'da "Pazar Odaklı Etkileşim Çalıştayı"
Toplantıya, Amerika, İspanya Finlandiya, Lüksemburg, Almanya, Rusya, İran, Singapur, Birleşik Arap Emirlikleri ve Çin'den bor madeninin satış temsilcileri ile Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz'ın katıldığını belirten Bütüner, "Bunun yanı sıra Genel Müdürlükten üst düzey teknik müdürler katılıyor.
Orhan Yılmaz - 18.06.2014
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Yılmaz, Balıkesir'de İncelemelerde Bulunacak
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz, Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde bulunan Eti Maden İşletmelerini ziyaret edecek.
Orhan Yılmaz - 29.04.2014
Mersin Üniversitesi'nden Türküler Yükseldi
Mersin'de Türk Halk Müziği Sanatçısı Sevcan Orhan, söylediği türkülerle öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Orhan Yılmaz - 15.04.2014
Yozgat'ta "Kutlu Doğum Haftası" Etkinlikleri
"Kutlu Doğum Haftası" etkinliklerine konuşmacı olarak katılan, Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doc. Dr. Orhan Yılmaz, katılımcılara "Hz.
Orhan Yılmaz - 04.03.2014
Eti Maden Bordan Deterjan Üretti
Eti Maden İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Orhan Yılmaz, Bursa'da yaptığı açıklamada, içinde borun da bulunduğu deterjan ürettiklerini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Yılmaz Haberleri | Orhan Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Orhan Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Sinop Belediyesi Tsm Korosu Konseri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 03:04:40. #1.16#

title