ORHAN YILMAZ HABERLERİ

Orhan Yılmaz haber, Orhan Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Yılmaz - 27.11.2015
Acemi Erler Yemin Etti
Samsun Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Gökberk Kışlası'ndaki törende temel eğitim gören bin 35 er ve erbaş ant içti.  Yemin töreni sonrasında 361'inci kısa dönem erlerden Orhan Yılmaz ile 1995/4 tertip erlerden Mehmet İnce, yaş kütüğüne plaket çaktı, askerlere çeşitli hediyeler verildi.
Orhan Yılmaz - 27.11.2015
Eğitimini Tamamlayan Askerler Yemin Etti
Gökberk Kışlası'nda düzenlenen törende temel eğitim gören bin 35 er ve erbaş ant içti. Yemin töreni sonrasında 361. kısa dönem erlerden Orhan Yılmaz ile 1995/4 tertip erlerden Mehmet İnce, yaş kütüğüne plaket çaktı.
Orhan Yılmaz - 10.10.2015
Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Eğitim-Sen Zonguldak Şube Başkanı Orhan Yılmaz, grup adına yaptığı açıklamada, saldırının emekçilerin barış, demokrasi ve özgürlük taleplerini hedef aldığını belirterek, "Eğitim-Sen olarak her fırsatta savaş çığırtkanlığı yapanlara karşı 'inadına barış' diyen barış savunucularını göz göre göre katledenleri ve bu katliamın gerçekleşmesine neden olanları lanetliyoruz" şeklinde konuştu.
Orhan Yılmaz - 05.08.2015
Giresun Belediyesinin Çalışmaları
Aksu, yaptığı açıklamada, daha yaşanabilir bir Giresun için çalışmaların sürdüğünü belirtti.  Bu yıl içerisinde başlattıkları projelerin büyük kısmının tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Aksu, "Öncelikle şehir merkezinde ana yollarda başlattığımız yenileme çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. Sagae, Yeniyol ve Orhan Yılmaz caddelerini yeniledik ve yollarını asfaltladık.
Orhan Yılmaz - 14.07.2015
Tartıştığı Nikahsız Eşini Döverek Öldürdü (2)
Tutuklandı izmir'in Ödemiş İlçesi'nde, nikahsız birlikte yaşadığı bir çocuk annesi Yeşim Korkmaz'ı döverek öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan hamal Orhan Yılmaz, sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Orhan Yılmaz - 12.07.2015
Giresun Belediyesinin Cadde Yenileme Çalışmaları Sürüyor
Aksu, projenin devamı olarak Orhan Yılmaz ve İnönü caddelerinde de çalışmalara başladıklarını dile getirerek, "Yeniyol mevkinden Giresun Valiliği'ne olan bölgeye kadar tüm caddelerimizi yenileyeceğiz.
Orhan Yılmaz - 12.06.2015
Tarsus'ta Otomobilin Çarptığı 2 Motosikletli Yaralandı
Mersin'in Tarsus ilçesinde otomobilin çarptığı iki motosikletin sürücüsü yaralandı.  Alınan bilgiye göre, plakası tespit edilen ancak sürücüsünün kimliği öğrenilemeyen otomobil, D-400 karayolu Tarsus-Adana istikameti Çardak Kavşağı'nda, Orhan Yılmaz'ın kullandığı 33 P 0998 plakalı motosiklet ile Mehmet Korkmaz yönetimindeki 33 PE 802 plakalı motosiklete arkadan çarparak kaçtı.
Orhan Yılmaz - 27.05.2015
Trabzon'da Feci Kaza: 1 Ölü, 1 Yaralı
Araklı ilçesi Yalıboyu mevkiinde saat 00.30 sıralarında meydana gelen kazada, Trabzon’dan Rize istikametine giden Murat Demir (18) idaresindeki 61 TR 987 plakalı otomobil henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı kontrolden çıktı. Karşı şeride geçen otomobil Rize istikametinden Trabzon’a doğru giden Orhan Yılmaz (45) yönetimindeki 61 KG 010 plakalı yakıt tankeri ile çarpıştı.
Orhan Yılmaz - 17.05.2015
Denizli'de Minibüsle Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 8 Yaralı
CHP Denizli milletvekili adayı Kazım Arslan'ın seçim çalışmalarında kullanılan Orhan Yılmaz Toktaş idaresindeki 20 VA 858 plakalı minibüs ile Coşkun Deniz Beşemek yönetimindeki 21 UD 575 plakalı otomobil, Denizli-Burdur kara yolu Karahöyükavşarı mevkisinde çarpıştı.
Orhan Yılmaz - 15.05.2015
Atama Kararları
Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz (Trabzon) Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Saraloğlu, MTA Trabzon Bölge Müdürü olarak atanırken, eski Eti Maden İşletmeleri Genel?Müdürü Orhan Yılmaz ise Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında müşavirlik görevine getirildi.
Orhan Yılmaz - 08.05.2015
Bakan Babacan Carı Açık Sorununu Çözmenin Yolu, Mikro Ekonomik Reformlar
Dünya Gazetesi ile DHL Epress'in Swiss Otel'de düzenlediği yılın ihracatçıları teşvik ödülleri töreninde konuşan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, mikro ekonomik reformlarla Türkiye'nin cari açık sorunundan kurtulabileceğini söyledi Dünya Gazetesi ile DHL Express işbirliği ile Akbank ve Vodafone sponsorluğunda bu yıl 14. düzenlenen, "İhracatın Yıldızları- Teşvik Ödülleri" Maçka'ta bulunan Swiss Otel'de düzenlenen geceyle sahiplerini buldu. 8 kategoride 19 firmanın ödüllendirildiği gecede yılın ihracatçısı olarak Eti Maden seçilirken Eti Maden Genel Müdürü Orhan Yılmaz, ödülünü Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın elinden aldı.
Orhan Yılmaz - 23.04.2015
23 Nisan Resim ve Balon Şenliği
Şube Başkanı Orhan Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, etkinliği geleneksel hale getirmeye çalıştıklarını ifade etti.
Orhan Yılmaz - 18.03.2015
Tamir Ettiği Kamyonun Altında Kalan Kişi Öldü
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Kepez ilçesi Akdeniz Sanayi Sitesi'nde bir tamirhaneye, üzerine vinç monte edilmiş 07 ELP 84 plakalı kamyonunu onarılması için götüren Orhan Yılmaz, akşam aracını almaya geldi.
Orhan Yılmaz - 06.03.2015
Ölüm Bile Ayıramadı
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde dün meydana gelen kazada yaşamını yitiren Melahat ve Mehmet Yılmaz çiftinin cenaze namazı birlikte kılındı ve birlikte defnedildi.
Orhan Yılmaz - 06.03.2015
T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, SAP Forum'undaydı
Zeynep Keskin sözlerine şöyle devam etti, '' Teknolojideki gelişim ve yaşanan dijitalleşme ile günlük hayatımızda kullandığımız tüm cihazlar birbiriyle iletişim haline geldi ve bugün dünya ekonomisi bu cihazlarla yönetilir oldu. Ortaya çıkan bu karmaşa ve hızı doğru adresleyebilmek adına günlük operasyon sürecinde sadeleşmek, süreçleri basite indirgemek ve platformları birbirine hızla entegre edebilmek gittikçe önem kazanıyor. Gerek kamu gerekse özel sektörün teknoloji gelişimi ve uygulamalarında özellikle bu konuya odaklanması gerektiğine inanıyoruz." SAP Forum Ankara'da konuşan T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık "Bulut bilişim, büyük veri ve nesnelerin interneti artık sanayiden enerjiye, otomotivden eğlenceye kadar tüm sektörler için vazgeçilmez hale geldi. 6,5 Milyar Dolar değerindeki Türkiye bilişim pazarı giderek büyümeye ve global teknoloji firmalarının inovasyon yatırımları ile Türkiye'nin ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir. Bu kapsamda, yenilikçi yatırımlarıyla yazılım ihracatına olanak sağlayan ve istihdam yaratan SAP'ye Türkiye'nin teknoloji ve bilişim sektörüne katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunar, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz verimli işbirliğimizin gelecekte de devam etmesini dileriz", dedi. Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ise "Türkiye'ye baktığımızda büyüyen ihracatı, ekonominin temel direği olan KOBİ'lerin gücü ve nüfusunun yarısının 30 yaş ve altı olması Türkiye'yi teknoloji konusunda daha da gelişmeye mecbur kılıyor. Bu nedenle küresel firmaların yaptığı her türlü yatırım daha da anlamlı hale geliyor. KOBİ'lerin yazılım teknolojilerini daha verimli kullanması için SAP gibi yazılım şirketlerinin sunduğu çözüm ve uygulamalar önem kazanıyor!" dedi. STM, Aselsan, TEI, AA ve Havelsan gibi kamu kuruluşları ve özel kurumların başarı öykülerinin paylaşıldığı etkinlikte, Eti Maden "Yılın Kurumsal Dönüşüm Projesi" ödülünü alırken, PTT de "Yılın Teknoloji Projesi Ödülü"nün sahibi oldu. Eti Maden Genel Müdürü Dr. Orhan Yılmaz ve PTT Daire Başkanı İbrahim Barutçu ödüllerini SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin'in elinden aldı.
Orhan Yılmaz - 25.02.2015
Sapanca'dan Kısa Kısa
Bir süre önce okula müdür olarak atanan Orhan Yılmaz'a görevinde başarılar dileyen Dede,  öğretmenlerle sohbet etti.
Orhan Yılmaz - 19.02.2015
Synth-Pop Melankolinin Temsilcisi Tr/St Babylon'da
Gecenin açılışı lokal elektronik müzik sahnesinin başarılı isimlerinden, Orhan Yılmaz'ın synthpop ve syntwave projesi Mind Shifter'dan.
Orhan Yılmaz - 03.02.2015
Sinop Belediyesi Tsm Korosu Konseri
Halk Eğitim Merkezi'nde, Orhan Yılmaz yönetimindeki konserde yaklaşık iki saat boyunca Türk sanat Müziği'nin sevilen eserleri seslendirildi.
Orhan Yılmaz - 23.01.2015
Devrim Gibi Madencilik Kanunu Tasarısı
Bakan Yıldız, "Maden Kanunu Tasarısı" ile ilgili bakanlıkta basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Metin Kilci, Müsteşar Yardımcısı Nevzat Kavaklı, TKİ Genel Müdürü Mustafa Aktaş, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz, MTA Genel Müdürü Vekili Ziya Coşar ile MİGEM Genel Müdür Vekili Sadi Civelekoğlu katıldı.
Orhan Yılmaz - 24.11.2014
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı Başladı
Irak'ın 2012-2018 yılları arasını kapsayan hedeflerini de aktaran Rahmene şunları kaydetti: "Bu dönemde 24 yeni santral kumayı hedefliyoruz. 12 bin megavatlık gaz santrali ve 2 bin megavatlık da termal santral kurmak istiyoruz. 12 bin megavatın kurulumu devam ediyor ve 2015'de tamamlanacak. Bu kapasiteyi 39 gigavata çıkarmayı hedefliyoruz. Çinli bir firma ile de 6 bin megavatlık anlaşma imzalandı. 3 bin megavatlık anlaşma daha imzalanacak. Bu bizim için büyük başarı olacak." Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Yılmaz Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz, Anadolu Ajansının (AA) global iletişim ortağı olduğu ve Global Enerji Derneğince Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenen 7.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Yılmaz Haberleri | Orhan Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Orhan Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Haraç Çetesine Operasyon: 4 Gözaltı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 19:18:54. #1.14#

title