ORHAN YILMAZ HABERLERİ

Orhan Yılmaz haber, Orhan Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Yılmaz - 19.08.2018
Kapıkule'de 18 Kilometrelik Tır Kuyruğu
Tır şoförü Orhan Yılmaz ise yaklaşık 20 saattir kuyrukta beklediğini hala sıranın kendisine gelmediğini aktardı.
Orhan Yılmaz - 10.08.2018
Ladik ve Vezirköprü'de Sünnet Şöleni
Belediye Başkan Vekili Orhan Yılmaz, yaptığı açıklamada, sünnet olan çocuklara geçmiş olsun dileyerek, "Bu güzel günde çocuklarımızla beraber olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.
Orhan Yılmaz - 30.05.2018
Muradiye'de AK Parti Van Milletvekili Adayları Tanıtıldı
AK Parti Van milletvekili adayları, Muradiye ilçesinde düzenlenen programla tanıtıldı.
Orhan Yılmaz - 28.05.2018
Van'da Seçim Çalışmaları
AK Parti Van milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Bahçesaray ilçesinde seçim bürosu açtı.
Orhan Yılmaz - 10.05.2018
Engelliler Haftası
Okul müdürü Orhan Yılmaz, etkinlik öncesi yaptığı konuşmada, zihinsel engelli çocuğa sahip olmanın ve onun sorumluluğunu taşımanın büyük bir sınav olduğunu belirterek, "Hizmetlerimizin temelinde engellilere uyum becerileri kazandırmak vardır.
Orhan Yılmaz - 04.05.2018
Mşü Öğrencilerinden Gazi İlkokuluna Yeni Sınıf
Okul Müdürü Orhan Yılmaz da MŞÜ öğrencilerine bu anlamlı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Orhan Yılmaz - 16.03.2018
Osmaniye Valisi Coşkun'un Ziyaretleri
Okul Müdürü Orhan Yılmaz'dan bilgi alan Vali Coşkun, Tosyalı Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi'nde eğitim gören öğrencilerin özel öğrenciler olduğunu söyledi.
Orhan Yılmaz - 25.02.2018
Düzce'de Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Konvoyu
Düzce Şoförler Odası Başkanı Orhan Yılmaz, yaptığı açıklamada, konvoyu, bölgede mücadele veren Mehmetçiğe destek için düzenlediklerini söyledi.
Orhan Yılmaz - 15.02.2018
AK Parti'nin Samsun'da İlçe Başkan Adayları Belirlendi
Samsun'da kongre süreci hakkında açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, "AK Parti 6. Olağan Kongreleri kapsamında Samsun ilimize bağlı ilçelerimizde, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca yürütülen ilçe başkan adayı belirleme süreci devam etmektedir. Daha önce yapılan temayül, toplantı, görüşme ve istişareler neticesinde, mevcut ilçe başkanlarından kongrelerinde yeniden aday olmamaları yönünde karar verilen Alaçam, Ayvacık, Bafra, İlkadım, Kavak, Tekkeköy, Ladik, Vezirköprü ve Yakakent ile yine daha önce istifa eden 19 Mayıs ilçelerimizde, ilçe başkanlığı adaylığı için Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca mülakat yapmak üzere genel merkeze çağrılacak olan ilçe başkan adaylarımız belirlenmiştir. Alaçam ilçemiz için Salih Uçar ve Selahattin Alkan; Ayvacık ilçemiz için Kemalettin Gökçe, Harun Doğan ve Sertaç Can; Bafra ilçemiz için Hasan Kuru ve İbrahim Semiz, İlkadım ilçemiz için Atakan Ergeni, Hakan Ay, Mehmet Coşkun ve Serkan Akyüz, Kavak ilçemiz için Onur Bakır ve Osman Atlı, Ladik ilçemiz için Orhan Yılmaz, Recep Dirican ve Şerafettin Demirtaş, Ondokuzmayıs İlçemiz için Fatih Seven ve Hakan Yazar, Tekkeköy ilçemiz için Hayri Ağırlar, Kenan Yılmaz, Muhammet Üstün ve Şuayip Haliloğlu, Vezirköprü ilçemiz için Mehmet Gülburun ve Mehmet Kurt ve Yakakent ilçemiz için de Mehmet Gençoğlu, Mustafa Çakır ve Ahmet Günel genel merkezde yapılacak olan mülakata katılacaklardır.
Orhan Yılmaz - 15.02.2018
Harbiyelilerin Ankara'ya Götürülme Girişimi Davasında Sanıklara Ceza Yağdı
Isparta 2. Ağır Ceza Mahkemesince adliyenin konferans salonunda yapılan karar duruşmasında, daha önce Terörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkezi Komutanlığında görev yapan tutuklu sanıklardan eski Üsteğmen İlhan Çağrı Kayaoğlu, eski Albay Ahmet Nazif Şahinoğlu, eski Tabur Komutanı Yarbay Nurhan Baran, eski Albay Ahmet Yıldırım, eski Erkan Başkanı Orhan Yılmaz, eski Lojistik Destek Komutanı Cumhur Keyik, eski 2.
Orhan Yılmaz - 15.02.2018
Isparta'daki Fetö Davasında 9 Sanığa Hapis Cezası, 12 Sanığa Beraat
Adliyenin konferans salonunda görülen duruşmaya Mustafa Kurutmaz ile Merih Özşahin, Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken, diğer tutuklu sanıklar İlhan Çağrı Kayaoğlu, Ahmet Nazif Şahinoğlu, Nurhan Baran, Ahmet Yıldırım, Orhan Yılmaz, Cumhur Keyik, Hüseyin Seçkin Eraslan ile tutuksuz sanıklar ve avukatları ise salonda hazır bulundu.
Orhan Yılmaz - 08.02.2018
Isparta'da 700 Harbiyelinin Ankara'ya Götürülme Girişimi Davası
Duruşmaya, daha önce Terörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkezi Komutanlığında görev yapan tutuklu sanıklardan eski üsteğmen İlhan Çağrı Kayaoğlu, eski eğitim alay komutanı Ahmet Nazif Şahinoğlu, eski tabur komutanı yarbay Nurhan Baran, eski alay komutanı Ahmet Yıldırım, eski erkan başkanı Orhan Yılmaz, eski lojistik destek komutanı Cumhur Keyik, eski 2.
Orhan Yılmaz - 07.02.2018
Isparta'da 700 Harbiyelinin Ankara'ya Götürülme Girişimi Davası
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında 700 Kara Harp Okulu öğrencisini Ankara'ya götürmeye çalıştıkları iddiasıyla haklarında dava açılan 9'u tutuklu 21 sanığın yargılanmasına devam edildi. Isparta 2. Ağır Ceza Mahkemesince adliyenin konferans salonunda yapılan duruşmayı izlemek isteyen sanık yakınları, polis kontrolünde üstleri aranarak salona alındı. Duruşmaya, daha önce Terörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkezi Komutanlığında görev yapan tutuklu sanıklardan eski üsteğmen İlhan Çağrı Kayaoğlu, eski eğitim alay komutanı Ahmet Nazif Şensoy, eski tabur komutanı yarbay Nurhan Baran, eski alay komutanı Ahmet Yıldırım, eski erkan başkanı Orhan Yılmaz, eski lojistik destek komutanı Cumhur Keyik, eski 2.
Orhan Yılmaz - 06.02.2018
Isparta'da 700 Harbiyelinin Ankara'ya Götürülme Girişimi Davası
Duruşmada tutuklu sanıklar İlhan Çağrı Kayaoğlu, Ahmet Nazif Şensoy, Nurhan Baran, Ahmet Yıldırım, Orhan Yılmaz, Cumhur Keyik, Seçkiner Arslan, tutuksuz sanıklar ve avukatları hazır bulundu.
Orhan Yılmaz - 05.02.2018
Darbe Oluyor, Film mi İzliyorsunuz" Sorusuna "Evet" Yanıtı
Sanık yakınlarının polis kontrolünde üstleri aranarak alındığı duruşmada, tutuklu sanıklar İlhan Çağrı Kayaoğlu, Ahmet Nazif Şensoy, Nurhan Baran, Ahmet Yıldırım, Orhan Yılmaz, Cumhur Keyik, Seçkiner Arslan ile tutuksuz sanıklar ve avukatları hazır bulundu.
Orhan Yılmaz - 23.01.2018
Sürücülerden Mehmetçik'e Konvoylu Destek
Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, burada yaptığı açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'e düzenlediği operasyona destek vermek amacıyla bir araya geldiklerini söyledi.
Orhan Yılmaz - 23.01.2018
Kamyon ve Tır Sürücülerinden Mehmetçik İçin Türk Bayraklı Konvoy
Düzce Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz, "Biz, başkomutanımızın emrindeyiz.
Orhan Yılmaz - 23.01.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Düzce Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz, "Biz başkomutanımızın emrindeyiz.
Orhan Yılmaz - 23.01.2018
Kamyon ve Tır Sürücülerinden Mehmetçik İçin Türk Bayraklı Konvoy
Düzce Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz, "Biz, başkomutanımızın emrindeyiz.
Orhan Yılmaz - 06.12.2017
Karabük'te İş Yeri Yangını
Alınan bilgiye göre, Orhan Yılmaz'a ait, oto yedek parçası satışı yapılan iş yerinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Orhan Yılmaz - 03.12.2017
CHP Ezine İlçe Başkanlığına Yeniden Eren Seçildi
Eren başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Erdinç Ceyhan, Mehmet Çınar, Feridun Elmas, Bürkan Ercan, Hüseyin Aşkın Gülşen, Orhan Gürer, Mehmet Ali Patuşoba, Halil Sevim, İsmail Özgün Sezen, Caner Şahin ve Orhan Yılmaz yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Yılmaz Haberleri | Orhan Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Orhan Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. 48 Yıldır İğne ile 'Yün Yorgan' Dikiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 06:16:28. #1.15#

title