ORHAN YILMAZ HABERLERİ

Orhan Yılmaz haber, Orhan Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Yılmaz - 23.04.2012
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Törene, Kahramanmaraş Kaymakam Abdulkadir Okay, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Osman Saygılı, Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Duran Yılmaz, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, vatandaşlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Orhan Yılmaz - 16.04.2012
Kdz. Ereğli Beşiktaş Dostlarından Dayanışma ve Tanışma Gecesi
Erdemir Teknikerler Derneğinde düzenlenen geceye Kasap, Erdemir Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneği Başkanı Gürkan Çaylı, Kdz. Ereğli Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yazıcıolu, Beşiktaş Kongre Üyeleri Rıdvan Sezer, Seyfi Arslan, Kdz. Ereğli Beşiktaş Dostları sözcüsü Bahadır Kasap, Turgut Aydın, Can Yıldızhan, Orhan Yılmaz ve Beşiktaş dostları katıldı.
Orhan Yılmaz - 16.04.2012
Elbistan Devlet Hastanesi'nde Mesai Dışı Poliklinik Hizmeti Başladı
Uygulamaya katılan doktorların isimleri ise şöyle: Üroloji Uzmanı Opr. Dr. Uğur Taylan Bilgilisoy, Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Nuh Bingöl, Psikiyatri Uzmanı Dr. Barış Yılbaş, Nöroloji Uzmanı Dr. Orhan Yılmaz, Genel Cerrahi Uzmanı Opr.
Orhan Yılmaz - 10.04.2012
Türk Polis Teşkilatı'nın 167. Yıl Dönümü Nurdağı'nda Kutlandı
Kutlamalara cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Duran Yılmaz, Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, Hakim Yasin İğneci, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Osman Saygılı, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.
Orhan Yılmaz - 02.04.2012
Başkan Orhan Yılmaz Güven Tazeledi
Düzce Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin Genel Kurulu yapıldı.
Orhan Yılmaz - 31.03.2012
Gaziantep'te 100 Bin Fidan Toprakla Buluştu
Fidan dikimine Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, Sakçagözü Belediye Başkanı Hasan Dilek, Nurdağı Kaymakamı Abdulkadir Okay ve İl Özel idaresi meclis üyeleri katıldı.
Orhan Yılmaz - 30.03.2012
Akhisar İstiridye Mantarı'nı Keşfetti
Akhisar Ballıca ve Balıkesir Altınova tesislerinde toplam 25 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösterdiklerini belirten fabrika müdürü Orhan Yılmaz, "Tesislerimizde taze mantar üretim odalarının yanı sıra, taze mantar ve muhtelif sebzeleri işleyerek salamura ve konserveye dönüştürebilen hatlara da sahip.
Orhan Yılmaz - 28.03.2012
Türkiye Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çümen Açıklaması
"ÜRETİMDEN GELEN HAKKIMIZI KULLANACAĞIZ" Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Çümen, "Sendika olarak bu konu için müzakerelerle sonuça gitmeye çalışıyoruz. Enerji bakanlığına, Eti maden işletmelerine ve bölge milletvekillerine yeni değiştirilmeye çıkarılan madde ile yanlış yolda olunduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Bakan Yardımcısı ve Eti maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz ile bir toplantı gerçekleştireceğiz.
Orhan Yılmaz - 27.03.2012
Nurdağı Belediye Başkanı Yılmaz Açıklaması
Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: "Proje ile ambalaj atıklarının çöpe gitmemesi ayrı biriktirilmesi ve toplanması halinde ekonomiye yüzde 30 oranında katkıda bulunularak, çöp depolama sahasına giden cam, metal, kağıt, plastik atık miktarında azalma olacak.
Orhan Yılmaz - 17.03.2012
AK Parti Gaziantep Milletvekili Tayyar'ın Suriyelileri Ziyareti
Esad ailesinin, 2013 yılını göremeyeceğini düşündüğünü dile getiren Tayyar, şunları dile getirdi: "Benim kişisel kanaatim, artık Suriye'de Esad rejimi sona gelindi, artık geriye sayım başladı. bu mücadele böyle devam ederse ben, Esad ailesinin 2013 yılını görmeyeceğini düşünüyorum. Bu duygularımızı içeride Suriye'den gelen dostlarımızla da paylaştık. Onlar da bizi dualarla karşıladılar. Bir an önce oradaki rejimin yıkılmasını, değişmesini istiyorlar. 'Bize aş, su, yemek vermeyin aç da kalırız, ama bizim orada çocuklarımızı, bebeklerimizi, anne ve babalarımızı kesiyorlar' diyorlar oradaki zulmün bitmesini istiyorlar. Biz de Türkiye olarak Suriye'deki zulmün bir an evvel bitmesi için elimizden gelen her türlü mücadeleyi yapacağız." Suriyelilerin taleplerini ilgililere ileteceklerini ifade eden Tayyar, şunları kaydetti: "Halepçe katliamında 1988 yılında 500 bin civarında peşmerge gelmişti. Yine yakın tarihlerde Bulgaristan'dan 300 bin soydaşımız gelmişti. Suriye'den tahmin etmek zor ama gördüğüm kadarıyla 400 bin-500 bin civarında mültecinin gelme ihtimaline göre hazırlık yapıldı. Ancak Suriye'den gelen dostlarımızla içeride yaptığımız konuşmalarda herkesin büyük bir baskı altında olduklarını eğer bu kıyım böyle devam ederse 15 milyon insanın Suriye'den kaçmak zorunda kalabileceklerini ifade etti. Ama sayı hiç önemli değil. Sayın Başbakanımız ifade etti, Dışişleri bakanımız da açıkladı. Suriye'den geleceklere gerekli yardımlar yapılıyor." Tayyar'ın ziyaretine İlçe kaymakamı Osman Beyazyıldız, Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Koordinatörü Ufuk Diri, Gaziantep Şehitkamil Belediye Başkan yardımcısı Murat Özgüle ve Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz katıldı.
Orhan Yılmaz - 09.03.2012
Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, Kadınlara Karanfil Dağıttı
"8 Mart Dünya Kadınlar Günü"ne özel düzenlenen programa Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, başkan yardımcısı Hasan Hüseyin Akdeniz, Halk Eğitim Müdürü Orhan Yılmaz ile çok sayıda kadın kursiyer katıldı.
Orhan Yılmaz - 09.03.2012
Nurdağı Belediye Başkanı Yılmaz Açıklaması
Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, toplumumuzda kadının saygın bir yeri olduğunu belirtti.
Orhan Yılmaz - 03.03.2012
Sinop Belediyesinden Konser
Türk Sanat Müziği Şefi Orhan Yılmaz yönetiminde halk eğitim merkezinde gerçekleşen konserin sunuculuğunu Nilgün Cabacı yaptı.
Orhan Yılmaz - 28.02.2012
Saruhanlı'da Yönetici Atamaları Yapıldı
Manisa Ticaret Borsası Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Orhan Yılmaz da, Saruhanlı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdür Başyardımcılığı'na atandı.
Orhan Yılmaz - 20.02.2012
Nurdağı'nda Taziye Evi Hizmete Girdi
Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, taziye evinin büyük bir ihtiyaç olduğunu ve vatandaşların talebi üzerine yapıldığını söyledi.
Orhan Yılmaz - 06.02.2012
Yeni Atanan Öğretmenler Göreve Başladı
Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Orhan Yılmaz öğretmen açığı olduğunu belirterek, "Milli Eğitim Bakanlığımız yeni atadığı öğretmenler, ilk gün itibarı ile okullarında ilk derslerine başladılar.
Orhan Yılmaz - 03.02.2012
Nurdağı'na Kültür Parkı Yapılıyor
Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, ilçedeki Kültür Parkı çalışmalarını Türkoğlu ve Kılılı belediye başkanlarına tanıttı.
Orhan Yılmaz - 01.02.2012
Beyin Kanaması Sonucu Hayatını Kaybeden Emniyet Bekçisi Toprağa Verildi
Törene, Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Türkoğlu Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Nurdağı Kaymakamı Abdulkadir Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Mustafa Taşhan, Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, Kılılı Belediye Başkanı Mehmet Bezirci,Türkoğlu İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Ziya Çelik, Türkoğlu İl Genel Meclisi üyeleri ve çok sayıda meslektaşı katıldı.
Orhan Yılmaz - 31.01.2012
Enka Yüzme Takımı, Paü'de Kamp Yaptı
Tesislerde gördükleri ilgi ve misafirperverlikten çok memnun kaldıklarını dile getiren ENKA Kulübü Yüzme Şube Kaptanı Orhan Yılmaz, verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.
Orhan Yılmaz - 31.01.2012
Enka Paü'de Kamp Yaptı
Kamp boyunca gördükleri ilgiden ve misafirperverlikten dolayı çok memnun kaldıklarını belirten ENKA Kulübü Yüzme Şube Kaptanı Dr. Orhan Yılmaz, çok verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.
Orhan Yılmaz - 28.01.2012
Manavgat Irmağı Kenarında Temizlik Çalışmasına Başlandı
Kitap evi önünde temizlik çalışmalarını tamamladıklarını belirten Çetin, dükkanını 2 hafta içinde 2 defa su bastığını ifade etti. Kahvehane işletmesi Orhan Yılmaz, suların yavaş yavaş çekilmesi ile birlikte ırmak kenarında temizlik çalışmasına başladıklarını belirten Yılmaz, sel suyunun dükkan önüne getirdiği balçığı temizlemekte zorlandıklarını kaydetti.
Orhan Yılmaz - 22.01.2012
Muayene Olana Dış Fırçası ve Macun Hediye
Ağız ve diş sağlığı ile ilgili rahatsızlıkların çoğunun fırçalama ile önlenebilir olduğuna dikkat çeken Diş Hekimi Orhan Yılmaz, "Halkımıza diş fırçalama alışkanlığı kazandırabilmek için yetişkin ve çocuklara diş macunu ve diş fırçası dağıtıyoruz, ayrıca dişlerin nasıl fırçalanması gerektiğini anlatıyoruz.
Orhan Yılmaz - 20.01.2012
Şemdinli'de Ev Yangını
Edinilen bilgilere göre yangın, sabah saatlerinde Moda Mahallesi'nde bulunan 7 nüfuslu Orhan Yılmaz isimli vatandaşın evinde meydana geldi.
Orhan Yılmaz - 06.01.2012
Milli Takım Kampına Seçilen Tekvandocu, Kaymakam Okay'ı Ziyaret Etti
-Belediye Başkanı Yılmaz'dan bilgisayar sözü- Nurdağı Belediye Başkanı Orhan Yılmaz da Belediyespor Kulübü sporcusu Yeternur Çiftçi'yi tebrik etti.
Orhan Yılmaz - 06.01.2012
Muş Foto Öğretmen Kızına Aşk Mektubu Yazan Öğrenciyi Dövdü İddiası
Emre A.'nın eğitim gördüğü Vali Adil Yazar İlköğretim Okulu Müdürü Savaş Yıldırak, bir öğretmenin nasıl böyle bir şey yaptığına inanmakta güçlük çektiğini bildirdi. Öğretmen Asiye Y.'nin görev yaptığı Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Orhan Yılmaz da, böyle bir olayı duyduğunda şaşırdığını, öğretmenin şimdiye kadar hiçbir çocuğu dövmediğini belirtti.
Orhan Yılmaz - 06.01.2012
İlköğretim Okulunda Öğretmen Anne Dehşeti
E.A.'nın eğitim gördüğü Vali Adil Yazar İlköğretim Okulu Müdürü Savaş Yıldırak, bir öğretmenin böyle bir şey yaptığına inanmakta güçlük çektiğini bildirdi. Öğretmen A.Y.'nin görev yaptığı Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Orhan Yılmaz ise, böyle bir olayı duyduğunda şaşırdığını, öğretmenin şimdiye kadar hiçbir çocuğu dövmediğini belirtti.
Orhan Yılmaz - 06.01.2012
Okulda 'Öğretmen Anne' Dehşeti
E.A.'nın eğitim gördüğü Vali Adil Yazar İlköğretim Okulu Müdürü Savaş Yıldırak, bir öğretmenin böyle bir şey yaptığına inanmakta güçlük çektiğini bildirdi. Öğretmen A.Y.'nin görev yaptığı Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Orhan Yılmaz ise, böyle bir olayı duyduğunda şaşırdığını, öğretmenin şimdiye kadar hiçbir çocuğu dövmediğini belirtti.
Orhan Yılmaz - 31.12.2011
Yeni Yıla Girerken
Nurdağı Kaymakamı Abdulkadir Okay ve Belediye Başkanı Orhan Yılmaz, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Orhan Yılmaz - 28.12.2011
Giresun'da 996 Paket Gümrük Kaçağı Sigara Yakalandı
Edinilen bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Nizamiye Mahallesi Orhan Yılmaz Caddesi'nde bir ticari plakalı taksiyi durdurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Yılmaz Haberleri | Orhan Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Orhan Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziantep'ten Kısa Kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 22:10:25. #1.14#

title