Orhan Turan Haberleri

Orhan Turan haber, Orhan Turan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Turan - 26.9.2018
Dijital Anadolu Projesi Toplantısı
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, "Rekabetçi bir Türkiye için, bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanabilme kapasitemizi ve becerilerimizi geliştirmemiz önemli. Küresel bir güç olmanın anahtarı, kendi teknolojimizi geliştirmekten geçiyor.
Orhan Turan - 8.9.2018
Türk Turizminde Dönüşüm Turizm 4.0 Zirvesi"
TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan da dünyanın büyük değişim ve dönüşüm sancısı yaşamaya devam ettiğini kaydetti.
Orhan Turan - 22.8.2018
Trabzon'da Sel ve Heyelan; Karayolu Ulaşıma Kapandı (3)
Evini su basan Bülent Turan da, "Mağdur olduk. Yolların akarları yok. Bu sebepten dolayı sürekli bu durumla karşı karşıya kalıyoruz. Evlerin duvarlarını kırarak suları boşaltıyoruz" diye konuştu.   Orhan Turan ise "Alt yapı olmayınca üst yapı da olmuyor.
Orhan Turan - 1.8.2018
Zam Oranının Gözden Geçirilmesi Gerektiğini Düşünüyoruz"
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, BOTAŞ'ın doğal gaz fiyatlarına yaptığı zamma ilişkin, "İşletmelerimizin küresel rekabet gücünü koruyabilmesi için serbest piyasa koşullarından uzaklaşmadan ve makroekonomik dengelere de zarar vermeden bu...
Orhan Turan - 10.7.2018
İş Dünyası Yeni Kabineyi Değerlendirdi
Açıklanan Bakanlar Kurulu'nun, yeni dönemin ruhuna uygun olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü liderliğinde icracı ve iş dünyasını yakından bilen isimlerden oluşturulmasının memnuniyet verici olduğunu belirten Bahçıvan, şu değerlendirmelerde bulundu: "Ülke olarak artık kaybedecek vaktimizin olmadığını, ekonomiye, üretime ve bunlar için güçlü adımlar atma zamanının geldiğini vurgulamak istiyorum.Yeni hükümetimizin, özellikle son yıllarda iş dünyası olarak büyük ihtiyaç duyduğumuz bazı yapısal konularda karar alma süreçlerini hızlandıracağını düşünüyorum. Alınacak olan hızlı kararlarla, ekonomimiz, üretim hayatımız ve sanayimiz için elzem olan reformların en kısa sürede gerçekleştirileceğine olan inancımız tamdır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne vizyoner ve birikimli bakanlardan oluşan ilk bakanlar kurulunun hayırlı olmasını diliyorum. Ekonominin, üretimin ve her alanda kalitenin ana gündem olacağı inancıyla, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm bakanlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum." "Türkiye'ye ihtiyacı olan dengeyi kazandıracak adımlar hızla atılmalı" TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, yeni sistemin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, 27'nci Dönem Parlamentosu'na ve yeni kabineye başarı dileklerinde bulunarak, önümüzdeki süreçte uzlaşma kültürüyle politikada yaşanacak normalleşmenin, demokratik ve ekonomik reformlarla desteklenmesi gerektiğini aktardı.
Orhan Turan - 12.5.2018
Türkonfed Yönetim Kurulu'nda Kadın Üye Sayısı Yüzde 100 Arttı
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) yeni yönetimini belirlediği İstanbul'da gerçekleştirilen 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda yeni kadın üye sayısı yüzde 100 arttı., Üyesi olan 29 federasyon ve 235 dernek ile bölgesel ve sektörel iş dünyası örgütlerinin çatı kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun, (TÜRKONFED) İstanbul'da gerçekleştirilen 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Orhan Turan seçildi.
Orhan Turan - 12.5.2018
Türkonfed'in Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan Oldu
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu'nun (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanlığına Orhan Turan seçildi.
Orhan Turan - 11.4.2018
Ode Yalıtım Ege'de Büyüyecek
ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, 2020'ye kadar firmanın toplam cirosu içinde Ege'nin payını yüzde 20'ye çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.
Orhan Turan - 16.3.2018
Şehit Polisler Mezarları Başında Anıldı
Doğankent'te şehit polis memurları Orhan Turan ve Zeki Kaya mezarları başında anıldı.
Orhan Turan - 4.12.2017
İş Dünyası Adana'da Buluşuyor
TÜRKONFED Başkan Yardımcısı ve Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Başkanı Süleyman Sönmez, 5 Aralık 2017, Salı günü, 14.00-18.00 saatleri arasında, Adana Divan Otel'de gerçekleşecek toplantıya TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Turan'la birlikte katılacak olan TÜSİAD BORGİP Çalışma Grubu Başkanı ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Şükrü Ünlütürk'ün BORGİP'in önemini anlatacağını bildirdi.
Orhan Turan - 29.11.2017
Türkiye İş Dünyası Adana'da Buluşacak
Bölge kalkınmasında şirketlerin önemi Adana'daki toplantıya TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Turan'la birlikte katılacak olan TÜSİAD BORGİP Çalışma Grubu Başkanı ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Şükrü Ünlütürk ise BORGİP'in, özellikle kişi başı yıllık geliri ülke ortalamasının yarısından az olan bölgelerin kalkınması amacıyla, o bölgelerdeki yerel iş insanlarının ve şirketlerin çok önemli bir rol oynayabilecekleri düşüncesi ile kurgulanmış bir proje olduğuna işaret etti.
Orhan Turan - 12.1.2017
Tüsiad Genel Kurulu
TÜSİAD 2017-2018 dönemi denetleme kurulu asil üyeleri Orhan Turan, Mehmet Gün, İzel Levi Coşkun, yedek üyeler ise Rint Akyüz, Hamdi Say, Alpaslan Korkmaz'dan oluştu.
Orhan Turan - 9.1.2017
Ode Yalıtım Tedarikçileri İçin Değer Yaratmaya Devam Ediyor
Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda her alandaki yatırımlarına ara vermeden devam eden ODE,tedarikçileri için değer yaratmaya devam ediyor. ODE Yalıtım'ın 'Tedarikçi Buluşması', ODE'nin Türkiye genelindeki 60'ın üzerindeki tedarikçisini biraraya getirdi. Etkinlik, ODE Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan'ın Türkiye inşaat sektörünü değerlendirdiği ve ODE'nin 2020 yılı vizyonunu paylaştığı açılış konuşması ile başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Orhan Turan Haberleri | Orhan Turan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Orhan Turan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Turan kimdir, hayatı ve biyografisi. Hatay Tüsiad Başkanı Bilecik Batı ve AB ile İlişkilerimize Daha Fazla Özen Göstermeliyiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 17:11:06. #1.14#
title