Orhan Sarı Haberleri

Orhan Sarı haber, Orhan Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Sarı - 14.10.2016
Üreticilerin Sorunları "Yeşil Masa" ile Çözülecek
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, üreticilerin sorunlarının kısa sürede çözümlenmesi amacıyla Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından "Yeşil Masa" uygulamasının hayata geçirildiğini bildirdi.
Orhan Sarı - 19.09.2016
Cerattepe'de Süreç Uzuyor
CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbağ ise açıklamasında, "Tamamen bir siyasal mahkeme ile karşı karşıyayız.
Orhan Sarı - 23.06.2016
Vali Özdemir, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti
Vali Özdemir'i kurum girişinde İl Müdürü Orhan Sarı ve çalışanlar karşıladı.
Orhan Sarı - 22.06.2016
Edirne Valisi Özdemir, İpsala'da İncelemelerde Bulundu
Ziyaretlerde, Edirne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muhammet Öztürk, İl Jandarma Komutanı Albay Kamuran Ersan, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, Vakıflar Bölge Müdürü Osman Güneren, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan yer aldı.
Orhan Sarı - 17.06.2016
Trakya'da Karne Heyecanı
Sınıflarda öğrencilerle sohbet eden Özdemir, karneleri dağıtarak, öğrencilere kitap hediye etti. Öğrencilerin yaz tatilinde yeni yıla hazırlanacağını aktaran Özdemir, "Velilerimizin bu konuda hassas olduklarını düşünüyorum. Edirne'de veliler eğitim konusunda çok bilinçliler. Velilerimizle iş birliğine devam edeceğiz. Buradaki başarı sadece çocuklarımızın değil, öğrencinin başarı ve başarısızlık durumunda velinin de katkısı vardır. Başarılı ya da başarısız olan aslında velidir, o yüzden velilerimiz kendi hatalarını ve eksikliklerini de göz önünde bulundurarak, gelecek yıllarda daha iyi, daha huzurlu bir toplum için nesil yetiştireceğimizi de kendilerine tavsiye ediyorum." dedi. Karne dağıtım töreni sırasında, Edirne Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Edirne Jandarma Komutanı Albay Kamuran Ersan, Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Edirne Müftüsü Emrullah Üzüm, Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı, Edirne Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Özcan da hazır bulundu.
Orhan Sarı - 17.06.2016
Trakya'da Karne Heyecanı
Karne dağıtım töreninde, Edirne Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Edirne Jandarma Komutanı Albay Kamuran Ersan, Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Edirne Müftüsü Emrullah Üzüm, Edirne Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı, Edirne Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Özcan da bulundu.
Orhan Sarı - 06.06.2016
İsmmmo'nun Yeni Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı
Yücel Akdemir'in başkan olduğu Oda'da, Erol Demirel Başkan Yardımcısı, Orhan Sarıgene Sekreter, Cemile Kuzu ise Sayman olarak, Ali Haydar Tunç, Gülgün Öztürk, Adem Çalışkan, İbrahim Balcıoğlu ve Turgay Kanarya da yönetim kurulu üyeleri olarak görev yapacak.
Orhan Sarı - 06.06.2016
Lider Çocuk Tarım Kampı" Gerçekleştirildi
Kampın sonunda folklor gösterisi yapan öğrencilere Edirne İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.
Orhan Sarı - 23.05.2016
Etso Üyeleri İstanbul Yapı Fuarı'nda
Dünyada ve Türkiye'de yapı sektörünün baş döndüren hızlı bir gelişme yaşadığını vurgulayan Kayıkçı, şunları kaydetti: "Tabi sektördeki hızlı gelişimden Akdeniz'in incisi ilçemiz de nasibini hızlı bir şekilde alıyor. Hepimiz yakından izliyor ve görüyoruz ki Erdemli son 15 yılda yapılaşmada hızlı bir gelişme sağladı. Bu gelişme ilçemizde uzun yıllar sürecek. Bu gelişmenin arkasında kalmamak ve sektörün içindeki elemanların da bilgi ve becerilerini geliştirmesi için her yıl geleneksel olarak İstanbul Yapı Fuarı'na oda olarak katılıyoruz. Bu tür etkinlikler sektörümüze canlılık kazandırmaktadır. İstanbul Yapı Fuarı'na katılan tüm arkadaşlarımıza ve bu imkanı sağlayan başta başkanımız Orhan Sarı ve oda yönetimine teşekkür ediyoruz.
Orhan Sarı - 17.05.2016
Doludan Zarar Gören Çiftçinin Borçlarının Ertelenmesi Talebi
Konu ile ilgili olarak Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Edirne İl Müdürü Orhan Sarı ile görüştüm.
Orhan Sarı - 05.05.2016
1. Hayvancılık Semineri
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, müdürlük konferans salonunda düzenlenen seminerde Edirne'nin ülke hayvancılığında önemli illerden biri olduğunu söyledi.
Orhan Sarı - 25.04.2016
Akkale Antik Kenti'nin Restorasyonu İçin Proje
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kanlıdivane Antik Kentine yapılan ziyaret ve yeni yapılan yollardan görüntü Yeni yapılan yolda yürüyen heyetten görüntü Kanlıdivane Antik kentinde yapılan çalışma hakkında Doç.Dr Ümit Aydınoğlu'nun bilgi vermesi Ümit Aydınoğlunun engellilerinde gezebileceği yürüyüş yolları yapıldığını anlatması Engellilerin de rahat gezebileceği yollardan görüntü Kanlıdivane Antik kentine ziyarete gelenlerden görüntü Kanlıdivane Antik kenti içerisinde yer alan nekrapolden görüntü Akkale Antik kentindeki üç katlı olduğu belirtilen antik mezar ile ilgili bilgi verilmesi Akkale Antik kenti çevresinde yapılan ziyaret Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Orhan Sarı'nın Akkale Antik kentinde yaptırılmak istenen çevre düzeni çalışması hakkında bilgi vermesi (mavi gömlekli) Doç.Dr Ümit Aydınoğlu'nun üç katlı mezar hakkında bilgi vermesi (Kırmızı renkli tişörtlü) Akkale Antik Kenti'nin restorasyonu için proje Mersin'in Erdemli ilçesinde, millattan önce 4. yüzyılda zeytinyağı ihraç merkezi olan Akkale Antik Kenti'nin restorasyonu ve çevre düzenlemesi için proje hazırlığına başlandı Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Orhan Sarı, Mersin'in Erdemli ilçesinde milattan önce 4. yüzyıla ait Akkale Antik Kenti'nin restorasyonu ve çevre düzenlemesi için proje hazırlığına başlandığını bildirdi.
Orhan Sarı - 25.04.2016
Akkale Antik Kenti'nin Restorasyonu İçin Proje
Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Orhan Sarı, Mersin'in Erdemli ilçesinde milattan önce 4. yüzyıla ait Akkale Antik Kenti'nin restorasyonu ve çevre düzenlemesi için proje hazırlığına başlandığını bildirdi.
Orhan Sarı - 21.04.2016
Etso Üyeleri Hırvatistan ve Sırbistan'da
ETSO Başkanı Orhan Sarı, ziyaretin dönüşünde yaptığı açıklamada, Zagreb ve Belgrad ticaret odaları üyeleri ve başkanları ile gerçekleştirilen ikili görüşmelerin verimli geçtiğini bildirdi.
Orhan Sarı - 04.04.2016
Edirneli Çiftçiler Meralarını Islah Ediyor
Edirne Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı da Kayapa köyünde mera ıslah çalışmalarını yerinde inceledi, traktörle meraya gübre attı.
Orhan Sarı - 10.03.2016
Erdemli'de Genç Girişimcilere Sertifika
ETSO Başkanı Orhan Sarı, oda binasında düzenlenen sertifika törenindeki konuşmasında, Türkiye'nin genç ve enerjik nüfusa sahip olmasından dolayı yeni iş kollarına ve istihdama ihtiyaç duyduğunu, bu nedenle de genç girişimcilerin önünü açmak için bu tür kursları düzenlediklerini söyledi.
Orhan Sarı - 07.03.2016
Çukurova Oda ve Borsaları Ortak Sorunlarını Değerlendirdi
TORUNOĞLU: "ÜRETİM ARTTI PAZAR SIKINTISI VAR" Anamur'un ekonomisinin tarıma dayalı olduğunu ifade eden Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Feridun Torunoğlu ise özellikle çilek üretiminin arttığı bir dönemde dış ticarette yaşanan sıkıntıların artması nedeniyle pazar bulmakta zorlandıklarını söyledi. Turizmde de istenilen sonuçları alamadıklarını ifade eden Torunoğlu, şunları söyledi: "Anamur'a daha çok dikkat çekilmesini istiyoruz. Kıbrıs'a en yakın nokta Anamur. Liman yapılacak proje çizildi ama Kalkınma Bakanlığı'nda bekliyor. Anamur gümrük kapısı açılması için destek bekliyoruz." SARI: "OTOBAN ÖNEMLİ" Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, bölge turizminin canlanması için D-400 Karayolu'nun Erdemli'ye doğru da iyileştirilmesi gerektiğini, otoban çalışmasına önem verilmesi gerektiğini söyledi.
Orhan Sarı - 24.02.2016
CHP Antalya Milletvekili Kara Açıklaması
Kara, beraberinde CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Ömer Salih Erol ve Tüm Bel-Sen Antalya Şube Başkanı İlhan Karakurt ile düzenlediği basın toplantısında, Antalya Büyükşehir Belediyesinde işten çıkarmalar ve sürgün atamalar yapıldığını, "işçi kıyımı yaşandığını" ifade etti.
Orhan Sarı - 03.02.2016
Meraları Yeteri Kadar Kullanamıyoruz"
Edirne Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, meraların yeteri kadar kullanılamadığını bildirdi.
Orhan Sarı - 03.02.2016
Mera Cenneti Edirne
Edirne Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, Trakya Bölgesi’nin en geniş ve verimli mera arazilerinin Edirne’de olduğunu ancak rantable olarak hayvancılığın hizmetinde kullanılamadığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Sarı Haberleri | Orhan Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Orhan Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sarı, Uzunköprü'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.06.2021 20:45:19. #1.13#

title