Orhan Sarı Haberleri

Orhan Sarı haber, Orhan Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Sarı - 09.03.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çiftçilere "bordo bulamacı" hatırlatması Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, meyve ağaçlarının zararlı bakteri ve mantar hastalıklardan korumak için "bordo bulamacı" yapılması gerektiğini belirtti.
Orhan Sarı - 07.03.2020
Çorum'dan kısa kısa
Yavrular için iş birliği protokolü Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, Koyun Yetiştiriciler Birliği Başkanı Şevket Avcı ve Damızlık Manda Yetiştiriciler Birliği Başkanı Şaban Sarıca arasında koyun, keçi ve mandalardan doğan yavruların küpelenmesi ve kayıt altına alınması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.
Orhan Sarı - 06.03.2020
Çorum'dan kısa kısa
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı ile İŞKUR Müdürü Ali Şahan'ın imzaladığı iş birliği protokolü kapsamında, Ortaköy ilçesine bağlı Aşdagul beldesi, Mecitözü ilçesine bağlı Boyacı ve Sungurlu ilçesine bağlı Arifegazili köylerinde örtü altı sebze yetiştiriciliği kursu, Kargı ilçesine bağlı Hacıhamza köyünde örtü altı domates yetiştiriciliği kursu, Boğazkale ilçesine bağlı Emirler köyünde yöresel gıda ürünleri yapımı ile Oğuzlar ilçesine bağlı Şaphane köyünde Çilek yetiştiriciliği kursları açılacak.
Orhan Sarı - 05.03.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, açılış töreninde yaptığı konuşmada, eğitim programıyla kurumlar arasında bilgi alışverişi sağlanacağını söyledi.
Orhan Sarı - 02.03.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, yaptığı yazılı açıklamada, denetimlerde 5 et ve et ürünleri, 6 süt ve süt ürünleri, 108 unlu mamuller üreten iş yeri, 256 kasap, şarküteri, bakkal, market, büfe, 50 okul kantini ve yemekhaneleri ile 145 lokanta, restoran, dönerci, fast-food toplu tüketim yerinin incelendiğini belirtti.
Orhan Sarı - 27.02.2020
Çorum'dan kısa kısa
Kuzu ölümlerinin önlenmesi Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, kuzu ölümlerinin genellikle yetersiz bakım ve beslenmeden kaynaklandığını vurguladı.
Orhan Sarı - 24.02.2020
Çorum'dan kısa kısa
Üreticilere "şap aşısı" uyarısı Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, üreticileri hayvanlarına şap aşısı yaptırmaları konusunda uyardı.
Orhan Sarı - 20.02.2020
Çorum'da "gıda denetimi seferberliği" kapsamında iş yerlerinde denetim
İl Müdürü Orhan Sarı, gazetecilere yaptığı açıklamada, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, ekmek ve ekmek çeşitleri ile unlu mamullerin satışının yapıldığı kasap, şarküteri, aktar, okul kantinleri, yemekhaneler, lokanta, restoran gibi toplu tüketim yerlerindeki denetimlerin bir hafta boyunca devam edeceğini belirterek, tüketicinin sağlıklı ve güvenilir gıdaya ulaşmasının amaçlandığını söyledi.
Orhan Sarı - 18.02.2020
Çorum'dan kısa kısa
Fidan seçiminde dikkat edilmesi gerekenler Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, çiftçilerin pazarda satılan fidanları alırken "Kurşun Mühür" sahibi olmasına dikkat edilmesi gerektiğini bildirdi.
Orhan Sarı - 14.02.2020
Çorum'dan kısa kısa
Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, yaptığı yazılı açıklamada, son zamanlarda Çorum'un komşu illerinde görülen şap hastalığı nedeniyle hayvan pazarlarının kapatıldığını bildirdi.
Orhan Sarı - 04.02.2020
Çorum'dan kısa kısa
Amatör balıkçılara uyarı Çorum Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Sarı, amatör balıkçıları kurallara uymaları konusunda uyardı.
Orhan Sarı - 03.02.2020
Çorum'dan kısa kısa
Toplantıya İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, kaymakam ve belediye başkanları ile kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Orhan Sarı - 29.01.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, kenevir yetiştirmek isteyenlerin 1 Nisan'a kadar Çorum Valiliğine izin müracaatında bulunması gerektiğini bildirdi.
Orhan Sarı - 27.01.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, ilde hayvansal salgın hastalıkların önüne geçmek amacıyla canlı hayvan taşımacılığına yönelik denetimlerin başlayacağını bildirdi.
Orhan Sarı - 24.01.2020
Çorum'dan kısa kısa
Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı ile bazı ilçe belediye başkanları katıldı.
Orhan Sarı - 20.01.2020
Çorum'dan kısa kısa
Birlik ve beraberlik ruhuyla teşkilat çalışmalarını sürdüreceklerinin altını çizen Karapıçak, şunları kaydetti: "Birlik ve beraberliğimize gölge düşüren, milliyetçi hareketin 'Üretken belediyecilik' anlayışını hazmedemeyen, ülkemizi içinde bulunduğu cendereden çıkaracak olan Cumhur İttifakı ruhunu zedeleyen kişi veya oluşumlara karşı uyanık olup asla fırsat verilmeden çalışmalarımızı devam ettireceğiz." Çorum'da "hastalıktan ari işletme" sayısı artıyor İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, Çorum'da hastalıktan ari işletme sayısının her geçen yıl arttığını söyledi.
Orhan Sarı - 19.01.2020
Çorum'dan kısa kısa
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, toplantıda yaptığı konuşmada, çiftçileri son müracaat tarihlerini geçirmemeleri konusunda uyardı.
Orhan Sarı - 18.01.2020
Çorum'dan kısa kısa
İl Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Sarı, bu kapsamda kursiyerlerle bir araya geldi.
Orhan Sarı - 17.01.2020
Çorum'dan kısa kısa
Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı başkanlığındaki toplantıda, Aşçı ve Lokantacılar Odası'na bağlı esnafın sorun ve talepleri değerlendirildi.
Orhan Sarı - 15.01.2020
Çorum'dan kısa kısa
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, proje kapsamında merkeze bağlı Turgutlu köyünde çiftçilerle bir araya geldi.
Orhan Sarı - 19.12.2019
alacak kavgası: 4 yaralı
Olay, öğle saatlerinde, Karapınar Mahallesi'nde meydana geldi. Aralarında borç- alacak nedeniyle husumet olduğu öne sürülen iki grup, yolda karşılaşınca tartışmaya başladı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüşürken taraflar, birbirine taş ve sopalar ile saldırdı. Çevredekilerin ihbarıyla gelen polis ekiplerinin müdahalesi sonucu kavga sonlandırıldı. Kavgada yaralanan Orhan Sarı, Adnan Sarı, Arif Sarı ve Zeynal Abidin Göksu, sağlık görevlilerince ambulanslarla Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.
Orhan Sarı - 19.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Olay, öğle saatlerinde, Karapınar Mahallesi'nde meydana geldi. Aralarında borç- alacak nedeniyle husumet olduğu öne sürülen iki grup, yolda karşılaşınca tartışmaya başladı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüşürken taraflar, birbirine taş ve sopalar ile saldırdı. Çevredekilerin ihbarıyla gelen polis ekiplerinin müdahalesi sonucu kavga sonlandırıldı. Kavgada yaralanan Orhan Sarı, Adnan Sarı, Arif Sarı ve Zeynal Abidin Göksu, sağlık görevlilerince ambulanslarla Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.
Orhan Sarı - 15.12.2019
Çorum'dan kısa kısa
Toplantıya, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Çıplak, Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Sarı, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan ve STK temsilcileri katıldı.
Orhan Sarı - 14.12.2019
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, yaptığı yazılı açıklamada, bakanlığın üreticilere damızlık gebe düve, 8-15 aylık damızlık boş dişi sığır ve manda alımına yüzde 40 hibe desteği sağlayacağını belirtti.
Orhan Sarı - 12.12.2019
Çorum'dan kısa kısa
İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, süneyle mücadele çalışmalarını değerlendirmek üzere köy muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi.
Orhan Sarı - 11.12.2019
Çorum'dan kısa kısa
Öğrencilerin Çorum'a dair fikir ya da projelerini 27 Aralık'a kadar belediyeye teslim edebileceğini bildiren Aşgın, şunları kaydetti: "Yarışma değerlendirmesi 30 Aralık 2019-2 Ocak 2020 tarihlerinde yapılacak. Sonuçlar 3 Ocak'ta açıklanacak. Yarışmaya Çorum Belediyesinin faydalanıcısı olduğu ve Avrupa Birliği Şehir Eşleştirme Programı kapsamında yürütülen 'A Roadmap For Smart City' projesine ait http://www.smarttwinning.org adresinde bulunan başvuru formu doldurularak katılım sağlanacaktır." "Hayvanların tırnağı yılda 2 kez kesilmeli" Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Sarı, tırnak bakımı yapılmayan büyükbaş hayvanların enfeksiyon riski taşıdığını dile getirerek, hayvanların tırnağının 6 ayda bir olmak üzere yılda iki kez kesilmesi gerektiğini belirtti.
Orhan Sarı - 09.12.2019
Çorum'dan kısa kısa
Çorum Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, meyve üreticilerini kış aylarında ağaçların bakımlarını ihmal etmemeleri konusunda uyardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Sarı Haberleri | Orhan Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Orhan Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Çorum Valisi Toprak, traktörle tarla sürdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 01:13:55. #1.16#

title