Orhan Kurt Haberleri

Orhan Kurt haber, Orhan Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Kurt - 04.09.2015
Giresun'da, Kurbanlık Satış Yerleri Kurayla Belirlendi
Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Kurt, eski nikah salonunda gerçekleştirilen kura çekiminde yaptığı konuşmada, pazar alanında 82 kurban satış standının olacağını söyledi.
Orhan Kurt - 11.08.2015
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Genel Kurulu Yapıldı
Yedek: Haluk Şahin, Sinan Vardar, Yavuz Emre Pehlivan, Mehmet Sinan Şayır, Orhan Kurt, Selahattin Çelik, Ethem Koyuncu, Ahmet Bahaddin Çelik.
Orhan Kurt - 15.07.2015
Tokat'ta "Askıda Çorap" Uygulaması
Yavuz Sultan Selim Camisi Yaptırma Derneği Başkanı Orhan Kurt, AA muhabirine, camiye gelen insanların çorapları nedeniyle mahcup olmaması için böyle bir uygulama başlattıklarını söyledi.
Orhan Kurt - 15.05.2015
Bulancak'ta Anma Programı Düzenlendi
Törene, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Giresun Belediye Başkan Vekili Orhan Kurt, vatandaşlar ve Kurdoğlu ailesi katıldı.
Orhan Kurt - 27.04.2015
21. Fevzi Bayazıtoğlu Tiyatro Günleri Bir Mayısta Giresun'da Başlıyor
Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Kurt, bu yıl 21. si düzenlenecek Fevzi Bayazıtoğlu Tiyatro Günlerinin 1-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşeceğini söyledi.
Orhan Kurt - 18.04.2015
Eskader Ödülleri Sahiplerini Buldu
Aydemir, edebiyat, musiki, güzel sanatlar ve mimari alanlarında göz ve gönül dolduran eserleri ve gayretleri görmezden gelemeyeceklerini vurgulayarak, şöyle devam etti: "Zihnimizi, gönlümüzü, muhabbetimizi ve elimizi onlara uzatmak zorundaydık. Çünkü bu eserlerle yeni nesillerimiz kimlik ve şahsiyet kazanacaktır. Eskiden mermilerle geliyorlardı, şimdi kelimelerle geliyorlar. Bizim de yepyeni kelimelerimiz olmalı. Yeni bir medeniyet tasavvurumuz olacaksa o kudretli kelimelere muhtacız. İşte o kelimelerle ya yeni bir şey söyleyeceğiz ya da yeni bir biçimde söyleyeceğiz. Birazdan bazı sanatçı dostlarımızı sahneye davet edip, hep birlikte bu düşünceden hareketle ödül plaketlerini takdim edeceğiz." Törende Prof. Dr. Salih Tuğ "Özel Ödül"e, Prof. Dr. Kemal Eraslan, Neyzen İlyas Çelikoğlu ve Emine Gürsoy Naskali de "Üstün Hizmet Ödülleri"ne değer görüldü.   Ahmet Efe, Sabri Koz, Ahmet Yaşar Ocak, Fatma Pekşen, Şemsettin Şeker, Prof. Dr. Muhittin Serin, Münip Utandı, Mustafa Fayda, Mahmut Erol Kılıç, Orhan Kurt, Said Coşar, Mustafa Özçelik, Şenol Koca, Mürsel Gündoğdu, İhsan Kabil, Nurettin Durman, Orhan Kurt, Toron Karacaoğlu, İhsan Süreyya Sırma, İlker Dere ve Cengiz Aydoğdu'ya ödüllerinin takdim edildiği törende, kurum olarak da Arapgir Postası, Ay Vakti dergisi, İnsan Yayınları, İBB Kütüphaneler ve Müzeler Müdürlüğü ile İBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ödül aldı.
Orhan Kurt - 17.04.2015
Eskader Ödülleri Yarın Sahiplerini Bulacak
ESKADER Ödül töreninde bu yıl "Araştırma" dalında İhsan Süreyya Sırma, "Biyografi" dalında İlker Dere, "Çocuk Edebiyatı" dalında Ahmet Efe, "Deneme" dalında Cengiz Aydoğdu", "Dergi" dalında Ay Vakti, "Halk Edebiyatı" alanında Sabri Koz, "Hatıra" dalında Ahmet Yaşar Ocak, "Hikaye" dalında Fatma Pekşen, "İnceleme" dalında Şemsettin Şeker, "Klasik Türk Sanatları" alanında Muhittin Serin", "Kitap Yayıncılığı"nda İnsan Yayınları, "Kurum" dalında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kütüphane ve Müzeler Müdürlüğü, "Kültür Projesi" dalında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, "Mahalli Basın" dalında Arapgir Postası gazetesi, "Mizah" dalında Sait Coşar, "Monografi" dalında Mustafa Özçelik, "Müzik" dalında Münip Utandı, "Okumaya Teşvik Dalında" Şenol Koca, "Roman" dalında Mürsel Gündoğdu, "Sinema" dalında İhsan Kabil, "Şiir" dalında Nurettin Durman, "Tarih" dalında Mustafa Fayda, "Tasavvuf" dalında Mahmut Erol Kılıç, "Televizyon Dizisi" dalında Yedi Güzel Adam, "Temaşa Sanatı" dalında Orhan Kurt, "Tiyatro" dalında Toron Kracaoğlu ödül alacak.
Orhan Kurt - 09.01.2015
Tarım Öğretiminin 169. Yılı
OMÜ Ziraat Fakültesi Fahrettin Tosun Toplantı Salonu'nda düzenlenen etkinlikte konuşan Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Kurt, tarımın dünya nüfusu için vazgeçilmez olduğunu söyledi.
Orhan Kurt - 30.12.2014
Eskader 2014 Ödülleri Açıklandı
Bu yıl 28 dalda 30 ayrı kişi ve kuruma verilecek ödüllerde "Özel Ödül"e Prof. Dr. Salih Tuğ layık görüldü.
Orhan Kurt - 24.12.2014
Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü
Törende Giresun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Bakım ve  Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, sema gösterisi gerçekleştirdi, öğrenciler tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı.  Törene, Vali Hasan Karahan, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karaşit, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Kurt, Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Giresun Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.
Orhan Kurt - 13.05.2014
Milli Mücadele Kahramanlarından Hacı Hafız Mustafa Zeki Kurdoğlu Anıldı
Törene Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, Giresun Belediye Başkan Vekili Orhan Kurt, eski  CHP Giresun Milletvekili Rüştü Kurt, Kurdoğlu'nun torunu Gültekin Kurdoğlu, vatandaşlar ve aile üyeleri katıldı.
Orhan Kurt - 28.03.2014
Hayali Sanat Atölyesinin Sanatçılarından 'Hayalbaz' Sergisi
Sanatçılar, Hayalbaz'ı ve eserlerini şöyle anlatıyor: Biz, Hayali Orhan Kurt'tan el alan küçük bir ekibiz.
Orhan Kurt - 04.10.2013
Giresun'da Hayvan Pazarı İçin Kura Çekimi Yapıldı
Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Kurt, her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban pazar yerlerinin en iyi şekilde düzenlenerek esnafı ve vatandaşları mağdur etmeden alışverişlerini yapma imkanı sağlayacaklarını söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Kurt Haberleri | Orhan Kurt Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Orhan Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Gölgenin Tasarımı Sergisi Sanatseverlerle Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 01:22:01. #1.16#

title