ORHAN ÇAKIRLAR HABERLERİ

Orhan Çakırlar haber, Orhan Çakırlar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Çakırlar - 19.11.2019
Başkan Şentop, siyasi partilerin grup başkanlarıyla görüştü
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, TBMM'nin açılışının 100'üncü yıl dönümü etkinliklerinin planlanmasına ilişkin görüş ve önerilerini almak üzere, İYİ Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar ve grup başkanvekilleriyle görüştü.
Orhan Çakırlar - 19.11.2019
Başkan Şentop, siyasi partilerin grup başkanlarıyla görüştü
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, TBMM'nin açılışının 100'üncü yıl dönümü etkinliklerinin planlanmasına ilişkin görüş ve önerilerini almak üzere, İYİ Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar ve grup başkanvekilleriyle görüştü.
Orhan Çakırlar - 19.11.2019
TBMM Başkanı Şentop'tan İYİ Parti'ye 100. yıl etkinlikleri ziyareti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Meclisin açılışının 100. yıl dönümü etkinliklerinin planlanmasına ilişkin görüş ve önerilerini almak üzere, İYİ Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar ve grup başkanvekilleriyle görüştü.
Orhan Çakırlar - 19.11.2019
TBMM Başkanı Şentop, İYİ Parti Grup Başkanı Çakırlar ile görüşecek
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Meclis'in açılışının 100. yıl dönümü etkinliklerinin planlanmasına ilişkin görüş ve önerilerini almak üzere, Meclis'te İYİ Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar ile görüşecek.
Orhan Çakırlar - 07.11.2019
Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD'ye yapacağı ziyareti değerlendirdi
Akşener, burada gazetecilerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD'ye yapacağı ziyaretle ilgili sorusu üzerine, şu değerlendirmede bulundu: "Sayın Cumhurbaşkanı, Sayın Erdoğan, biz de basından sizin gibi takip ettik, dün akşam saat 23.00 civarında Trump ile telefon görüşmesi yapıldığı ve ayın 13'ünde de gideceğini söyledi. İnşallah Türkiye'nin hayrına olur, hayrına sonuçlar çıkacak bir görüşme olur. İYİ Parti olarak dikkatle takip ediyoruz. Türkiye'nin çıkarlarının en üst seviyede korunması gerektiğini hatırlatmak isteriz." Akşener'e ziyaretinde, TBMM Grup Başkanı Orhan Çakırlar, Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Aras, Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan, Ankara Milletvekili Şenol Dağ, İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak ve parti mensupları katıldı.
Orhan Çakırlar - 04.10.2019
CHP ve İYİ Parti "Yargı Reformu Paketi"ni görüştü
CHP heyetinin İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Nuri Okutan, Genel Sekreter Uğur Poyraz ve İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar'dan oluşan heyet ile görüştüğü vurgulanan açıklamada, Türkiye'de yargının sorunlarını, tarafsız ve bağımsız yargı için neler yapılabileceği ve TBMM Adalet Komisyonu'nun gündeminde olan Yargı Reform Paketi'nin ayrıntılarıyla masaya yatırıldığı kaydedildi.
Orhan Çakırlar - 01.10.2019
Yeni yasama yılı başlıyor
Törene, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, TBMM başkanvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç, Mithat Sancar, Levent Gök ve Celal Adan, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti Grup başkanvekilleri Özlem Zengin, Cahit Özkan ve Mehmet Muş, CHP Grup başkanvekilleri Engin Altay ve Engin Özkoç, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, İYİ Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar, İYİ Parti Grup Başkanvekili Dursun Müsavat Dervişoğlu, TBMM Başkanlık Divanı üyeleri, milletvekilleri ile TBMM bürokratları katıldı.
Orhan Çakırlar - 28.08.2019
İYİ Parti'den belediye meclis üyesine "partine dön" çağrısı
İYİ Parti Grup Başkanı ve İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Millet İttifakı listesinden belediye meclis üyesi seçilen partililerinden bir ismin partilerine dönmediğini, bu durumun devamının ittifaka gölge düşüreceğini belirtti.
Orhan Çakırlar - 02.08.2019
Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Grup Başkanvekili oldu
İYİ Parti Meclis Grubundan yapılan yazılı açıklamada, Trabzon Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'ndan boşalan Grup Başkanvekilliği seçimi için Grup Başkanı Orhan Çakırlar başkanlığında toplantı yapıldığı belirtildi.
Orhan Çakırlar - 24.07.2019
Akşener: Siyaseti düşmanlık üzerinden yapmama kararıyla yola çıktık
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yunanistan'ın Gümülcine kentinde, Batı Trakya Türkleri liderlerinden Dr. Sadık Ahmet'in 24'üncü ölüm yıl dönümünde kabri başında anma programına katılmak için karayolu ile bu ülkeye gitti. Akşener, Yunanistan'a geçiş yapmadan önce Edirne'nin İpsala ilçesi belediyesini ziyaret etti. Akşener'i partisinin Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Edirne Belediye Başkanı CHP'li Recep Gürkan, İpsala Belediye Başkanı İYİ Partili Abdullah Naci Ünsal ile vatandaşlar karşıladı.
Orhan Çakırlar - 24.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yunanistan'ın Gümülcine kentinde, Batı Trakya Türkleri liderlerinden Dr. Sadık Ahmet'in 24'üncü ölüm yıl dönümünde kabri başında anma programına katılmak için karayolu ile bu ülkeye gitti. Akşener, Yunanistan'a geçiş yapmadan önce Edirne'nin İpsala ilçesi belediyesini ziyaret etti. Akşener'i partisinin Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Edirne Belediye Başkanı CHP'li Recep Gürkan, İpsala Belediye Başkanı İYİ Partili Abdullah Naci Ünsal ile vatandaşlar karşıladı.
Orhan Çakırlar - 17.07.2019
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar Açıklaması
Yaşar, İYİ Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar ve partisinin bazı milletvekilleriyle Mecliste düzenlediği basın toplantısında, fındık üreticilerinin, hükümetin fındık taban fiyatlarına ilişkin açıklamasını beklediğini belirtti.
Orhan Çakırlar - 08.07.2019
Edirne'den kısa kısa
İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar'ın basın danışmanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, rahatsızlık geçiren Aydın Demir'i Karamürsel'deki evinde partinin Grup Başkan Orhan Çakırlar, Kocaeli Milletvekili İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, CHP Antalya Milletvekili Aydın Özel ziyarette bulundu.
Orhan Çakırlar - 07.07.2019
658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri
Diğer boylarda dereceye girenlerin ödüllerini, Edirne Valisi Ekrem Canalp, TBMM Başkanvekili Levent Gök, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, misafir milletvekilleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim takdim etti.
Orhan Çakırlar - 13.06.2019
Bakan Akar'dan İYİ Parti Grubu'na ziyaret
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan ise Akar'ın, Meclis Genel Kurulu'nda görüşülen Askeralma Kanunu Teklifi ile ilgili kendilerine bilgi aktardığını belirterek, şöyle devam etti: "Bu bilgiler ışığında daha önceki tavsiye ve önerilerimizi tekrar gözden geçireceğiz. Bu hafta sonu Genel Başkanımızın da bulunduğu toplantıda, Sayın Bakanımızın bize aktardıkları ile beraber yasaya ilişkin öneri ve tavsiyelerimizi tekrar düzeltip Meclisteki grup başkanvekilleriyle masaya yatıracağız. Salı günkü Meclis Genel Kurulu'nda tavsiyelerimizin ne kadarının yerine getirilip getirilmediğini görüp o tabloya göre hareket edeceğiz. Sayın Milli Savunma Bakanımızın bize anlattıklarından yola çıkarsak bu tavsiye ve önerilerimizin önemli bir kısmının yerine gelebileceğini düşünüyoruz." Görüşmeye İYİ Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar, Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu ile İYİ Parti'nin TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri de katıldı.
Orhan Çakırlar - 04.06.2019
Selimiye'de bayram çoşkusu
Edirneliler bayram namazında Mimar Sinan'ın ustalık eseri Selimiye Camii'ne akın etti. Yaklaşık 10 bin kişilik cami tamamen dolarken bazı vatandaşlar yoğunluktan dolayı namazlarını cami avlusunda kıldı. Bayram namazını tarihi camide kılan İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ve Edirne Valisi Ekrem Canalp, namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaştı.
Orhan Çakırlar - 04.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Ramazan Bayramı nedeniyle Edirneliler bayram namazlarında Mimar Sinan'ın ustalık eseri Selimiye Cami'ne akın etti. Yaklaşık 10 bin kişilik cami tamamen dolarken bazı vatandaşlar yoğunluktan dolayı namazlarını cami avlusunda kıldı. Bayram namazını tarihi camide kılan İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ve Edirne Valisi Ekrem Canalp, namaz sonrası vatandaşla bayramlaştı.
Orhan Çakırlar - 28.04.2019
Edirne'de, 'Dostluk Maratonu' Koşuldu
21 kilometrelik yarı maratonda erkek ve kadınlarda dereceye giren isimler şu şekilde oluştu: Şaban Mustafa, 1'nci, Recep Tekin 2'nci, Erkan Bacak 3'ncü oldu. Kadınlarda Duygu Turgut Doyan, 1'nci. Kumsal Pınar Gözü, 3'ncü ise Hülya Tanrıya Şükür oldu. Erkekler 10 kilometre, Umut Işık, 1'nci, Serkan Turhan 2'nci Yasin Avcı ise 3'ncü oldu. Kadınlarda, Halime Çakmak, 1'nci, Zuhal Kaya, 2'nci, Petek Balaban, yarışı 3'ncü olarak tamamladı. Yarışmanın sonunda dereceye girenlere ödüllerini Edirne İYİ Parti Milletvekili Orhan Çakırlar, Edirne Valisi Ekrem Canalp ile Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan verdi.
Orhan Çakırlar - 26.04.2019
Edirne'nin 'Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali' Başladı
Edirne Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali'nin 9'uncusu yerli ve yabancı ekiplerin katıldığı kortej yürüyüşü ile başladı. CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğu, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Edirne Belediye Başkanı CHP'li Recep Gürkan, sivil toplum örgütleri, ciğerci esnaflar, vatandaşların oluşturduğu kortej, yerli ve yabancı ekiplerin dans ve folklor gösterileri arasında belediye önünden Atatürk Anıtı'na yürüdü.
Orhan Çakırlar - 23.04.2019
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener resepsiyona gelmezken, Grup Başkanı Orhan Çakırlar ile Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu ise katılanlar arasında yer aldı.
Orhan Çakırlar - 06.04.2019
Edirne Belediye Başkanı Gürkan, Mazbatasını Aldı
Edirne Belediye Başkanı CHP'li Recep Gürkan, belediye meclis üyeleriyle gittiği İlçe Seçim Kurulu'nda mazbatasını aldı. Törene İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir ve partililer katıldı.
Orhan Çakırlar - 06.04.2019
Edirne Belediye Başkanı Gürkan, Mazbatasını Aldı
Edirne Belediye Başkanı CHP'li Recep Gürkan, belediye meclis üyeleriyle gittiği İlçe Seçim Kurulu'nda mazbatasını aldı. Törene İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir ve partililer katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Çakırlar Haberleri | Orhan Çakırlar Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Orhan Çakırlar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Çakırlar kimdir, hayatı ve biyografisi. Edirne'den kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 14:58:28. #1.16#

title