Ordu'da Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Ordu'da Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Ordu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tarafından Bu Yıl 3.'sü Organize Edilen 'Yaz Okulu', 25 Haziran-27 Temmuz 2007 Tarihleri Arasında Toplam 300 Öğrencinin Katılımı ile İki Grup Halinde Yapılacak. Birinci Grup Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri, İkinci Grup İse Salı, Perşembe ve Cumartesi Günleri Okula Gelecek.

Ordu'da Yaz Okulu Kayıtları Başladı

Ordu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl 3.'sü organize edilen 'Yaz Okulu', 25 Haziran-27 Temmuz 2007 tarihleri arasında toplam 300 öğrencinin katılımı ile iki grup halinde yapılacak. Birinci grup pazartesi, çarşamba ve cuma günleri, ikinci grup ise salı, perşembe ve cumartesi günleri okula gelecek.

Ordu Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, bu yıl da gerçekleştirilecek yaz okuluna kayıt yaptıran öğrencilerin ulaştırma servisi, öğle yemeği ve okul kıyafetlerinin Belediye tarafından karşılanacağı belirtildi. Sadece ilköğretim öğrencilerini kapsayacak yaz okulunda öğrenciler sabah 08.30'da Belediye önünden servislerle alınacak, akşam 18.30'da tekrar Belediye önüne bırakılacaklar. Yaz okulu süresince öğrenciler, basketbol, voleybol, hentbol, futbol, masa tenisi, yüzme, satranç, müzik, resim ve halk oyunları olmak üzere 10 ayrı branşta, her biri üniversitelerin beden eğitimi bölümlerinden mezun branşlarında uzman 12 öğretmen tarafından eğitim alacaklardır.

Yaz okulunun kontenjanının 300 kişi ile sınırlı olduğu vurgulandı.

(MAK-SA)

23.05.2007 17:27 TSİ