Ordu'da modifiyeli araçlara sıkı denetim - Haberler
Haberi Paylaş

Ordu'da modifiyeli araçlara sıkı denetim

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Ordu'da modifiyeli araçlara sıkı denetim -Sahil bandında polis ekipleri, modifiyeli araçlara yönelik uygulama gerçekleştirdi Ordu'da trafik polisleri, vatandaşların huzurlu ve sessiz bir ortam için modifiyeli araçlar üzerindeki denetimlerini sürdürüyor.

Ordu'da modifiyeli araçlara sıkı denetim

-Sahil bandında polis ekipleri, modifiyeli araçlara yönelik uygulama gerçekleştirdi

ORDU - Ordu'da trafik polisleri, vatandaşların huzurlu ve sessiz bir ortam için modifiyeli araçlar üzerindeki denetimlerini sürdürüyor.

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince, Altınordu ilçesi sahil kesimlerinde ve insanların yoğun oldu bölgelerde, modifiyeli araçlara yönelik uygulamalarını sürdürüyor. Çok sayıda noktada, sivil ve resmi trafik polislerinin katılımları ile gerçekleştirilen denetimlerde, kesik yaylı, gürültülü egzozlu, zenon farklı araçların yanı sıra trafiği tehlikeye düşüren araç sürücüleri de kontrol ediliyor.

Özellikle vatandaşların daha huzurlu bir ortamda bulunması için gerçekleştirilen ve ehliyet, alkol muayenesi ile gerekli sorguların yapıldığı uygulamada araç sürücülerine çeşitli maddelerden cezai işlem de uygulandı. Ekipler, trafik denetimlerinin sıklıkla devam edeceğini belirtken, gün içerisindeki denetimlerde kaydedilen ve modifiyeli araçların yer aldığı görüntüler basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Öte yandan, hakkında cezai işlem uygulanan bazı sürücüler basın mensuplarına saldırıp tepki gösterdi.

Ordu'da modifiyeli araçlara sıkı denetim

Ordu'da modifiyeli araçlara sıkı denetim

Ordu'da modifiyeli araçlara sıkı denetim

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title