Ordu'da, "3. Kariyer Günleri" - Haberler
Haberi Paylaş

Ordu'da, "3. Kariyer Günleri"

Ordu'da,
AA - Haberler | Yerel

Ordu Üniversitesi (ODÜ) Meslek Yüksek Okulu ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ortaklığında "3.Kariyer Günleri" düzenlendi.

Ordu Üniversitesi (ODÜ) Meslek Yüksek Okulu ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ortaklığında "3. Kariyer Günleri" düzenlendi.

MYO Uygulama Restoranı'nda gerçekleştirilen "3. Kariyer Günleri" tanıtım toplantısında konuşan M Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Veli Türkmenoğlu, iki gün sürecek organizasyonun alternatif iş fırsatlarını üretmek amacıyla yapılacağını söyledi.

Organizasyonun 16-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşeceğini dile getiren Türkmenoğlu, "İş hayatına atılmaya hazırlanan öğrenciler, mezunlar ve iş arayan adayların iş dünyası ile aralarında iletişim kurmalarına ve işbirliklerine olanak sağlanacaktır. Aynı zamanda firmalar, diğer firmalarla ve iş arayanlar ile tanışma fikir ve bilgi alışverişinde bulunma, şirket uygulamalarını kıyaslama fırsatları bulacaklardır. Etkinliğe katılmak isteyen 65 firmaya yer tahsisi edilmiştir" diye konuştu.

Türkmenoğlu, etkinlik kapsamında seminer, panel ve konferanslar yapılacağını ifade ederek, "Katılımcılara farklı, eğlenceli, eğitici ve fırsatlarla dolu bir ortam sunulacaktır" dedi.

Ordu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Döktür ise, emeği geçenlere teşekkür ederek, "Kariyer günlerini geleneksel olarak devam ettirmek istiyoruz. Umarım bu organizasyon amacına ulaşır" diye belirtti.

- ORDU

AA - Son Dakika Haberleri

Ordu, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title