Ordu Belediye Başkanı Torun: Seçim Bitmiştir Bundan Sonrası Hizmet Zamanıdır
Haberler » Güncel » Haber

Ordu Belediye Başkanı Torun: Seçim Bitmiştir Bundan Sonrası Hizmet Zamanıdır

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, "Seçim Bitmiştir Bundan Sonrası Hizmet Zamanıdır." Dedi.

Ordu Belediye Başkanı Torun: Seçim Bitmiştir Bundan Sonrası Hizmet Zamanıdır

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, "Seçim bitmiştir bundan sonrası hizmet zamanıdır." dedi.

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, belediye meclis salonunda basın mensupları ile bir araya geldi. Seçimin bittiğini belirten Torun, artık hizmet zamanı olduğunu söyledi.

"Seçim sürecinde bazı ifadeler kullanılmış olabilir ama ben her bakanımın her milletvekilimin Ordu Belediyesi'ne katkıları olacağını mutlaka düşünüyorum." diyen Torun, "Sonuçta bizim gerçekleştireceğimiz projelerde tamamen finansları hazır. Şu anda bu konuda zaten 2- 3 yıl üzerinde konuşuyoruz. Bunları gerçekleştirme adına kendilerinin katkıları da gerekiyorsa destek olacaklarına inancım tam. Destek olmadıkları zaman da bunu Ordu halkıyla paylaşırız." ifadelerini kullandı.

Seçim süreci boyunca söylediği konularda samimi olduğunu ifade eden Torun, "Seçim bitti yine aynı şeyleri söylüyorum. Propaganda malzemesi olarak kullanmadım ben bunları. Ordu geleceğe çok daha farklı bir şekilde bundan sonra hazırlanacak. Bu dönemimiz belediyeyi tanıyıp hizmet vermeyi algılamakla geçti. Biz bir 5 yılı hem Ordu'ya hizmet vererek hem Ordu'yu tanıyarak geçirdik. Bunların sonunda daha deneyimli daha birikimliyiz. Artık her zaman söylediğimiz gibi o dönemde söylediğimiz gibi susmak istemiyoruz, çalışmak istiyoruz. Bunun içinde herkesin desteğine ihtiyacımız var." diye konuştu.

Torun sözlerini şöyle tamamladı: "Bu görevi yaparken de mutlaka konuları paylaşacağız doğruyu bulacağız. Hiçbir kimseyle kavgamız, alıp veremediğimiz yok. Kavgamız Ordu'yu daha iyi yerlere daha güzel hizmetlerle buluşturmak. Biz geriye bakmayacağız. Bu şehre çocuklarımız, torunlarımız yaşayacaksa herkes gücü oranında katkıda bulunmak durumundadır. Kayıpları tartışır kazancı paylaşırız." (CİHAN)