Ordu: Avcı Ailesinin Acı Günü
Haberler » Güncel » Haber

Ordu: Avcı Ailesinin Acı Günü

Ordu'nun Ünye İlçesi'nde Vefat Eden, Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Ünye Belediyesi Eski Başkanlarından Necip Avcı'nın Annesi Asiye Avcı, Gözyaşları Arasında Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Ordu: Avcı Ailesinin Acı Günü

Ordu'nun Ünye İlçesi'nde vefat eden, Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Ünye Belediyesi eski başkanlarından Necip Avcı'nın annesi Asiye Avcı, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Uzun süredir çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle tedavi gören ve 5 gün önce kaldırıldığı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde dün akşam hayatını kaybeden Asiye Avcı'nın (76) cenazesi, bugün Merkez Büyük Camii'nde öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Şeyh Yunus Emre Aile Kabristanlığı'nda toprağa verildi.

Ünye Belediyesi eski başkanlarından olan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde bulunan Necip Avcı ile beraberindeki diğer aile fertleri mezarlıkta taziyeleri kabul etti. Asiye Avcı, evli ve 9 çocuk annesiydi.