OPET'ten kuryelere teşekkür filmi

OPET'ten kuryelere teşekkür filmi

09.04.2020 14:32 | Son Güncelleme: 09.04.2020 14:32
OPET'ten kuryelere teşekkür filmi

Gece, gündüz demeden sürekli yollarda olan ve tüm Türkiye’nin ihtiyaçlarına koşan kuryelere, OPET, Cem Yılmaz’ın sesiyle teşekkür etti.

Gece, gündüz demeden sürekli yollarda olan ve tüm Türkiye'nin ihtiyaçlarına koşan kuryelere, OPET, Cem Yılmaz'ın sesiyle teşekkür etti.

OPET'in 15 yıl aradan sonra yeniden anlaşma imzaladığı Cem Yılmaz, bu filmi evinde seslendirdi. Siparişini teslim alan Cem Yılmaz'ın kuryeye yazdığı teşekkür notu ile sona eren film "Haydi Türkiye, kapımıza sıcacık bir mesaj bırakalım. Yoldaki tüm kuryelere hep birlikte teşekkür edelim" mesajıyla bitiyor.

Hizmet sektörünün gizli kahramanı kuryeleri konu alan ve 'Bir Teşekkür' ismini taşıyan filmin yapımı sırasında kimse sokağa çıkmadı. Sosyal izolasyona dikkat edilerek yapılan çekimlerde mevcut iş akışına devam eden bir kurye ve OPET istasyonunda çalışan gerçek akaryakıt satış yetkilisi (pompa görevlisi) yer aldı. Çekimde görevli kuryenin kaskına yerleştirilen go-pro kamera ile yol boyunca POV'den (Point of View) görüntüler ile oluşturulan film, tamamen amatör görüntülerle kurgulandı. Ev planları da cep telefonu ile sosyal izolasyon gözetilerek kaydedildi.

Reklam filminin sosyal medya hashtagi ise #birteşekkür olarak belirlenmiş.

Kaynak: Carmedya.com

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: OPET'ten kuryelere teşekkür filmi - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 15:48:54. #1.15#
title