Opera 49 Beta Yayınlandı!

Opera 49 Beta Yayınlandı!

Opera'nın yeni beta sürümü, selfie ve snapshot araçları ile birlikte geldi!

Opera 49 Beta Yayınlandı!

Eğer web tarayıcınızda ekran görüntüsü ve selfie'ler çekmek istiyorsanız, Opera'nın yeni beta sürümü sizin için ideal özellikler ile birlikte geliyor. Perşembe günü yayınlanan Opera 49 beta, tamamen paylaşmakla ilgili. Yeni araçlar sayesinde bir web sayfasının istediğiniz bölümünün ekran görüntüsünü alabilir ve üzerine çizimler, çıkartmalar ve ifadeler koyabilirsiniz. Yeni edit menüsü sayesinde bu paylaşımlarınıza selfie'nizi de ekleyebilirsiniz. Opera'nın sahip olduğu mesajlaşma özelliği sayesinde, yarattığınız eserlerinizi arkadaşlarınızla çok kolay şekilde paylaşabilirsiniz.

Opera 49 beta ile gelen araçlar şunlar:

  Dikkat çekmek için ideal hazır ok çizimi

  Blur sayesinde görülmesini istemediğiniz bilgileri bulanıklaştırın

  Pencil aracı sayesinde paylaşım üzerine çizimler yapın

  Selfie camera sayesinde paylaşımınıza öz-çekim fotoğrafınızı koyabilirsiniz

  Çıkartmalar da paylaşımınızın duygusal değerini arttırıyor

  Bu sosyal özelliklerin yanı sıra, güncelleme ile birlikte O-menu ve tarama geçmişine iyileştirmeler geliyor, daha temiz çalışan bir gizli mod, ayarlanabilir konumlara sahip eklentiler ve VK messenger da güncellemeye dahil. Para birimi dönüştürücüsüne beş yeni para birimi eklendi ve macOS High Sierra için de geliştirmeler yapıldı.

  Share the web like never before with snapshots and selfies in the Opera browser for computers? Subscribe to our channel to keep in touch!
  ? Download our browser!
  ? More episodes
  Like if you've enjoyed this video or write a comment to let us know what you think about it!

  Share the web like never before with snapshots and selfies.The Opera browser for computers introduces the ability to capture any part of a web page, and customize it with your own drawings, shapes and even stickers. Place yourself right in the middle of the action by adding your own selfie.
  After capturing your screenshot, a rich editing menu will be presented, including social friendly features such as a selfie camera, stickers and drawing tools.
  As a bonus, since Opera is the only major browser with integrated messengers, you can easily use the pictures you create and send them in messenger to friends. Take a self-portrait with the camera in your laptop or PC and spruce it up with fun add-ons. Remember, your real reaction is worth a thousand words. So unleash your creativity, draw whatever you want and add a selfie on the captured area.
  Create and share your personalized messages with your friends, family or the entire internet.

  Watch our best videos!
  ?

  ?
  ?
  ?

  Download:
  ? Windows or Mac:
  ? Google Play:
  ? App Store:

  Follow us at:
  > Facebook:
  > Instagram:
  > Twitter:

  Yapay gerçeklik başlıkları için geliştirilen VR360 oynatıcı şimdilik bakıma alınmış durumda, ancak Opera 49'un ilerleyen bir sürümünde tekrar kullanıma açılacak. Resmi web sitesinden ,sürümünü ve Linux paketlerini indirebilirsiniz.