ONUR ÜNLÜ HABERLERİ

Onur Ünlü haber, Onur Ünlü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Onur Ünlü - 05.06.2017
Türkiye'de İlk Kez Bir Reklam Karakteri Dizi Oyuncusu Oldu
DenizBank televizyon reklamları için hayata geçirdiği "Deniz Adam" karakterini, yönetmen Onur Ünlü'nün yazıp yönettiği internet dizisi Görünen Adam'ın senaryosuna entegre ederek, ezber bozan bir projeye imza attı.
Onur Ünlü - 19.10.2016
Kobi'ler Enerji Verimliği İçin Buluştu
Bu doğrultuda sanayi odaları ile işbirliği içerisinde organize edilen KOBİ'lere dönük enerji verimliliği bilgilendirme seminerlerinin hayata geçirildiğinin ifade edildiği açıklamada, şunlar kaydedildi: "Haziran 2016 ayından itibaren Ankara, Eskişehir, Adana ve İzmir Sanayi Odalarında düzenlenen seminerler Eylül ayında İstanbul Sanayi Odası ve Kocaeli Sanayi Odası'nın ev sahipliğinde devam etti. Sırasıyla 27 Eylül ve 29 Eylül 2016 tarihlerinde yapılan bu etkinliklerde projenin kısa tanıtımı, AB'de ve Türkiye'de enerji verimliliği politikaları, enerji verimliliği iyileştirmelerinden nasıl faydalanılacağı, enerji verimliliği fırsatlarının belirlenmesi, enerji etütleri ve etüt yöntemlerinin başarılı yatırımlara nasıl dönüştürüleceği, enerji verimliliği yatırımlarının nasıl finanse edilebileceği ve ESCO konsepti konularında katılımcılar bilgilendirildi. Yoğun ilgi ile takip edilen seminere makine, kimya, petrokimya, metal, elektrik, inşaat, otomotiv, mühendislik, enerji ve danışmanlık sektörlerinden firma temsilcileri katılım gösterdi. Proje teknik yardım danışman ekibinden Eğitim Uzmanı Mustafa Salman'ın proje ile ilgili bilgilendirme konuşması yapmasının ardından seminer, Teknik Uzman Onur Ünlü'nün enerji etütleri, Türkiye'de ESCO geliştirme, gelecek perspektifleri sunumu ile devam etti.
Onur Ünlü - 24.03.2016
15. Boston Türk Film Festivali'nde Yönetmen Irmak'a Ödül
2007'den beri her yıl bir yönetmene Türk sinemasına katkılarından dolayı verilen "Türk sinemasında mükemmellik" ödülü, önceki yıllarda Zeki Demirkubuz, Reha Erdem, Nuri Bilge Ceylan, Yeşim Ustaoğlu, Derviş Zaim, Tayfun Pirselimoğlu, Erden Kıral, Reis Çelik ve Onur Ünlü'ye takdim edilmişti.
Onur Ünlü - 19.03.2016
Kumluca'da Genç İmam Hatipler Yarıştı
Jüri üyeliklerini Taceddin Bıyık, Adnan Gedikoğlu, Yusuf Karadayı, Burhan Tanrıkulu ve Adem Şahin'in yaptığı yarışmalarda, ezan okumada Muratpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Onur Ünlü birinci, Manavgat Ayşe-Rıza Kasapoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Lütfi Turan Şakar ikinci, Gazipaşa Zeliha Tuncer Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Veysel Şimşek ise üçüncü oldu.
Onur Ünlü - 05.03.2016
13. Uluslararası Altın Boğa Kısa Film Yarışması'na Başvurular Başladı!
Alanında uzman jürilerin değerlendirmesi sonucunda en beğenilen kısa film yönetmeninin "Altın Boğa Özel Ödülü" ne sahip olacağı yarışmaya lise öğrencileri katılabilecek. Yarışmaya, düzenlendiği yıllar boyunca Türkiye'nin hatta dünyanın farklı yerlerinden, farklı kültürlerden 800'ü aşkın kısa film katıldı. Önceki yıllarda jüri koltuğunda Atilla Dorsay, Ahmet Mümtaz Taylan, Hasibe Eren, Zeki Demirkubuz ve Onur Ünlü gibi alanında yetkin yönetmen, oyuncu ve sinema yazarları oturdu.
Onur Ünlü - 11.02.2016
Akbank Kısa Film Festivali Ön Eleme Sonucu Açıklandı
Ön elemeyi geçen "Ulusal Yarışma Festival Kısaları" adayı filmler, oyuncu Rüçhan Çalışkur, yönetmen Onur Ünlü, müzisyen Murat Evgin, yönetmen Mustafa Kara, Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı'dan oluşan jüri, "Uluslararası Yarışma Dünyadan Kısalar Bölümü" adayı filmler ise kurgu yönetmeni Mastaneh Mohajer, Saraybosna Film Festivali programcısı Elma Tataragic, oyuncu Nesrin Cavadzade, yapımcı Carter Pilcher, Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı tarafından değerlendirilecek.
Onur Ünlü - 11.02.2016
12. Akbank Kısa Film Festivali'nde Ön Elemeyi Geçen Filmler Açıklandı
Ön elemeyi geçen Ulusal Yarışma Festival Kısaları adayları, Oyuncu Rüçhan Çalışkur, Yönetmen Onur Ünlü, Müzisyen Murat Evgin, Yönetmen Mustafa Kara, Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı’dan oluşan Ulusal Yarışma Festival Kısaları Bölümü Ana Jüri Üyeleri; Uluslararası Yarışma Dünyadan Kısalar Bölümü adayları ise Kurgu Yönetmeni Mastaneh Mohajer, Saraybosna Film Festivali Programcısı Elma Tataragic, Oyuncu Nesrin Cavadzade, Yapımcı Carter Pilcher, Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı’nın yer aldığı Uluslararası Yarışma Dünyadan Kısalar Bölümü Ana Jüri Üyeleri tarafından değerlendirilecek.
Onur Ünlü - 09.12.2015
Türkan Şoray'ın Yönettiği "Uzaklarda Arama" Filmine Bakü'de Büyük İlgi
Vadi Filmin yapımcısı olduğu filmin yönetmenliği Türkan Şoray yaparken, senaryosunu ise Onur Ünlü yazdı.
Onur Ünlü - 01.12.2015
4. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı'na Doğru
Jüri başkanlığını yönetmen Onur Ünlü'nün üstlendiği yarışmada, jüri üyeliklerini yapımcı Arif Keskiner, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve TV Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Onur Ünlü - 26.11.2015
Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek
Yapımcılığını Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'ın yaptığı ve senaryosu Onur Ünlü'ye ait olan film, yaşanmış gerçek bir olaydan esinlenerek beyazperdeye uyarlandı.
Onur Ünlü - 26.11.2015
Uzaklarda Arama" Filminin Galası Yapıldı
Galası Kanyon AVM'de gerçekleştirilen, senaryosunu Onur Ünlü'nün yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Serkan Şenalp ve Sevda Erginci gibi isimler bulunuyor.
Onur Ünlü - 25.11.2015
Uzaklarda Arama"Nın Basın Gösterimi Yapıldı
Senaryosunu Onur Ünlü'nün yazdığı, Vadi Film yapımı filmin Kanyon AVM'deki gösterimi öncesi AA muhabirine açıklamada bulunan Şoray, "Elimden geldiği kadar güzel bir film olmasına çalıştım.
Onur Ünlü - 04.08.2015
Beş Kardeş Veda Ediyor!
Onur Ünlü'nün senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği "Beş Kardeş" ekranlardaki macerasını sonlandırıyor.
Onur Ünlü - 21.07.2015
Beş Kardeş'e Aybüke Pusat Konuk Oluyor!
Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği ekranlara yeni bir soluk getiren "Beş Kardeş"e Türkiye güzeli Aybüke Pusat konuk oluyor.
Onur Ünlü - 17.07.2015
Yeşilçam Sultanı Koltuğuna Oturdu
Senaryosunu Onur Ünlü'nün yazdığı, yönetmenliğini Türkan Şoray'ın yaptığı filminin yapımcılığını ise Şoray'ın kızı Yağmur Ünal üstlendi.
Onur Ünlü - 16.07.2015
Türkan Şoray'ın Yönettiği Filmin Çekimleri Başladı
Senaryosunu Onur Ünlü'nün yazdığı, yönetmenliğini Türkan Şoray'ın yaptığı "Eski Köye Yeni Adet" filminin yapımcılığını ise Şoray'ın kızı Yağmur Ünal üstleniyor.
Onur Ünlü - 07.07.2015
Beş Kardeş Şarkı Yarışmasına Katılıyor!
Ay Yapım imzalı, senaristliği ve yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği "Beş Kardeş" in yeni bölümünde Başeğmez kardeşler Canan'a olan borçlarını ödeyebilmek için izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek yeni bir maceraya atılacaklar.
Onur Ünlü - 02.06.2015
Genel Seçime Doğru
Gültak, Tepeköy'de mahalle sakinleriyle yaptığı sohbette, seçimlerden sonra da sorun ve talepleri dinlemek için sık sık mahalle ziyaretlerine devam edeceğini belirtti.  Vatandaşlardan, muhalefetin boş vaatlerine aldanmamalarını isteyen Gültak, şöyle devam etti: "Bakın CHP ve MHP'nin 1. sıra adayı buralara geldi mi? Hayır. Gelemez. Çünkü onların kalplerinde millet sevdası yok. Onların tek düşündüğü şey milletin geleceğini karanlığa sürüklemek. Onların bu ülkeyi nasıl yönettiğini sizler çok iyi biliyorsunuz. Onlar ülkeyi milletin değil belli bir zümrenin yönetmesini istiyor. Eski Türkiye'yi ve eski vesayetçileri istiyorlar. Milletin iktidarı onların zoruna gidiyor. Şunu unutmayın sevgili kardeşlerim, AK Parti iktidardan inerse millet de iktidardan iner. Çünkü AK Parti milletin ta kendisidir. Muhalefet partilerinin geçmişini anlatmaya gerek yok. Dünyada kriz yokken bu memleketi batırdılar. Oysa AK Parti demek istikrar, huzur, barış, güven ve refah demektir. Gelin 7 Haziran'da bir kez daha bize destek versin ve ülkedeki istikrar ve huzur ortamı devam etsin." Taşkıran da Türkiye ve Mersin'de hizmetlerin ve istikrarın devamı için AK Parti'ye ihtiyaç olduğunu kaydetti.  AK Parti Mersin Milletvekili adayları Yılmaz Tezcan ile Arif Yıldırım ise Toroslar İlçe Başkanı Onur Ünlü ve ilçe teşkilatıyla Evrenli, Çelebili ve Musalı mahallelerini ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Onur Ünlü Haberleri | Onur Ünlü Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Onur Ünlü haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Onur Ünlü kimdir, hayatı ve biyografisi. 24. Uluslararası Adana Film Festivali Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 23:30:15. #1.16#

title