Onur Ödülü Haberleri

Onur Ödülü haber, Onur Ödülü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Onur Ödülü - 27.10.2020
Aytekin Çakmakçı, SETEM Emek Ödülü'nün sahibi oldu
SETEM'in kurucu üyeleri arasında yer alan Çakmakçı, 2013'te İKSV Sinema Onur Ödülü aldı.
Onur Ödülü - 26.10.2020
Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali'nin onur ödüllerini kazananlar belli oldu
Festivalin "Sinema Onur Ödülü" Polonyalı ödüllü yönetmen Agnieszka Holland'a, "Akademik Onur Ödülü" hukuk profesörü Paulo Pinto de Albuquerque'ye, "Sinemaya Katkı Ödülü" ise "I·stanbul Kanatlarımın Altında", "Eşkiya" ve "Vizontele-Tuuba" adlı filmlerin de görüntü yönetmeni olan Uğur İçbak'a verilecek.
Onur Ödülü - 30.9.2020
'I AmChampion' ödülleri için son başvuru tarihi 16 Ekim
Amerikan şirketlerinin başvurusuna açık kategoriler ise şu şekilde olacak: Türkiye'de Kovid-19 ile Mücadeleye En Çok Katkı Sağlayan Proje, Türkiye'ye En Çok Katkı Sağlayan Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Projesi, Türkiye'ye En Çok Katkı Sağlayan İnovasyon Uygulaması, Dünya Çapında Üst Düzey Rollerde Türk Çalışanları Bulunan ABD Şirketi, 2019 Yılında En Yüksek Etkiye Sahip Yatırım Kararı Alan ABD Şirketi, Türkiye'de En Yüksek Etkiye Sahip Bölgesel Merkezi Olan ABD Şirketi, Yerel Ortakları ile Türkiye'yi Küresel Tedarik Zincirine Taşımaya Katkıda Bulunan ABD Şirketi, Yerel Ortakları ile Türkiye'nin Öz Yeterliliğine Katkıda Bulunan ABD Şirketi Onur Ödülü Kategorisi Ödül programı kapsamında aynı zamanda, Türk-Amerikan iş diyaloğuna en çok katkı sağlayan iş insanı da Onur Ödülü alacak.
Onur Ödülü - 26.9.2020
San Sebastian Film Festivali "Altın İstiridye" ödülü Gürcü yönetmen Kulumbegashvili'nin oldu
Amerikalı aktör, yönetmen ve senarist Viggo Mortensen ise festivalin "Donostia Onur Ödülü"ne layık görüldü.
Onur Ödülü - 19.9.2020
"Baştürk Cam Altın Kayısı Ödülleri" sahiplerini buldu
Ödülünü Cengizhan Kaya'nın elinden alan Yılmaz, Malatya'da uluslararası katılımlı organizasyonların yapılmasının, şehrin hafızasında yer edinmesi açısından önemli olduğununu altını çizerek, şunları kaydetti: "AA Kültür Sanat Haberleri Editörlüğünün 5 yılık bir geçmişi var. Bu ödülü de ekibim adına alıyorum. AA, hem yerel hem ulusal hem de uluslararası medya ağını birbirine bağlayarak, bize Türkiye için dünyada kültürel bir marka değeri oluşturma anlamında müthiş bir çaba sarf etme imkanı veriyor." "20 yaş altı, 'Burada ne var?' diye bakıyorsa, akşam olmamış demektir" "Yaşamımıza Değer Katanlar Onur Ödülü"ne layık görülen Hayati İnanç, kültürel mirastan uzaklaşıldığı için yoksulluk çekildiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Buna üzülmemek mümkün değil tabii ama böyle organizasyonlarla anlayışla karşılaştığımız için zaten var olan hayret ve ümidim, neşem artıyor.
Onur Ödülü - 15.9.2020
48. İstanbul Müzik Festivali, 18 Eylül'de çevrim içi başlıyor
48. İstanbul Müzik Festivali Yaşam Boyu Başarı Ödülü Rus ekolünün önde gelen temsilcilerinden Alexander Rudin'e, bu yılki Onur Ödülü ise müzik eğitimcisi ve müzik yazarı Ahmet Say'a verilecek.
Onur Ödülü - 15.9.2020
(GRAFİKLİ)- "Unutulmaz karakterlerin oyuncusu: Tarık Akan"
Sanatçı Akan, 1985'te Berlin Uluslararası Film Festivali'nde mansiyon, 1992'de Adana Altın Koza Film Festivali'nde "En İyi Erkek Oyuncu", 1996'da Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "Yaşam Boyu Onur Ödülü", 2006'da Sinema Yazarları Derneği "Onur Ödülü", 2007'de ise Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği'nde "Sinema Emek Ödülü" kazandı.
Onur Ödülü - 12.9.2020
Son dakika haberleri... 33. Ahilik Haftası'na doğru
Ahilik Haftası kutlamalarının kapanış ve ödül töreni ise 18 Eylül Cuma günü yapılacak. Bu kapsamda, "Yılın Çırağı", "Yılın Kalfası", "Yılın Ahisi" ödülleri ile "Ahilik Hizmet Ödülü" ve "Ahilik Onur Ödülü" verilecek.
Onur Ödülü - 8.9.2020
"Altın Koza"da onur ve emek ödüllerinin sahipleri belirlendi
Festival Komitesinden yapılan açıklamaya göre, bu yıl "Altın Koza Yaşam Boyu Onur Ödülü", oyuncu Nur Sürer ile oyuncu ve yönetmen Rutkay Aziz'e, "Orhan Kemal Emek Ödülü" ise yapımcı ve yönetmen Orhan Oğuz'a verilecek.
Onur Ödülü - 4.9.2020
Ankara'nın film festivali ödüllerle başladı!
TAMER LEVENT: "ANKARA KİŞİLİĞİMİ BULDUĞUM KENT" Sanat Çınarı Ödülü'nün bu yılki sahibi Tamer Levent'e ödülünü festival başkanı İnci Demirkol sundu. Levent yaptığı konuşmada "Ankara kişiliğimi bulduğum kent. Ankara Devlet Konservatuarı, sonra Devlet Tiyatroları, TOBAV… Ankara Film Festivali'nin kuruluşunda da bulunmuştum, Mahmut Tali Öngören ile çalıştım, jürisinde de bulundum, hatta Kemal Sunal hayatında aldığı iki ödülden birini bizim jürimizde almıştı. Ödül de aldım festivalden, 'Tepenin Ardı' filmindeki rolümle En İyi Erkek Oyuncu seçildim. Ama tabii, 'Onur Ödülü' diye adlandırılan bu ödüller insana yaşamında belli bir noktaya geldin, yaş aldın gibi bir duygu yaratıyor ama 'Sanat Çınarı' daha etkili, bu buluş için de kutluyorum festivali" dedi.
Onur Ödülü - 20.8.2020
Son dakika haber: 26. Saraybosna Film Festivali'nin kazananları açıklandı
Festivalde, "Saraybosna'nın Kalbi Onur Ödülü" de Danimarkalı oyuncu Mads Mikkelsen ile Meksikalı yönetmen Michel Franco'ya verildi.
Onur Ödülü - 20.8.2020
Fibabanka'ya uluslararası onur ödülü
Fibabanka, 2019 yılı faaliyet raporu ile ARC Ödülleri yarışmasında "Online raporlar Video/Fotoğraf" kategorisinde onur ödülünün sahibi oldu.
Onur Ödülü - 14.8.2020
GRAFİKLİ "Türk tiyatrosunun ustası: Müşfik Kenter"
Müşfik Kenter, ilk kez 1966'da "Bozuk Düzen" filmiyle 3. Antalya Film Şenliği'nde "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanırken, "Olağanüstü Yorum Ödülü", "Afife Ödülleri Muhsin Ertuğrul Özel Ödülü", "Afife Ödülleri En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu", "8. Uluslararası Kukla Festivali Onur Ödülü", "Antalya Film Festivali Yıldırım Önal Özel Ödülü" ve "Adana Sakıp Sabancı Vakfı Yaşam Boyu Başarı Ödülü"nün de aralarında bulunduğu çok sayıda ödülün sahibi oldu.
Onur Ödülü - 13.8.2020
Son dakika... Oyuncu Meral Niron hayatını kaybetti
Niron, aynı zamanda 6 Şubat 2012'de Sadri Alışık anısına verilen tiyatro ödüllerinde "Onur Ödülü"nü aldı.
Onur Ödülü - 7.8.2020
Son Dakika: "Saraybosna'nın Kalbi" Onur Ödülü Danimarkalı aktör Mikkelsen'a verilecek
Son dakika haberine göre Bosna Hersek'te 14-21 Ağustos'ta düzenlenecek 26. Saraybosna Film Festivali'nde "Saraybosna'nın Kalbi" Onur Ödülü, Danimarkalı aktör Mads Mikkelsen'a verilecek.
Onur Ödülü - 28.7.2020
"Sporun Devleri Buluşuyor" ödülleri sahiplerini buldu
Gecede ödül alan sporcular ve kurumlar Yılın Sporcuları: İbrahim Çolak (Cimnastik), Rıza Kayaalp (Güreş), Taha Akgül (Güreş), Selver Şeker (İşitme Engelliler Spor Federasyonu), Zeynep Çolak (Görme Engelliler Spor Federasyonu), Rukiye Yıldırım (Tekvando), Merve Çoban (Karate), Buse Naz Çakıroğlu (Boks), İlke Özyüksel (M. Pentatlon), Yağız Kaan Erdoğmuş (Satranç), Emine Arslan (Kick Boks), Talha Ahmet Erdem (Özel Sporcular Spor Federasyonu) Özel Ödül: Meryem İyin (Tekvando), 4x400 Atletizm Bayrak Takımı, Emre Sakçı (Yüzme), Sualtı Hokeyi Milli Takımı, İbrahim Uysal (Bedensel Engelliler Spor Federasyonu), Yasin Can (İş insanı) Onur Ödülü: Çift Bayanlar Badminton Milli Takımı, Yılmaz Göktekin (Cimnastik Milli Takım Antrenörü), Habibe Afyonlu (Judo), Nisanur Erbil (Eskrim), Tenis Milli Takımı.
Onur Ödülü - 26.7.2020
Haftanın tarihine bakış
2008- TBMM Başkanı Köksal Toptan, "TBMM Onur Ödülü"nü törenle tarihçi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Onur Ödülü Haberleri | Onur Ödülü Haber - Haberler - Onur Ödülü haberleri, son dakika onur ödülü haber ve gelişmeleri burada. Aytekin Çakmakçı, SETEM Emek Ödülü'nün sahibi oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 14:52:48. #1.15#
title