Onur Air Moskova Uçuşlarına Başladı - Haberler
Haberi Paylaş

Onur Air Moskova Uçuşlarına Başladı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Onur Air Moskova Uçuşlarına Başladı

Rusya'daki 3'cü uçuş noktası olarak bugün Moskova seferlerine başlayan Türk Havayolu şirketi Onur Air'in ilk uçağı Moskova Zhukovsky Havaalanı'nda su takları ile karşılandı.

Rusya'daki 3'cü uçuş noktası olarak bugün Moskova seferlerine başlayan Türk Havayolu şirketi Onur Air'in ilk uçağı Moskova Zhukovsky Havaalanı'nda su takları ile karşılandı. Rusya'da Nalçik ve Grozni'ye tarifeli uçuşlar gerçekleştiren Onur Air; bugün itibariyle Moskova uçuşlarına başlayarak Rusya'daki uçtuğu destinasyon sayısını 3'e yükseltti. Onur Air, Moskova Zhukovsky Havalimanı'ndan İstanbul Atatürk Havalimanı'na düzenlenen uçuşları her şey dahil 69 Dolar'dan başlayan fiyatlarla satışa sundu. İstanbul-Moskova hattında düzenlenen ilk uçuşuna katılan Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, Moskova Zhukovsky Havalimanı'nda düzenlenen karşılama törenindeki konuşmasında şunları söyledi: "Rusya ile Türkiye arasındaki ilişkilerin yeniden olumlu bir sürece girmesinin ardından 2017'de turizm ve seyahat açısından umut verici bir yıl yaşıyoruz. Biz de Onur Air olarak bu çerçevede Rusya ile Türkiye arasında bir köprü görevi üstleniyoruz. Moskova Vnukovo Havalimanı'na sefer düzenleyen ilközel Türk havayolu olan Onur Air, bugün itibariyle de Moskova Zukovsky Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren ilk Türk havayolu şirketi oldu. Moskova Zukovsky Havalimanı'nda ciddi bir potansiyel gördüğümüz için uçuşlarımızı bu havalimanından gerçekleştirmeyi tercih ettik. İlkleri gerçekleştirmeyi şirket politikası olarak benimseyen ve bu yolda 25 yıldır güvenle ilerleyen Onur Air ailesi olarak Zukovsky Havalimanı'na uçmaktan gururlu ve mutluyuz." Moskova'nın en dış otoyol halkası MKAD'ın hemen dışında havalanına en yakın metro istasyonu (Kotelniki Metro istasyonu) ile ulaşan yolcular buradan dan ekspress otobüsler ile (441E yarım saatte bir kalkıyor) havalanına ulaşımı sağlıyor.

Türkiye'nin 7 şehri Moskova'ya bağlanıyor

2 saat 30 dakika süren Moskova seferleri İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Moskova Zhukovsky Havalimanı'na Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 11: 15'te; Moskova Zhukovsky Havalimanı'ndan İstanbul Atatürk Havalimanı'na ise Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 15: 00'te gerçekleşiyor. Onur Air yolcuları İstanbul-Moskova arasında direkt uçabilmenin yanı sıra Türkiye'de Adana, Antalya, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Kayseri ve Trabzon olmak üzere 7 şehre uygun fiyatlarla bağlantılı uçabilecek. - Moskova

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
Haberi Kaydet
title