Onu Mutlu Etmenin Yolları
Haberler » Magazin » Haber

Onu Mutlu Etmenin Yolları

Yatakta Yeteri Kadar İyi Olmadığınızı mı Düşünüyorsunuz? Cevabınız 'Evet'se Onu Baştan Çıkarmanıza Yardımcı Olacağını Düşündüğümüz İpuçlarına Hemen Göz Atmaya Başlayın...

Onu Mutlu Etmenin Yolları

YATAKTA YETERİ KADAR İYİ OLMADIĞINIZI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ? CEVABINIZ 'EVET'SE ONU BAŞTAN ÇIKARMANIZA YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ İPUÇLARINA HEMEN GÖZ ATMAYA BAŞLAYIN...

Sevişirken sesini duyur!

Bir erkeği yatakta en çok mutlu eden şeylerden biri sizin tahrik olmanız ve sevişmeden onun kadar zevk almanızdır. Onun sizi tahrik ettiğini hissettirmek için sevişirken çıkardığınız seslerle onu yönlendirin. Yaptığı şeylerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı anlaması için bu seslere ihtiyacı var.

Karanlık oda

Erkeğin karanlıkta sevişmek istemesi sizi tüm çıplaklığınızla görmek istemediği anlamına gelmez. Karanlık bir ortamda normal şartlarda fark edemediği özelliklerinizi keşfetme olanağı verin ona.

Teninizin bu kadar yumuşak olduğunu daha önce hç bu kadar yoğun hissedebilmiş miydi?

Alarm saati siz olun

Yumuşak öpücüklerle uyandırılmaktan hoşlanmayan yoktur öyle değil mi? Gününün güzel geçmesini istiyorsanız sabahları saatin alarmı çalmadan onu öperek uyandırın.

Kıyafetlerini giyin

Erkekler kendi giysilerini giyen kızlara bayılır. Seviştikten sonra geceliğiniz yerine onun tişörtlerinden birini giyin. Bu halinizle onu daha çok etkileyeceksiniz inanın.

Vücut bakımı

Banyodan çıktıktan sonra vücudunuza nemlendirici bir krem sürün. Erkekler ipeksi ciltlere bayılır. Bırakın gece boyu elleri yumuşak teninizde dolaşsın. Bu deneyim ikiniz için de çok etkili olacak.

Ön sevişmeyi uzatın

Rutini bozun ve orgazma ulaşmak için acele edeceğinize ön sevişmeyi uzatarak her şeyi ağırdan alın. Erkekler ön sevişmeye bayılır. Durum böyleyken seksten alacağınız zevki ikiye katlamamanız için hiçbir neden yok öyle değil mi?