Önlemini Aldı

Önlemini Aldı

Genç Şarkıcı Hadise, İbrahim Tatlıses'in Programına Konuk Oldu. Hadise'nin Giydiği Mini Etek Rüzgarın Azizliğine Uğradı.

Önlemini Aldı

GENÇ ŞARKICI HADİSE, İBRAHİM TATLISES'İN PROGRAMINA KONUK OLDU. HADİSE'NİN GİYDİĞİ MİNİ ETEK RÜZGARIN AZİZLİĞİNE UĞRADI.

atv'de yayınlanan İbo Show programına mini eteği ile katılan Hadise, rüzgarın azizliğine uğradı. Kısacık eteği rüzgarda sallanırken şarkılarını okumaya çalışan Hadise, İbrahim Tatlıses'in de yüreğini ağzına getirdi.

Her rüzgar estiğinde Hadise'nin eteğinin açılmasından korkan Tatlıses, RTÜK'lük olmaktan çekindi. Zira İbrahim Tatlıses, geçen hafta yayınlanan programında ekranlardaki dans yarışmalarını RTÜK'e şikayet etmişti. O programa konuk olan şarkıcı Gülşen'de giydiği beyaz mini elbisesi ile rüzgarda bir hayli zor anlar yaşamıştı.

Ancak genç şarkıcı Hadise oldukça rahattı. Zira altına giydiği siyah şort ile önlemini çoktan almıştı. Rüzgarda minisi açılan Hadise, taytı sayesinde Tatlıses'in RTÜK'lük olmasına engel oldu. İbrahim Tatlıses de programın bir arasında Hadise'nin altında şortunun olduğunu söyleyerek duruma açıklık getirdi.

TELEVİZYONGAZETESİ