Onlar da Sıradandı

Onlar da Sıradandı

Giydiği Taktığı, Yediği İçtiği, Saçı Başı ile Hayranlık Uyandıran Ünlüler Gözümüze Ulaşılmaz Gelir. Halbuki Onların da Sihirli Bir Değnek Dokunmadan Önce Sıradan Hayatları Vardı.

Onlar da Sıradandı

Yıldız Tilbe
Şöhretli bir yorumcu ve besteci olmadan önce pazarlamacılık, tezgahtarlık, dikiş atölyelerinde iplik temizlikçiliği, çocuk bakıcılığı gibi çeşitli işlerde çalıştı. 1990 yılında bir pavyonda hayatı değişti.

Deniz Seki
Liseyi bitirdikten sonra güzellik merakı cilt bakımı ve makyaj üzerine eğitim almaya yöneltti. Ardından da güzellik uzmanı olarak çalışmaya başladı. 1989 yılında TRT'de sunuculuğa başladı. Bir yıl sonra tanıştığı Melih Kibar hayatının dönüm noktası oldu.

Ebru Gündeş
Yoksul oldukları için okuyamayınca konfeksiyon işçiliği yapmaya başladı. Atölyede söylediği şarkılar Gündeş'e şans kapılarını açtı.

Serdar Ortaç
Tornacılık yapan babasının baskısıyla Torna Tesviye Bölümü'nde okuyan Ortaç, bu işi sevemedi. Şarkıcılığa DJ'likle adım attı.

İbrahim Tatlıses
İmkansızlıklar nedeniyle okuyamayan İbrahim Tatlıses, dokuz yaşındayken inşaatlarda çalışmaya başladı. Sanatçı inşaatta başarılı bir soğuk demir ustasıydı.

Eminem
Albümleri dünyada satış rekorları kıran Eminem, bir zamanlar restoranda aşçıydı. Yoksulluktan kızına süt alamadığı günler bile oldu.

Hande Yener
Genç bir kızken sesi beğenilen ve ünlü olmak için yanıp tutuşan Yener, bu arzusunu gerçekleştiremeyince mağazada tezgahtarlık yapmaya başladı. Onu alişverişe gelen Hülya Avşar keşfetti.