One Tower Çocuklara Hayallerini Hediye Etti

One Tower Çocuklara Hayallerini Hediye Etti

28.04.2014 11:21 | Son Güncelleme: 28.04.2014 11:21
One Tower Çocuklara Hayallerini Hediye Etti

Ankara Mamak'ta hayal ettikleri oyuncakları çizmeleri istenen ana sınıfı öğrencileri, özel olarak üretilen oyuncaklarını görünce şaşkına döndü.

Ankara Mamak'ta hayal ettikleri oyuncakları çizmeleri istenen ana sınıfı öğrencileri, özel olarak üretilen oyuncaklarını görünce şaşkına döndü.

Tamamlandığında Ankara'nın en yüksek konut kulesi olacak 185 metrelik One Tower Kule Konut ve AVM projesinin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında sıradışı bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Mamak ve Maltepe'deki iki okulda ana sınıfı öğrencilerinin hayallerine ulaşabilecekleri algısı yüklemeyi planlayan One Tower, bu kapsamda arzu ettikleri ancak sahip olamadıkları oyuncakları resmetmelerini istedi.

Her iki okulda minik öğrencilerden kimi bebek, kimi araba, kimi çiçek, kimisi ise mutlu bir yuva istedi.

Resimleri toplayan One Tower yetkilileri, kreatif çalışma yapanlardan bu resimlerin birebir oyuncağını yaptırdı. Oyuncaklarla birlikte resimleri yan yana koyarak modern satış ofisindeki sergi salonunda sergilemeye başlayan One Tower'ın ilk ziyaretçileri Mamak'taki ana sınıfı öğrencileri oldu.

Çizdikleri resimlerin oyuncak olacağını bilmeyen minikler One Tower sergi salonuna girdiklerinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Heyecanla kendi resimlerini ve hemen ilişiğindeki oyuncakları arayan yaklaşık 30 çocuk özenle hazırlanan oyuncaklar karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Ana sınıfı öğretmeni Nuray Kartal, etkinliği olağanüstü bir organizasyon olarak tanımlayarak, "Onları hiç bu kadar mutlu görmemiştim. Bu çocukların böylesine modern bir tesise bile gelmeleri, ağırlanmaları başlı başına güzel bir olay. Eminim ki bu oyuncakları ömürlerinin sonuna kadar saklayacaklar. Çünkü bunlar onların hayalleri" dedi.

One Tower projesini hayata geçiren İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında İTO Yatırım'a yakışır farklı bir etkinlik düzenlemek istediklerini ifade etti.

Mamak'tan gelen minik öğrencileri sevindirdikleri için büyük mutluluk yaşadıklarını belirten Özçelik, "Projemizi hayata geçirirken modern satış ofisimiz ile aynı zamanda Başkent'in kültür ve sanat ihtiyacını da gidermek istedik. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz üçüncü etkinliğimiz en sıcak etkinlik oldu. Hepimiz çocuklarımız ve çocuklarımızın geleceği için yaşıyoruz. Onların mutluluğu bizim de mutluluğumuz" diye konuştu.

ONE TOWER

1150 rakımla Ankara'nın en yüksek bölgelerinden Oran'da inşa edilen One Tower, 48 katlı, 185 metre yükseklikte olacak. Projede 12 ayrı tip ve büyüklükteki 306 residence daire bulunmakta.

Mimari tasarımını Tabanlıoğlu Mimarlık'ın yaptığı One Tower'ın sosyal tesislerinde kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, vitamin bar, sauna, buhar odası, masaj odası, dinlenme alanı, genel aktivite alanları (lounge, özel davet mekanları, toplantı salonları), çocuk kulübü, fitness, pilates/yoga salonu, squash, tek pota basketbol sahası, masa tenisi, soyunma odaları, satranç salonu,dart salonu ve yönetim ofisleri bulunacak.

One Tower'da güvenlik hizmeti, vale hizmeti, concierge hizmetleri (alışveriş desteği, temizlik hizmeti, ilaç tedariği, çiçek gönderimi, kuru temizleme/lostra ve terzi hizmetleri, kurye ile posta gönderimi, sosyal tesis rezervasyon işlemleri, catering/davet organizasyonu, çocuk bakım hizmeti, araç kiralama hizmeti, bilet/otel/tur organizasyon), teknik destek (bakım/onarım) hizmetleri verilecek. - ANKARA

One Tower Çocuklara Hayallerini Hediye Etti
One Tower Çocuklara Hayallerini Hediye Etti
One Tower Çocuklara Hayallerini Hediye Etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet

Haberler

title