On Numara sonuçları! 17 Eylül Cuma On Numara sonuçları açıklandı! On Numara bugün kazanan numaralar neler? - Haberler
Haberi Paylaş

On Numara sonuçları! 17 Eylül Cuma On Numara sonuçları açıklandı! On Numara bugün kazanan numaralar neler?

Haberler.com - Haberler | Gündem
On Numara sonuçları! 17 Eylül Cuma On Numara sonuçları açıklandı! On Numara bugün kazanan numaralar neler?

17 Eylül On Numara sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 17 Eylül Cuma Milli Piyango Online On Numara sonuçları açıklandı mı? Yenilenen On Numara kuralları neler? On Numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi? On Numara çekilişi canlı izle! 17 Eylül On Numara hangi numaralar kazandırdı? İşte tüm sonuçlar...

On Numara için araştırmalar devam ediyor. 17 Eylül On Numara çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 17 Eylül 2021 On Numara sonuçları canlı takip sayfası! 17 Eylül Milli Piyango Online On Numara sonuçları açıklandı! Yenilenen On Numara kuralları neler? On Numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 17 Eylül On Numara sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

17 Eylül On Numara sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar saat 20:00 'da açıklanacak.

En son yapılan 13 Eylül On Numara sonuçları:

On Numara sonuçları! 17 Eylül Cuma On Numara sonuçları açıklandı mı? On Numara bugün kazanan numaralar neler?

17 Eylül sonuçları açıklandı.

On Numara sonuçları! 17 Eylül Cuma On Numara sonuçları açıklandı! On Numara bugün kazanan numaralar neler?

ON NUMARA SONUÇLARI TAKİBİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Yenilenen Şans Topunun kuralları aşağıdaki gibi; Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır.80 numaradan 10 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir. Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolu üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin. Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilir. İptal Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin? Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haber: On Numara sonuçları! 17 Eylül Cuma On Numara sonuçları açıklandı! On Numara bugün kazanan numaralar neler? - Haberler
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 19:37:45. #1.12#