Ömer Ulusoy'un Köpeklerine Arkadaşları Sahip Çıktı

Ömer Ulusoy'un Köpeklerine Arkadaşları Sahip Çıktı

Akdeniz Üniversitesi Kampüsünde Çıkan Olaylarda Silah Kullandığı Gerekçesiyle Gözaltına Alınan Ömer Ulusoy'un Hayvanları Çok Sevdiği Ortaya Çıktı. Yaklaşık 7 Yıl Önce Kayseri'den Antalya'ya Gelen Ömer Ulusoy'un, Bütün Zamanını Köpek ve Kuşlarıyla Geçirdiği Öğrenildi.

Ömer Ulusoy'un Köpeklerine Arkadaşları Sahip Çıktı

Akdeniz Üniversitesi kampüsünde çıkan olaylarda silah kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan Ömer Ulusoy'un hayvanları çok sevdiği ortaya çıktı. Yaklaşık 7 yıl önce Kayseri'den Antalya'ya gelen Ömer Ulusoy'un, bütün zamanını köpek ve kuşlarıyla geçirdiği öğrenildi.

Ömer Ulusoy'un yaşanan olaylar sonrasında ortadan kaybolmasının ardından sahipsiz kalan köpeklere arkadaşları sahip çıktı. Antalya Lara bölgesinde arkadaşlarına ait bir depoda koruma altına alınan köpeklerin Ulusoy'un yokluğunda son günlerde yemek yemedikleri ve keyifsiz oldukları belirtildi.

Antalya'da hayvanları dışında hiç kimsesi bulunmayan Ömer Ulusoy'un gözaltına alınmasının ardından sahipsiz kalan köpeklere arkadaşları sahip çıktı. Bir arkadaşı, "Ömer hayvanlara çok düşkün bir insandı. Günün büyük bir bölümünü onlarla geçirirdi. O gittikten sonra hayvanlar ortada kaldı" dedi.

(AT-CE-HO-Y)