Ömer Fatih Sayan Haberleri

Ömer Fatih Sayan haber, Ömer Fatih Sayan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Fatih Sayan - 27.08.2021
Huawei Ar-Ge Kodlama Maratonu Ödül Töreni Ankara'da gerçekleştirildi
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, "Amacımız, Huawei gibi şirketlerle bu iş birliklerini gerçekleştirerek, gençlerimizin kendilerini geliştirmeleri ve bizi daha ileriye götürmelerine fırsat vermek.
Ömer Fatih Sayan - 02.07.2021
Kargo sektörünün ilerlemesi amacıyla "Karayolu Taşıma Yönetmeliği"nde değişikliğe gidildi
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, söz konusu yönetmeliğe ilişkin Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.
Ömer Fatih Sayan - 01.07.2021
Teknopark İstanbul, yerli ve milli teknolojileri Mobil Dünya Kongresi'nde dünyaya tanıtıyor
Teknopark İstanbul açıklamasına göre, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, Barselona Başkonsolosu Selen Evcit, Barselona Ticaret Ataşesi Elif Berrak Taşyürek ve Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal'ın ziyaret ettiği Türkiye pavilyonunda Teknopark İstanbul'da faaliyet gösteren CTech Bilişim, Andasis, Scalar Vision ve Tea Networks yer aldı.
Ömer Fatih Sayan - 29.06.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan: "Türkiye, Global Siber Güvenlik Endeksi'nde Avrupa'da 6'ncı"
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türkiye'nin Global Siber Güvenlik Endeksi Raporu'na göre, siber güvenlik alanında Avrupa'da 6'ncı, dünyada ise 11'inci sırada yer aldığını bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 18.06.2021
Güvenli İnternet Merkezinin hazırladığı "Dijital Mahremiyet Rehberleri" yayımlandı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, güvenli internete ilişkin hem ebeveynler hem de çocuklar için tavsiyeler içeren "Dijital Mahremiyet Rehberleri"nin yayımlandığını bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 17.06.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan: "Bilgi ve iletişim sektöründe kuralları oluşturarak mağduriyetlerin engellenmesine büyük önem verdik"
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) olarak bilgi ve iletişim sektörünün gelişimine katkı sunacak çalışmalara imza attıklarını belirterek, "İhtiyaçlar doğrultusunda sektörel kuralları...
Ömer Fatih Sayan - 31.05.2021
Ebeveynlere yol gösterecek "Dijital Oyunlarda Mahremiyet Rehberi" yayımlandı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca (BTK) yayımlanan "Dijital Oyunlarda Mahremiyet Rehberi"nin, ebeveynler açısından yol gösterici olacağını belirterek, "İnternetin uçsuz bucaksız dünyasında, milletimizi ve çocuklarımızı...
Ömer Fatih Sayan - 27.05.2021
"CloudTalk Online 2021" etkinliği
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, bu yılın sonuna kadar Türkiye'deki her mahallenin yüzde 90'ında fiber olacağını belirterek, "Yüzde 90'ı yeterli görmüyoruz.
Ömer Fatih Sayan - 08.05.2021
BTK Akademi 13 yeni eğitimi erişime açtı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında evde kalmanın kişisel gelişim için harika bir fırsat sunduğunu belirtti.
Ömer Fatih Sayan - 28.04.2021
5G frekans ihalesi 2022'de yapılacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, 2022 yılında 5G frekans ihalesini tamamlamayı, 2023 yılında da ilk sinyali vatandaşların hizmetine sunmayı hedeflediklerini bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 28.04.2021
Bakan Yardımcısı Sayan'dan kripto paraya ilişkin ulusal ve uluslararası düzeyde düzenleme çağrısı Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, kripto paraların hacminin her geçen gün yükselmesi ve bu paraya sahip olan insanların sayısındaki hızlı artışın, ulusal ve uluslararası düzeyde düzenleme yapma ihtiyacını doğurduğunu söyledi.
Ömer Fatih Sayan - 24.04.2021
Türkiye'de temsilci belirleme ve bildirme yükümlüğünü yerine getiren Twitter'ın reklam yasağı kaldırıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter'a verilen reklam yasağının kaldırıldığını duyurdu.
Ömer Fatih Sayan - 21.04.2021
YouTube Kids uygulaması Türkiye'de hizmete sunuldu
"Çocuklarımızın zararlı içeriklerin etkilerinden korunması son derece önemli" Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, toplantıda yaptığı konuşmada, çocukların ve gençlerin internetin ve ilgili dijital teknolojilerin ana yararlanıcılarının başında geldiğini belirterek, "Yapılan araştırmalara baktığımızda küresel ölçekte her 3 internet kullanıcısından 1'inin 18 yaşından küçük olduğunu görüyoruz.
Ömer Fatih Sayan - 13.04.2021
Son dakika haber! TBMM Küresel İklim Değişikliği Araştırma Komisyonu toplandı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Dr. Alparslan Bayraktar, Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, komisyon üyelerine sunum yaptı.
Ömer Fatih Sayan - 09.04.2021
Sosyal ağ sağlayıcısı Pinterest de Türkiye'ye temsilci atayacağını bildirdi
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türkiye'de günlük erişimi 1 milyondan fazla olan yurt dışı kaynaklı son sosyal ağ sağlayıcısı Pinterest'in de temsilci atayacağını belirterek, "Böylelikle yurt dışı kaynaklı sosyal ağ sağlayıcılardan temsilci atayacağını bildirmeyen kalmadı.
Ömer Fatih Sayan - 06.04.2021
BTK, bilgileri çalındığı iddia edilen Türk kullanıcılar için Facebook'tan bilgi talep etti
"Tahmin edilmesi zor parola kullanın" Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan da Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, veri güvenliğinin sağlanması için kullanıcıların, bilgileri ele geçirilenler arasında olmasalar da parolalarını değiştirmesi gerektiğini bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 29.03.2021
Xiaomi, Türkiye'deki fabrikasında üretime başladı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Sadece üretim alanında değil, Ar-Ge alanında da Xiaomi'nin ülkemize yatırım yapmasını bekliyoruz.
Ömer Fatih Sayan - 24.03.2021
"5. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi", Türksat'ın iletişim sponsorluğunda yapılacak
Zirveye Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ve Türksat AŞ Genel Müdürü Hasan Hüseyin Ertok'un yanı sıra IT profesyonelleri, hukukçular, bilişim uzmanları, bilişim sistemleri yöneticileri, kamu kurumları ve ilgili birim yetkilileri, kolluk kuvvetleri, siber güvenlik uzmanları, adli bilimler alanında çalışan uzmanlar, medya, üniversiteler ve siber güvenlik alanında çalışan profesyonel katılacak.
Ömer Fatih Sayan - 22.03.2021
AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'dan Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğüyle ilgili açıklama
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fatih Sayan'ın pazar günü Samsun ziyaretinde bu konudaki tartışmalara son noktayı koyduğunu vurgulayan Ersan Aksu, Sayan'ı Samsun'a davet ettiklerini belirterek, "Davetimizi kabul ederek şehrimize gelen Ömer Fatih Sayan'a ve Türk Telekom CEO'su Ümit Önal'a teşekkür ediyorum.
Ömer Fatih Sayan - 20.03.2021
Sosyal medya platformu Twitter, Türkiye'de temsilci atayacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türkiye'den günlük erişimi 1 milyondan fazla olan yurt dışı kaynaklı sosyal ağ sağlayıcılardan Twitter'ın da yükümlülüklerini yerine getireceğini bildirmesinin sevindirici olduğunu aktardı.
Ömer Fatih Sayan - 20.03.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter'ın Türkiye'de temsilci bulunduracağını bildirdi.
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter'ın Türkiye'de temsilci bulunduracağını bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 19.03.2021
"WhatsApp ve Instagram'da yaşanan sorunlar yurtdışı kaynaklı"
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "USOM raporuna göre WhatsApp ve Instagram trafiklerinde yaşanan kesintiler global çapta ve yurtdışı kaynaklıdır" dedi.
Ömer Fatih Sayan - 09.03.2021
Son dakika! Tüzel kişiler de sabit hat sorgulama hizmetinden faydalanacak
Son dakika haber: Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, tüzel kişiler adına açılan hatları, borç ve alacak bilgilerini e-Devlet Kapısı üzerinden öğrenme imkanı sağlandığını bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 02.03.2021
Netaş'ın yüksek iletişim teknolojileri merkezi N.visionLab açıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, etkinlikteki konuşmasında, 2018'de 8 milyar olan internete bağlı cihaz sayısının, 2030'da 1 trilyona ulaşmasının beklendiğini belirterek, bunun daha hızlı iletişim ihtiyacını beraberinde getirdiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ömer Fatih Sayan Haberleri | Ömer Fatih Sayan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ömer Fatih Sayan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Fatih Sayan kimdir, hayatı ve biyografisi. Tüm paydaşları 6G için buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 17:48:59. #1.14#

title