Ömer Faruk Sorak Haberleri

Ömer Faruk Sorak haber, Ömer Faruk Sorak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Faruk Sorak - 19.06.2011
Köyceğiz'de Film Festivali Başladı (2)
Muğla'nın Köyceğiz İlçesi'nde bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivali başladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Köyceğiz Kaymakamlığı'nın destekleriyle belediyenin gerçekleştirdiği festival, Zülfü Livaneli ve 'Tek dilde yetmez, 10 dilde merhaba' adlı ilk albümüyle dikkatleri çeken genç sanatçı Züleyha konserleriyle açıldı. Köyceğiz'deki festival alanında dün yapılan 6'ıncı Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Türk Filmleri Festivali'nin açılışına Muğla milletvekilleri Tolga Çandar ve Nurettin Demir ile Kaymakam Yüksel Gemici, Belediye Başkanı CHP'li Salih Erbay ve çok sayıda sinema tutkunu katıldı. Festivalin Onur konukları olarak Türk sinemasının duayenlerinden İzzet Günay, Süleyman Turan, sinema yönetmeni Ömer Faruk Sorak, sinema ve tiyatro oyuncuları Güven Kıraç, Sezin Akbaşoğlulları, Güneş Sayın, Selim Günaş, Gürsan Piri Onurlu, Sinem İslamoğlu.
Ömer Faruk Sorak - 03.05.2011
Aşk Tesadüfleri Sever’in DVD ve VCD’si 12 Mayıs’ta Raflarda
Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı, başrollerini Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin'in üstlendiği Böcek Yapım'ın "Aşk Tesadüfleri Sever" filmi DVD ve VCD olarak 12 Mayıs'ta satışa sunuluyor.
Ömer Faruk Sorak - 28.04.2011
"Tesadüf" Temalı Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Başrollerini Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin'in paylaştığı, yönetmenliğini ise Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı Aşk Tesadüfleri Sever filmi ile eş zamanlı başlayan kısa film ve fotoğraf yarışması sonuçlandı.
Ömer Faruk Sorak - 27.04.2011
Başkent Film Setine Döndü...
İstanbul'daki yoğun trafik ve yüksek maliyetler nedeniyle Anadolu'ya yönelen film yapımcılarının son gözdesi Ankara oldu. "Siyah beyaz', "Aşk tesadüfleri sever", "Yeraltı" ve "Bizim büyük çaresizliğimiz"in de aralarında olduğu sinema filmlerine ev sahipliği yapan Başkent'te, halen dört tv dizisi çekiliyor. Düzenlenen kültürel ve sanatsal etkinliklerle "memur şehri" olma imajını biraz olsun kırmayı başaran Ankara, son dönemde önemli sinema ve tv yapımlarına ev sahipliği yaparak da bu değişimini sürdürüyor. Yoğun trafik, yüksek maliyetler ve mekan sıkıntısı nedeniyle İstanbul'da istedikleri çalışma ortamını bulamayan yapımcılar, projelerini hayata geçirmek için artık Ankara'yı tercih eder oldu. Son iki yılda Ahmet Boyacıoğlu'nun "Siyah beyaz', Ömer Faruk Sorak'ın "Aşk Tesadüfleri Sever", Seyfi Teoman'ın "Bizim büyük çaresizliğimiz" ve Zeki Demirkubuz'un "Yeraltı" filmlerinin çekildiği başkent, "Behzat Ç.
Ömer Faruk Sorak - 15.04.2011
Robinson ve Cuma'nın Yeni Maceraları Sürprizlerle Dolu!
Issız ada konseptli reklamlarıyla insanların sempatisini kazanan DenizBank'ın yeni sezon reklam filmleri çekimleri, kısa bir süre önce tamamlandı. Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi'nin hayata geçirdiği, Müziklerini Ömer Ahunbay'ın bestelediği, prodüksiyonu Böcek Yapım tarafından gerçekleştirilen reklam filmlerinin yönetmenliğini ise yine Ömer Faruk Sorak yaptı.
Ömer Faruk Sorak - 12.04.2011
Petrol Ofisi Kampanyasında Kadir İnanır’ a Yeni Rakip: Taşkın!
Taşkın rolünü Oğuzhan Mercan'ın oynadığı kampanya'nın ilk filminin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak, yapımcılığını Böcek Yapım üstlendi.
Ömer Faruk Sorak - 11.04.2011
Türkiye’nin İlk Çekirdek Ailesi Çitliyo’nun Yeni Reklam Kampanyası Başlıyor
Çitliyo'nun yeni reklam filmlerinin konsepti ve içeriği yine Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak'tan oluşan BKM Reklam'ın yaratıcı ekibi tarafından hazırlandı ve filmin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak yaptı.
Ömer Faruk Sorak - 08.04.2011
Aşk Tesadüfleri Sever Amsterdam’da
Türkiye kültürünün ve sanatının AB ülkeleri çapındaki tanıtımında bir dönüm noktası teşkil eden "Turkey: The Missing Star" etkinliklerinin Amsterdam ayağında Aşk Tesadüfleri Sever, film gösterimi programının açılış filmi oldu. Devlet Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış'ın himayelerinde, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı ve T.C. Başbakanlık Tanıtma Fonu destekleriyle Türsak Vakfı tarafından birçok AB ülkesinde düzenlenen etkinlikler serisinin Amsterdam ayağı, T.C. Lahey Büyükelçiliği'nin katkılarıyla 8 Nisan 2011 tarihinde başladı. Etkinliklerin açılışında vurmalı çalgılar virtüözü, darbuka ustası, müziğiyle farklı kültür dünyalarını bir araya getiren Burhan Öçal ve çeşitli dans stillerini harmanlayarak modern baleden geleneksel hint dansı ve caz'a dek bir çok stilden kendine özgü bir ortaklık yaratan Hollandalı Samadhi Dans Grubu ile birlikte ilk kez sahne aldı. Ece Sükan'ın sunuculuğunu yaptığı gecede düzenlenen film gösteriminde ise Ömer Faruk Sorak'ın son filmi Aşk Tesadüfleri Sever, açılış filmi oldu.
Ömer Faruk Sorak - 05.04.2011
Türkiye'de Filmleri En Çok İzlenen Yönetmen, Ömer Faruk Sorak Oldu
Vizontele, G.O.R.A., Sınav, Yahşi Batı ve Son Olarak Hala Vizyonda Olan Aşk Tesadüfleri Sever'in Yönetmeni Ömer Faruk Sorak, Türkiye'de Filmleri En Çok İzlenen Yönetmen Oldu.
Ömer Faruk Sorak - 17.03.2011
Çınar Ağacı Hem Ağlattı Hem Güldürdü
Yılmaz Erdoğan, filmi izlerken gözyaşlarını tutamadığını, çok etkilendiğini söylerken, oyunculukları da çok beğendiğini belirtti. Demet Akbağ da filmi hem gülerek hem ağlayarak izlediğini, anneliği, aileyi çok naif bir dille anlattığını söyledi. Akbağ finalde, Celile Toyon'u ellerini öperek tebrik etti. Burcu Kara "Film oldukça duygusaldı.gözyaşlarımı tutamadım. Beni çok etkiledi." Derken, Ebru Şallı "Filmi izlerken gözyaşlarıma hakim olamadım. Anneliğin ne kadar kutsal olduğunu bir kez daha hatırladım. Bana anne olduğumu hatırlattı." Dedi. Ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak ise "Aile değerlerinin, kavramlarının değişmeye başladığı son zamanlarda, film seyirciye bu duygunun ne kadar değerli olduğunu tekrar hissettirecek.
Ömer Faruk Sorak - 17.02.2011
4. Yeşilçam Ödülleri Adayları Açıklandı
En İyi Yönetmen: Yavuz Turgul-Av Mevsimi, Seren Yüce-Çoğunluk, Selim Demirdelen-Kavşak, Reha Erdem-Kosmos, Ömer Faruk Sorak-Yahşi Batı.
Ömer Faruk Sorak - 17.02.2011
"Yeşilçam" Adayları Açıklandı
En İyi Yönetmen: Yavuz Turgul-Av Mevsimi, Seren Yüce-Çoğunluk, Selim Demirdelen-Kavşak, Reha Erdem-Kosmos, Ömer Faruk Sorak-Yahşi Batı.
Ömer Faruk Sorak - 17.02.2011
Yeşilçam Ödülleri Aday Listesine 'av Mevsimi' Damgasını Vurdu
En iyi yönetmen dalında: Selim Demirdelen (Kavşak), Reha Erdem (Kosmos), Ömer Faruk Sorak (Yahşi Batı), Yavuz Turgul (Av Mevsimi) ve Seren Yüce (Çoğunluk).
Ömer Faruk Sorak - 09.02.2011
"Aşk Tesadüfleri, Anadolujet Kavuşturmayı Sever"
Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın Yaptığı "Aşk Tesadüfleri Sever" Anadolujet'in Ana Sponsorluğunda 4 Şubat Tarihinde Vizyona Girdi.
Ömer Faruk Sorak - 04.02.2011
'Aşk Tesadüfleri Sever' Filminin Başkent Galası Yapıldı
Senaryosunu Nuran Evren Şit'in yazdığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı filmde Mehmet Günsür, Belçim Bilgin, Ayda Aksel, Hüseyin Avni Dalyan ve Şebnem Sönmez rol alıyor.
Ömer Faruk Sorak - 04.02.2011
"Aşk Tesadüfleri Sever"in Galası Yapıldı
Senaryosunu Nuran Evren Şit'in yazdığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı filmde Mehmet Günsür, Belçim Bilgin, Ayda Aksel, Hüseyin Avni Dalyan ve Şebnem Sönmez rol alıyor.
Ömer Faruk Sorak - 03.02.2011
Guti Reklam Yıldızı Oldu
Guti'nin hayatından bir kesit sunan, Bolero üzerine esprilerle örülmüş reklam filminin yönetmenliğini ünlü isim Ömer Faruk Sorak gerçekleştirdi.
Ömer Faruk Sorak - 03.02.2011
2 Yeni Film Vizyonda
Türk sinema izleyicisi, bu hafta biri yerli 2 yeni filmle buluşacak.Ömer Faruk Sorak'ın yönettiği ve Mehmet Günsür, Belçim Bilgin, Altan Erkekli ile Yiğit Özşener'in oynadığı 'Aşk Tesadüfleri Sever'de, doğumlarından itibaren yolları Ankara'da kesişen, 2010 yılında İstanbul'da tanışan Özgür ve Deniz'in engellerle dolu aşk macerası anlatılıyor.
Ömer Faruk Sorak - 03.02.2011
Guti Reklam Filminde Oynadi
Guti'nin hayatından bir kesit sunan, ürün üzerine esprilerle örülmüş reklam filminin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak gerçekleştirdi.
Ömer Faruk Sorak - 03.02.2011
'Aşk Tesadüfleri Sever' Gösterimde
Ömer Faruk Sorak'ın yönettiği ve Mehmet Günsür, Belçim Bilgin, Altan Erkekli ile Yiğit Özşener'in oynadığı 'Aşk Tesadüfleri Sever'de, doğumlarından itibaren yolları Ankara'da kesişen, 2010 yılında İstanbul'da tanışan Özgür ve Deniz'in engellerle dolu aşk macerası anlatılıyor.
Ömer Faruk Sorak - 03.02.2011
Guti, İlk Defa Bolero İçin Kamera Karşısına Geçti
Guti'nin hayatından bir kesit sunan, Bolero üzerine esprilerle örülmüş reklam filminin yönetmenliğini ünlü isim Ömer Faruk Sorak gerçekleştirdi.
Ömer Faruk Sorak - 03.02.2011
Cso'ya Verda Erman Eşlik Edecek
Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı, engellerle dolu bir aşk hikayesini anlatan 'Aşk Tesadüfleri Sever' vizyona giriyor.
Ömer Faruk Sorak - 03.02.2011
Başkentte Kültür Sanat
Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı, engellerle dolu bir aşk hikayesini anlatan 'Aşk Tesadüfleri Sever' vizyona giriyor.
Ömer Faruk Sorak - 02.02.2011
Guti Reklam Yıldızı Oldu
Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti, Ülker'in yeni gofret markası Bolero için reklam filminde oynarken, hünerlerini kamera karşısında da gösterdi Ülker, yeni gofret markası Bolero'yu tüketicisi ile buluştururken reklam filminde de spor dünyasının ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün ünlü yıldızı Guti'yi ilk defa kamera karşısına geçirdi. Yıldız futbolcu Guti'nin çekimleri, yağmurlu bir güne denk gelmesine rağmen oldukça keyifli geçti. Guti iyi oyunculuğuyla göz doldurdu. Guti'nin hayatından bir kesit sunan, Bolero üzerine esprilerle örülmüş reklam filminin yönetmenliğini başarılı pek çok işe imza atmış ünlü isim Ömer Faruk Sorak gerçekleştirdi.
Ömer Faruk Sorak - 02.02.2011
Dha Spor - (Gf6rfcntfclerle Yeniden) Gutı, Kamera Karşısına Geçti
DHA SPOR - (görüntülerle yeniden) GUTI, KAMERA KARŞISINA GEÇTİ BEŞİKTAŞ'IN İSPANYOL YILDIZI GUTI, ÜLKER'İN YENİ GOFRET MARKASI BOLERO İÇİN REKLAM FİLMİNDE OYNARKEN, HÜNERLERİNİ KAMERA KARŞISINDA DA GÖSTERDİ Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti, Ülker'in yeni gofret markası Bolero için reklam filminde oynarken, hünerlerini kamera karşısında da gösterdi Ülker, yeni gofret markası Bolero'yu tüketicisi ile buluştururken reklam filminde de spor dünyasının ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün ünlü yıldızı Guti'yi ilk defa kamera karşısına geçirdi. Yıldız futbolcu Guti'nin çekimleri, yağmurlu bir güne denk gelmesine rağmen oldukça keyifli geçti. Guti iyi oyunculuğuyla göz doldurdu. Guti'nin hayatından bir kesit sunan, Bolero üzerine esprilerle örülmüş reklam filminin yönetmenliğini başarılı pek çok işe imza atmış ünlü isim Ömer Faruk Sorak gerçekleştirdi.
Ömer Faruk Sorak - 01.02.2011
Beşiktaşlı Guti, Reklam Filminde Oynadı
Guti'nin hayatından bir kesit sunan, ürün üzerine esprilerle örülmüş reklam filminin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak gerçekleştirdi.
Ömer Faruk Sorak - 01.02.2011
Guti Reklam Yıldızı Oldu
Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti, Ülker'in yeni gofret markası Bolero için reklam filminde oynarken, hünerlerini kamera karşısında da gösterdi Ülker, yeni gofret markası Bolero'yu tüketicisi ile buluştururken reklam filminde de spor dünyasının ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün ünlü yıldızı Guti'yi ilk defa kamera karşısına geçirdi. Yıldız futbolcu Guti'nin çekimleri, yağmurlu bir güne denk gelmesine rağmen oldukça keyifli geçti. Guti iyi oyunculuğuyla göz doldurdu. Guti'nin hayatından bir kesit sunan, Bolero üzerine esprilerle örülmüş reklam filminin yönetmenliğini başarılı pek çok işe imza atmış ünlü isim Ömer Faruk Sorak gerçekleştirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ömer Faruk Sorak Haberleri | Ömer Faruk Sorak Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ömer Faruk Sorak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Faruk Sorak kimdir, hayatı ve biyografisi. SinemaTV'de Aşk Tesadüfleri Sever.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.05.2021 00:49:45. #1.13#

title