Ömer Faruk Sorak Haberleri

Ömer Faruk Sorak haber, Ömer Faruk Sorak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Faruk Sorak - 27.01.2016
İçindeki Yönetmeni Keşfetmek İçin Son Gün 5 Şubat
Kasım ayında başlayan ve 5 Şubat'ta sona erecek başvurular neticesinde belirlenecek senaryo, Vizontele, G.O.R.A, Yahşi Batı, Aşk Tesadüfleri Sever gibi filmlerin ünlü yönetmeni Ömer Faruk Sorak tarafından, senaryo/film sahibiyle birlikte tekrar çekilecek.
Ömer Faruk Sorak - 26.01.2016
Sen Benim Babam Mısın?
Genel Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yönetmenliğini Gökçen Usta'nın üstlendiği 'Kördüğüm' 28 Ocak Perşembe saat 20.00'de 4. bölümüyle FOX'ta.
Ömer Faruk Sorak - 21.01.2016
Dünyanın En Güzel Kokusu" 12 Şubat'ta Vizyona Girecek
Süpervizörlüğünü Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı filmde ayrıca Burak Altay, Esra Ruşan, Nezih Tuncay, Feriha Eyüpoğlu, Açelya Akkoyun gibi isimler de rol aldı.
Ömer Faruk Sorak - 21.01.2016
Dünyanın En Güzel Kokusu"
Süpervizörlüğünü Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı filmde ayrıca Burak Altay, Esra Ruşan, Nezih Tuncay, Feriha Eyüpoğlu, Açelya Akkoyun gibi isimler de rol aldı.
Ömer Faruk Sorak - 21.01.2016
Dünyanın En Güzel Kokusuna Soundtrack Albümü!
Başrollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu'nun paylaştığı "Dünyanın En Güzel Kokusu"nun; müzik direktörlüğünü Mert Tünay'ın, süpervizörlüğünü ise Kenan Doğulu'nun yaptığı soundtrack albümü de dinleyicilerle buluşacak! Uğur Yağcıoğlu'nun yazıp yönettiği, süpervizörlüğünü ise Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı "Dünyanın En Güzel Kokusu"; Sevgililer Günü haftasında, 12 Şubat'ta vizyona girecek.
Ömer Faruk Sorak - 20.01.2016
Ali Nejat DNA Testi İstiyor!
İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy'un paylaştıkları Genel Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yönetmenliğini Gökçen Usta'nın üstlendiği 'Kördüğüm' 18 Ocak Perşembe saat 20.00'de 3. bölümüyle FOX'ta.
Ömer Faruk Sorak - 08.01.2016
'Kördüğüm' Ekibi İlk Bölümü Birlikte İzledi
Sodaa Maslak'ta gerçekleşen geceye Genel Yönetmen Ömer Faruk Sorak, başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ile Rojda Demirer, Ege Aydan, Tuğrul Çetiner, Murat Daltaban, Tülay Günal, Gözde Çığacı, Ali Tutal, Mesut Can Tomay, Sabriye Kara, İrem Şentürk, Cenk Kangöz, Doruk Kayra ve Aybars Kartal Özson katıldı.
Ömer Faruk Sorak - 05.01.2016
'KÖRDÜĞÜM'E Geri Sayım
7 OCAK'TA EKRANDA Genel Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın, görüntü yönetmenliğini ise Hollywood yapımlarına imza atan Emmanuel (Manu) Kadosh üstlendiği, kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çeken 'Kördüğüm' 7 Ocak Perşembe ilk bölümü ile FOX'ta izleyicisi ile buluşacak.
Ömer Faruk Sorak - 25.12.2015
Ertuğrul 1890" Filminin Galası Yapıldı
Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki (PSM) galaya katılan filmin Türkiye'de uygulayıcı yapımcılığını üstlenen Böcek Yapım'ın kurucusu Ömer Faruk Sorak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bugüne kadar gerçekleştirdikleri uluslararası çalışmalar arasında en büyük projenin bu film olduğunu belirtti.
Ömer Faruk Sorak - 17.12.2015
Kördüğüm'ün İlk Fragmanı Yayınlandı
OCAKTA FOX'TA Genel Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın, görüntü yönetmenliğini ise Hollywood yıldızlarının yanı sıra, daha önce çeşitli projelerde Ömer Faruk Sorak ile de defalarca çalışan Emmanuel (Manu) Kadosh üstlendiği, kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çeken 'Kördüğüm' Ocak ayında FOX'ta yayınlanacak.
Ömer Faruk Sorak - 09.11.2015
2015 Felis Ödülleri Sahiplerini Buluyor
Mediacat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, Felis Ödülleri'ndeki başarı kriterlerini şöyle açıklıyor: "Disiplinler arası ve mecralar arası sınırların buharlaştığı bugünün dünyasında, en etkili girdi hâlâ "FİKİR". Felis Ödülleri fikrin kıymetini tescilleyen bir yarışma ve temel amacı sektörü büyütmek, sektördeki değerli fikirlerin yaratıcılarını teşvik etmek. Fikrinin kıymetli olduğuna inanan tüm sektör mensuplarını, tüm yaratıcıları Felis'te görmek ve başarılarını gelecek için kayıt altına almak bizim için büyük bir onur." Bu yıl 13 bölümden oluşacak Felis Ödülleri'nde Medya Jüri Başkanı olarak Türkiye'nin en başarılı pazarlama kökenli CEO'larından biri olan Vodafone CEO'su Gökhan Öğüt'ün yanı sıra Yaratıcılık Jüri Başkanı olarak kazandığı 150′nin üzerinde ödülün tecrübesiyle Manajans CEO'su Tuğbay Bilbay, Mobil ve Dijital Bölüm Başkanı olarak uzmanlığını dijitale kanalize etmiş olan DDB İstanbul Group CEO'su Lawrence Du Pre, PR Jüri Başkanı olarak Basın ve PR alanındaki tecrübesi 35 yılı aşan G7 İletişim Ajans Başkanı Cengiz Turhan, Markalı İçerik ve Eğlence Jüri Başkanı olarak her zaman daha iyisini yapmak için çalışan GroupMCEO'su ve WPP Ülke Müdürü Demet İkiler, Doğrudan Pazarlama, Promo ve Aktivasyon Jüri Başkanı olarak BED Ajans Başkanı Eser Hakim ve Film Craft Jüri Başkanı olarak Vizontele, G.O.R.A, Aşk Tesadüfleri Sever ve 8 Saniye gibi filmlerin yönetmeni Ömer Faruk Sorak, Felis Ödülleri 2015 yolculuğunda pazarlama iletişimine deneyimleri ile ışık tutacak.
Ömer Faruk Sorak - 04.11.2015
Kaçma Birader"İn Çekimleri Sürüyor
Soho House İstanbul'da düzenlenen basın toplantısına katılan Ömer Faruk Sorak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Bir küçük şehrin dünyası küçük insanlarının, büyük şehirde kaybolmaları.
Ömer Faruk Sorak - 27.10.2015
8 Saniye"Nin Avrupa Galası Berlin'de Yapıldı
29 Ekim'den itibaren Avrupa'da vizyona girecek olan filmin galasına, başrol oyuncusu Esra İnal, Fahri Yardım ve Fırat Çelik ile filmin yönetmeni Ömer Faruk Sorak katıldı.
Ömer Faruk Sorak - 23.09.2015
Forum Mersin'de Kurban Bayramına Özel Açık Hava Sineması
26 Eylül Cumartesi akşamı ise senaryosunu Cem Yılmaz'ın yazdığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın yaptığı bilim kurgu ve komedi filmi 'G.
Ömer Faruk Sorak - 05.06.2015
3. Güney Afrika Türk Film Festivali
Türkiye'nin Pretoria Büyükelçisi Kaan Esener'in de katıldığı resepsiyonun ardından Ömer Faruk Sorak'ın "Aşk Tesadüfleri Sever" filmi izlendi.
Ömer Faruk Sorak - 29.05.2015
3. Güney Afrika Türk Film Festivali
Türkiye'nin Pretoria Büyükelçisi Kaan Esenler'in de katıldığı resepsiyonun ardından Mehmet Fazıl Çoşkun'un "Yozgat Blues" filmi izlendi.   Cape Town'da iki gün boyunca devam edecek festivalde Nuri Bilge Ceylan'ın "Bir Zamanlar Anadolu"da, Semih Kaplanoğlu'nun "Yumurta", Kaan Müjdeci'nin "Sivas" ve Ömer Faruk Sorak'ın "Aşk Tesadüfleri Sever" filmleri sinemaseverlerle buluşacak.
Ömer Faruk Sorak - 23.05.2015
3. Güney Afrika Türk Film Festivali
Festivalde, Nuri Bilge Ceylan'ın Bir Zamanlar Anadolu'da, Semih Kaplanoğlu'nun Yumurta, Kaan Müjdeci'nin Sivas, Mehmet Fazıl Çoşkun'un Yozgat Blues ve Ömer Faruk Sorak'ın Aşk Tesadüfleri Sever filmleri gösterilecek.
Ömer Faruk Sorak - 16.04.2015
Hidayet Türkoğlu ve Eşi Banu Türkoğlu'ndan Kıtalar Arası Kampanya
Kampanyanın ilk ayağında Los Angeles Cravings Restaurant'ta düzenlenen yardım yemeğine Los Angeles Başkonsolosu Raife Gülru Gezer, ünlü basketbolcu Mehmet Okur ve eşi Yeliz Okur çocuklarıyla katıldı. Fadik Sevin Atasoy, Murat Han, Ömer Faruk Sorak, Durul ' Taylan Biraderler, Gülseven Yılmaz gibi isimler de yardım gecesinde Türkoğlu Ailesi'ni yalnız bırakmadı.
Ömer Faruk Sorak - 17.03.2015
Ömer Faruk Sorak: "Sıradan Olmayı Hayal Etmeyin"
İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Kulübü'nün düzenlediği etkinliğin konuğu Böcek Yapım'ın Kurucusu, Vizontele G.O.R.A, Sınav ve 8 Saniye gibi filmlerin yönetmeni Ömer Faruk Sorak oldu.
Ömer Faruk Sorak - 26.02.2015
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek
Ömer Faruk Sorak'ın yeni filmi "8 Saniye", Esra İnal'ın korkularından kurtulup hayatının kontrolünü eline almasının hikayesini beyazperdeye taşıyor.
Ömer Faruk Sorak - 17.02.2015
Dikkat! Rüyalarınız Çıkabilir!
Ömer Faruk Sorak'ın merakla beklenen yeni filmi "8 Saniye", Esra İnal'ın rüyalarıyla barışmasını beyazperdeye taşıyor.
Ömer Faruk Sorak - 04.02.2015
Sıradışı Hayatın Sahibinden, Sıradışı Oyunculuk!
Ömer Faruk Sorak'ın merakla beklenen yeni filmi "8 Saniye"de; ilk kez kamera karşısına geçen ve hayatının başrolünde oynayan Esra İnal, güçlü performansıyla şaşırtacak! Esra İnal'ın sıradışı hayat hikayesinden esinlenilerek hayata geçirilen ve çocukluk korkularından kurtulma, affetme ve hayatla barışma üzerine bir değişim öyküsü olan "8 Saniye"de İnal; hem hikayesi, hem de başarılı oyunculuğuyla dikkat çekecek.
Ömer Faruk Sorak - 03.11.2014
Namibya Türk Filmleri Günleri
4 gün sürecek olan etkinlik boyunca Mahmut Fazıl Çoşkun'un Uzak İhtimal, Ömer Faruk Sorak'ın Aşk Tesadüfleri Sever, Çağan Irmak'ın Babam ve Oğlum filmelerinin yanısıra Türk sinemasının unutulmaz yönetmenlerinden Menduh Ün'ün Üç Arkadaş filmi gösterime girecek.
Ömer Faruk Sorak - 24.10.2014
Türk Sineması İspanya'da Onur Konuğu
FESTİVALDE GÖSTERİMİ YAPILAN 18 FİLM Festivalde gösterimi yapılan 18 film şunlar: Uğur Yücel "Yazı Tura", Muharrem Gülmez-Sırrı Süreyya Önder "Beynelmilel", Zeki Demirkubuz "Kader", Özer Kızıltan "Takva", Seyfi Teoman "Tatil Kitabı", Özgür Doğan-Orhan Eskiköy "İki Dil Bir Bavul", Özcan Alper "Sonbahar", Pelin Esmer "11'e 10 Kala", Mahmut Fazıl Coşkun "Uzak İhtimal", Seren Yüce "Çoğunluk", Ahmet Boyacıoğlu "Siyah Beyaz", Ömer Faruk Sorak "Aşk Tesadüfleri Sever", Emin Alper "Tepenin Ardı", Onur Ünlü "Sen Aydınlatırsın Geceyi", Atalay Taşdiken "Meryem", Yılmaz Erdoğan "Kelebeğin Rüyası", Tayfun Pirselimoğlu "Ben O Değilim", Reha Erdem "Jin".
Ömer Faruk Sorak - 24.10.2014
Türk Sineması İspanya'da Onur Konuğu
-Ana yarışma bölümünde gösterilen filmler Yarın sona erecek Festival'in ana yarışma bölümünde Kutluğ Ataman'ın "Kuzu" filmi, "Punto de Encuentro" bölümünde Hakkı Kurtuluş ve Melik Saraçoğlu'nun "Gözümün Nuru", Nazlı Eda Noyan ve Dağhan Celayir'in "Bir Fincan Türk Kahvesi" adlı kısa filminin gösterimi yapıldı. Yönetmen Cem Kaya'nın "Remake, Remix, Rip Off" adlı belgeseli ise festivalin "Tarih Zamanı" adlı belgeseller bölümünde izleyiciyle buluştu.  Festivalde gösterimi yapılan diğer 18 film ise şöyle: Uğur Yücel "Yazı Tura", Muharrem Gülmez-Sırrı Süreyya Önder "Beynelmilel", Zeki Demirkubuz "Kader", Özer Kızıltan "Takva", Seyfi Teoman "Tatil Kitabı", Özgür Doğan-Orhan Eskiköy "İki Dil Bir Bavul", Özcan Alper "Sonbahar", Pelin Esmer "11'e 10 Kala", Mahmut Fazıl Coşkun "Uzak İhtimal", Seren Yüce "Çoğunluk", Ahmet Boyacıoğlu "Siyah Beyaz", Ömer Faruk Sorak "Aşk Tesadüfleri Sever", Emin Alper "Tepenin Ardı", Onur Ünlü "Sen Aydınlatırsın Geceyi", Atalay Taşdiken "Meryem", Yılmaz Erdoğan "Kelebeğin Rüyası", Tayfun Pirselimoğlu "Ben O Değilim", Reha Erdem "Jin".
Ömer Faruk Sorak - 26.05.2014
Denizbank Karakterleri Şimdi Yepyeni Bir Adada: Ada Berber
Beykoz Kundra Fabrikası'nda 10 gün süren çalışmalar sonucunda kurulan çekim dekorunda bir sokak ve 18 adet dükkân oluşturuldu. 5 gün süren çekimlerde 75 kişilik teknik ekip görev yaparken 45 kişilik figürasyon kullanıldı. Böcek Yapım'ın yapımcılığını yaptığı filmlerin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak üstlendi, müzikler ise Ömer Ahunbay tarafından düzenlendi.
Ömer Faruk Sorak - 19.04.2013
Magnum'un Yeni Reklam Filmi Fark Yaratıyor
Türkiye'deki haz tutkunlarını dünyanın hayran olduğu yüzlerle buluşturan Magnum'un, ünlü Hollywood yıldızı Orlando Bloom ve İtalyan güzel Carla Moure ile gerçekleştirdiği haz dolu reklam filmi yayına girdi. Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın gerçekleştirdiği reklam filmi ilhamını, ürün özelliklerini vurgulayan duygu değişimlerinden alıyor.
Ömer Faruk Sorak - 06.04.2013
Houston Türk Filmleri Festivali ve Altın Koza'dan İşbirliği
LOVE LIKES COINCIDENCES (AŞK TESADÜFLERİ SEVER) Yönetmen: Ömer Faruk Sorak (2011, Türkiye, 118 dakika) 7 Nisan, Pazar 7 p.
Ömer Faruk Sorak - 06.04.2013
Robinson, Yeni Macera ve Sürprizlerle Deniz'de!
Issız ada konseptli reklamlarıyla 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanan DenizBank'ın yeni sezon çekimleri, "Hadi Deniz'e Gir Çünkü Hayat Denizde Güzel" teması ile tamamlandı. Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi'nin hayata geçirdiği, prodüksiyonu Böcek Yapım tarafından gerçekleştirilen reklam filmlerinin yönetmenliğini yine Ömer Faruk Sorak yaptı.
Ömer Faruk Sorak - 27.03.2013
Çsm'den Bir 'Evaristo' Geçti
Oyunculuk dışında yönetmenlik tecrübesi de bulunan Şamlıoğlu; Çağan Irmak, Barış Pirhasan, Ömer Faruk Sorak, Sermiyan Midyat gibi son dönemin popüler yönetmenleriyle bilgi paylaşımına girerek sanat hayatına deneyim kattığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ömer Faruk Sorak Haberleri | Ömer Faruk Sorak Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ömer Faruk Sorak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Faruk Sorak kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaçma Birader 4 Mart'ta Vizyonda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 19:21:43. #1.15#

title