Ömer Çelik'ten Cem Uzan'a Yalanlama

Ömer Çelik'ten Cem Uzan'a Yalanlama

AKP Adana Milletvekili Ömer Çelik, Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ın, "Başbakan'la Kardeşim Hakan Uzan Arasındaki Görüşmeyi Ömer Çelik Ayarladı" İddiasını Yalanladı.

Ömer Çelik'ten Cem Uzan'a Yalanlama

AKP Adana Milletvekili Ömer Çelik, Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ın, "Başbakan'la kardeşim Hakan Uzan arasındaki görüşmeyi Ömer Çelik ayarladı" iddiasını yalanladı.

GP Genel Başkanı Cem Uzan'ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Hakan Uzan arasındaki görüşmeye ilişkin sözlerine AKP Adana Miletvekili Ömer Çelik'ten yanıt geldi. Çelik yaptığı yazılı açıklamada, Uzan'ın iddialarının tümüyle gerçek dışı olduğunu ileri sürdü. Çelik şöyle dedi:

"Hakan Uzan, ÇEAŞ ve KEPEZ'e kamuoyunun malumu olan yolsuzluklar sebebiyle el konulmasından sonra beni aramıştır. 'Hükümetin Genç Parti'nin varlığı yüzünden bu operasyonu yaptığını' söylemiştir. Ben de kendisine 'iddiasının tümüyle yanlış olduğunu' söyleyerek telefonu kapatmışımdır. Hakan Uzan'ı sayın Başbakan'la görüştürmek üzeri davet ettiğim iddiası yanlış, yalan ve gayriciddi bir açıklamadır." (ANKA)

Kaynak: ANKA