Ömer Aysan Barış, Bursaspor'da Kalmak İstiyor

Bursaspor'un Golcü Futbolcusu Ömer Aysan Barış, Yeşil-beyazlı Kulüpte Kalmak İstediğini Belirterek, "Önceliğim Bursaspor'dan Yana. Hiç Bir Yere İmza Atmadım. Bursaspor Bana Bir Adım Atarsa Ben 5 Adım Atarım" Dedi.

Ömer Aysan Barış, Bursaspor'da Kalmak İstiyor

Bursaspor'un golcü futbolcusu Ömer Aysan Barış, yeşil-beyazlı kulüpte kalmak istediğini belirterek, "Önceliğim Bursaspor'dan yana. Hiç bir yere imza atmadım. Bursaspor bana bir adım atarsa ben 5 adım atarım" dedi.

Galatasaray'a transferi gündemde olan Ömer Aysan Barış, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, gönlünün Bursaspor'da kalmaktan yana olduğunu ifade ederek, "Ekonomik şartlar oluşmadığı için anlaşamadık. Ben hiç bir yere imza atmadım. Görüştüğüm ciddi kulüpler var. Başkası benim yerimde olsaydı çoktan imzayı atardı. Bursaspor, diğer kulüplerden çok aşağıda rakamlar teklif ediyor. Ama ben başkasıyla kıyaslamak istemiyorum. Bursaspor ile anlaşmak, kulübümden ve taraftarlardan ayrılmak istemiyorum" diye konuştu.

En son menajerinin dün Bursaspor yönetimi ile görüşme yaptığını hatırlatan Barış, "Menajerime de söyledim. Kimseye söz vermemesini söyledim. Ben son ana kadar bekleyeceğim. Gönül isterdi ki, daha önce Bursaspor'a imza atayım. Menajerimin de görüştüğü ciddi takımlar var. Son dakikaya kadar Bursaspor'u bekleyeceğim. Benim camiayla, şehrim ve taraftarlarla hiç bir sıkıntım yok. Ancak tefe ve tüfe rakamları var. Bursaspor süre verip, belirtilen rakamın üzerine çıkmamış. Ben Bursaspor'u hiç bir kulübe

değişmeyeceğimi söylüyorum" ifadelerini kullandı.

(İHS-MFS-OK-S)