Mesut Yılmaz'ın Oğlunun Ölümüyle İlgili 4 Kişinin İfadesi Alındı!

Mesut Yılmaz'ın Oğlunun Ölümüyle İlgili 4 Kişinin İfadesi Alındı!

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölümüyle ilgili 4 çalışanının ifadesi alındı. Soruşturmada görevli polislerin, intihar dışındaki ihtimalleri de değerlendirdiği öğrenildi.

Yavuz Yılmaz gece şoförü tarafından tek başına yaşadığı evine bırakıldı, sabah kapıyı açan olmadı. Çilingirle içeri girildikten sonra yatağında ölü bulundu. Emniyetten alınan son bilgiye göre tabancayla intihar etti. Olayın nasıl gerçekleştiğine ilişkin soruşturma sürüyor.

İstanbul Valisi Vasip Şahin ve istanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da olay yerinde incelemelerde bulundu.

SON GÖREN ŞOFÖRÜ OLDU

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, bu sabah evinde ölü bulundu. Yavuz Yılmaz'ın, Beykoz Konakları'ndaki evinde silahla intihar ettiği ihtimali açıklandı.

Yavuz Yılmaz gece şoförü tarafından tek başına yaşadığı evine bırakıldı, ancak sabah kapıyı açan olmadı. Çilingirle içeri girildiğinde, Yılmaz'ın cansız bedeği yatağında bulundu.

4 KİŞİNİN İFADESİ ALINDI

Polis, Yılmaz'ın hayatını kaybetmesiyle ilgili başlattığı soruşturma kapsamında 4 kişinin ifadesini aldı. İfadesi alınanlar arsaında, Yılmaz'ı ölmeden önce gören son kişi olan şoförü ile koruması ve evde çalışan iki yardımcısı da vardı.

İNTİHAR DIŞI İHTİMALLER DE DEĞERLENDİRİLİYOR

Polis, ilk etapta kayıtlara 'intihar' olarak geçen olaya ilişkin çalışmalarını kapsamlı şekilde sürdürürken, her ayrıntı ve ihtimali titizlikle değerlendiriyor.