Ölüm Tehdidi Haberleri

Ölüm Tehdidi haber, Ölüm Tehdidi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ölüm Tehdidi - 15.01.2021
Alman Meclisinde "Müslüman karşıtı ırkçılık ve ayrımcılık" konulu önerge kabul edilmedi
Almanya'da sadece başörtüsü nedeniyle ırkçı bir şekilde saldırılara uğrayanların bulunduğuna dikkati çeken Buchholz, "Gross Gerau'da bir başörtülü kadın sırf başörtüsü taktığı için saldırıya uğradı ve kimse ona yardım etmedi. Wolfsburg'ta bir imam iki haftada bir ölüm tehdidi almaya devam ediyor.
Ölüm Tehdidi - 19.11.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Alparslan Türkeş'in "Ülkücüden mafya, mafyadan ülkücü olmaz" sözüne işaret eden Altay, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bahçeli, dün zehir zemberek bir açıklamada bulunmuş. Müfterilik, seviyesizlik ve rezillik ithamlarıyla bir açıklamada bulunmuş. Asıl müfterilik şudur; mafya suç örgütü liderinin, bir siyasi parti genel başkanına yönelik aşağılık hakaretini sahiplenmek tam da müfteriliktir. Asıl seviyesiz arıyorsa Sayın Bahçeli, ana muhalefet partisi liderini, ölümle tehdit eden bir çete liderini, 'Benim dava arkadaşım' diyebilmek hakikaten seviyesizliktir, çukurdur. Çukur siyasetidir, çukur zihniyetidir. Ülkenin ana muhalefet liderine ölüm tehdidi yapılıyor, hükümetin küçük ortağı, 'Bu, benim dava arkadaşım' demek suretiyle, savcılara bir ayar mı vermeye çalışıyor, örtülü olarak savcılara istikamet mi tayin ediyor, çok merak ediyoruz.
Ölüm Tehdidi - 11.11.2020
Son dakika haberleri... Yasir Arafat'ın zehirlendiğine dair ilk şüpheler ölümünün hemen ardından ortaya çıktı
Temimi, kendisinin Arafat'ın zehirlendiği yönündeki konuşmalarından sonra suikast girişime maruz kaldığını belirterek şunları söyledi: "Arafat'ın ölümünden bir ay sonra Kahire'de bilimsel bir konferansa katıldığım sırada fenalaşarak bayıldım. Neyse ki katılımcılar arasında toksikoloji konusunda uzmanlaşmış Suriyeli bir doktor vardı ve beni tedavi etti. Doktor bendeki semptomların zehirlenme belirtileri olduğunu söyledi." ABD'den Arafat'a açık ölüm tehdidi Arafat'ın Camp David müzakerelerinden sonra Fas'taki bir toplantıda ABD tarafından açıkça ölümle tehdit edildiğini dile getiren Temimi, ABD'li bir istihbarat yetkilisinin Arafat'a "Önerimizi kabul etmezseniz bölgede bazı değişiklikler olacak, siz de onların arasında olacaksınız.
Ölüm Tehdidi - 07.11.2020
Fransa'da bir haftada terör propagandası suçlamalarıyla yaklaşık 200 soruşturma açıldı
Fransız basınının Adalet Bakanlığına dayandırdığı haberlerde, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Başbakan Jean-Castex ve bazı bakanlara birçok ölüm tehdidi geldiği belirtildi.
Ölüm Tehdidi - 28.10.2020
Son dakika gündem: Fransa'da camiye ölüm tehditli mesaj bırakıldı
Islam&Info'nun Twitter hesabındaki paylaşıma göre, ülkenin kuzeyindeki Vernon kentindeki caminin posta kutusuna bırakılan notta, Türklere, Araplara ve cami cemaatine yönelik ölüm tehdidi ve hakaret mesajları yer aldı.
Ölüm Tehdidi - 23.10.2020
Fransa'da Ermenilerden, tarafsız Dağlık Karabağ haberi sonrası TF1 kanalının yöneticilerine ölüm tehdidi
Fransa'da devlet televizyonu TF1, yayımlandıktan sonra kaldırılan tarafsız Dağlık Karabağ haberi nedeniyle, Ermeni terör örgütü Asala üzerinden ölümle tehdit edildi.
Ölüm Tehdidi - 20.09.2020
Son dakika!
Yüksek Mahkeme, eşinden şiddet gördüğü ve ölüm tehdidi aldığı için kendisi ve oğlunun kimlik bilgileri ve adresinin değiştirilmesini isteyen kadın hakkında gerekli tedbirlerin uygulanmasında ortaya çıkan aksaklık ve gecikmeler nedeniyle kadının maddi ve manevi varlığının korunması hakkının ihlal edildiğine karar verdi.
Ölüm Tehdidi - 27.08.2020
Hedef gösterildiğini belirten Uygur Türk'ü iş kadınından suç duyurusu
ÇİN vatandaşı Uygur Türkü asıllı iş kadını M.A., soysal medyada "Doğu Türkistanlılar'a ihanet ettiği, ajan olduğu" söylemleriyle hedef gösterildiğini belirterek,  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. M.A, dilekçesinde "Hedef gösterilmem nedeniyle gelen ölüm tehdidi ve hakaret içerikli mesajlar yüzünden yaşadığım buhran nedeniyle sosyal yaşamımı ve ticari hayatımı sürdüremiyorum" dedi.
Ölüm Tehdidi - 25.08.2020
Son dakika haberleri... Zeynep Kamil Hastanesinin sağlık çalışanlarından Kızılay'a kan bağışı
Eser, bu hizmetlerden biri olan doğum sonu kanamaya bağlı anne ölümlerini azaltmak amacıyla yürüttükleri obstetrik kanama müdahale hizmetleri sayesinde hem hastanelerindeki hem de dış merkezdeki doğumlar sonrasında olabilen kanama olgularına hızlı ve güvenli bir şekilde müdahale edilerek, kanamaya bağlı çok ağır şok tablosunun ve müdahale edilmezse ölüm tehdidi gibi istenmeyen komplikasyonların önlendiğini ve hastaların güvenliğinin sağlandığını ifade etti.
Ölüm Tehdidi - 27.07.2020
Son dakika haberleri... Almanya'da ırkçı mektuplar gönderen eski polis gözaltına alındı
Almanya'da 8 ayrı eyalette "NSU 2.0" imzalı yüze yakın ırkçı tehdit mektubu gönderdiği gerekçesiyle Bavyera eyaletindeki Landshut kentinde oturan 63 yaşındaki eski polis memuru ve eşi gözaltına alındı. Aralarında birçok Türk'ün de bulunduğu siyasetçi, gazeteci ve sanatçıya gönderilen ırkçı mektuplar, aynı zamanda ölüm tehdidi de içeriyordu.
Ölüm Tehdidi - 26.07.2020
Fransa'da cami duvarına İslam karşıtı yazılar yazıldı
Ülkenin Cholet kentinde de mayısta cami duvarına ölüm tehdidi içeren yazı yazılmıştı.
Ölüm Tehdidi - 25.07.2020
Kırgızistan'ın eski İstanbul Başkonsolosu iki farklı suçtan tazminat ödeyecek
İstanbul Fatih'te 11 Kasım'da vurularak öldürülen, Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşı Uygur asıllı Aierken Saimaiti'nin Kırgızistan'da ölüm tehdidi aldığına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Sopokov'un diplomatik plakalı aracı söz konusu cinayetini işlendiği suç mahallinde bulunmuştu.
Ölüm Tehdidi - 14.07.2020
Almanya'da Hessen Emniyet Müdürü istifa etti
Almanya'da 8'i Türk toplam 10 kişiyi katleden Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) terör örgütü davasının müdahil avukatlarından Yıldız da 2018 ve 2019 yıllarında "NSU 2.0" imzalı ölüm tehdidi içerikli mektuplar almıştı.
Ölüm Tehdidi - 13.07.2020
Kırgızistan Dışişleri Bakan Yardımcısı, İstanbul Başkonsolosu oldu
İstanbul Fatih'te 11 Kasım'da vurularak öldürülen Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşı Uygur asıllı Aierken Saimaiti'nin Kırgızistan'da ölüm tehdidi aldığına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, Kırgızistan'ın eski İstanbul Başkonsolosu Erkin Sopokov, "görevini kötüye kullanma ve yasa dışı yollardan zenginleşme" suçlarından gözaltına alınmıştı.
Ölüm Tehdidi - 27.06.2020
NYT: Rusya Taliban'a ABD askerlerini öldürdüğü için ödül verdi
RUSYA BÜYÜKELÇİLİĞİ'NDEN YALANLAMA ABD'deki Rusya Büyükelçiliği, resmi sosyal medya hesabından New York Times'ın iddialarına cevap verdi. Elçilikten yapılan açıklamada, "Rusların suçlanmasının hiçbir nedeni yokken New York Times, yeni sahte hikayeler icat etmek için orada" denildi. Elçilik, ikinci açıklamada ise Washington'daki elçilik çalışanlarının, gazetenin haberinin ardından ölüm tehdidi almaya başladıklarını duyurdu.
Ölüm Tehdidi - 19.06.2020
Kars'ta elektrik akımına kapılan iki inek telef oldu
Çelik, yaptığı açıklamada, yağmurun ardından böyle bir olayın yaşandığını ifade ederek, "İneklerimiz elektrik direğinden kaynaklı akıma kapıldığını fark ettik. Bu hayvanların yerinde ben veya bir başkası da olabilirdi. Çocuklarımız veya buraya gelen köylüler de olabilirdi. Bu şekil ölüm tehdidi oluşturan yerlere el atılmasını lazım.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ölüm Tehdidi Haberleri | Ölüm Tehdidi Haber - Haberler - Ölüm Tehdidi haberleri, son dakika ölüm tehdidi haber ve gelişmeleri burada. Müge Anlı'ya ölüm tehdidi: Bedelini ödeyecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.1.2021 12:44:50. #1.16#
title