Ölüdeniz, Yeni Turizm Sezonuna Hazırlanıyor

Ölüdeniz, Yeni Turizm Sezonuna Hazırlanıyor

Ölüdeniz, Yeni Turizm Sezonuna Hazırlanıyor
CHA - Haberler | Yerel

Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz beldesinde yeni turizm sezonu hazırlıkları başladı.

Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz beldesinde yeni turizm sezonu hazırlıkları başladı. Çalışmalar kapsamında beldedeki bozulan yollar ve kaldırımlar onarılarak daha düzenli ve bakımlı hale getiriliyor. Ayrıca, elektrik kabloları da yer altına alınarak görüntü kirliliğinin önüne geçiliyor.

Belceğiz, Ovacık ve Hisarönü mahallerindeki başlayan çalışmaları yerinde izleyen Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ölüdeniz'i sezona pırıl pırıl yetiştireceklerini söyledi. Bu yıl elektrik kablolarının yer altına alınması şehir merkezindeki görsel kirliliğin önlendiğini ifade eden Yılmaz, yol, kaldırım ve çiçeklendirme çalışmaları ile şehri güzelleştirdiklerini açıkladı.

Ölüdeniz'i en kısa zaman içinde turizm sezonuna hazır hale getireceklerini kaydeden Keramettin Yılmaz, 2013 turizm sezonu için yapılan rezervasyonların oldukça umut verdiğini ve bundan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Yılmaz," Ölüdeniz'e her geçen yıl talep biraz daha artıyor. Biz de belediye olarak misafirlerimize hayal ettikleri bir Ölüdeniz'i yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yine çok yüksek bir doluluk bekliyoruz. Bütün işletmelerimize hareketli, bol kazançlı bir sezon diliyorum." dedi.

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title