Ölüdeniz, Yeni Turizm Sezonuna Hazır Olacak

Ölüdeniz, Yeni Turizm Sezonuna Hazır Olacak

Ölüdeniz, Yeni Turizm Sezonuna Hazır Olacak
CHA - Haberler | Yerel

Ölüdeniz Belediye Meclisi Nisan ayı olağan meclis toplantısında 2012 yılı faaliyet raporunu onadı.

Ölüdeniz Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı belediye toplantı salonunda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın başkanlık ettiği toplantıda, 2013 yılı içerisinde görev yapacak encümen üyelikleri için seçim yapıldı. Buna göre; meclis üyeleri Yalçın Tümen ve Ömer Uysal oybirliğiyle encümen üyesi seçildi. Encümen seçimlerinin ardından Ölüdeniz Belediyesi'nin 2012 yılı faaliyetleri, Belediye Başkanlığı, Zabıta Amirliği, Yazı İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar Müdürlüğü faaliyet raporları tek tek okunarak oylandı ve oy birliğiyle kabul edildi.

Meclis toplantısında ayrıca yeni turizm sezonu için alınacak tedbirler de gözden geçirilerek karara bağlandı. Buna göre Ölüdeniz'in sezona hazır hale getirilmesi için çevre temizliği, asfalt çalışmaları ve arıtma işlemlerinin aksaksız olarak yapılması için belediye başkanına tam yetki verildi.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, faaliyet raporunu onaylayan meclis üyelerine teşekkür etti. Dünyanın gözbebeği olan Ölüdeniz'i bu yıl da en güzel şekilde sezona hazırlamak için kolları sıvadıklarını kaydeden Yılmaz, "Umut ediyorum bu yıl turizm sezonu daha bereketli ve güzel geçecek. Rezervasyonların da çok iyi olduğuna dair bilgiler geliyor. Bütün işletmelerimize ve belde halkına güzel ve bereketli bir sezon geçirmelerini diliyorum." dedi.

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title