Olmaz Olmaz Haberleri

Olmaz Olmaz haber, Olmaz Olmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Olmaz Olmaz 6.7.2020
Amazon.com.tr'nin "yaz fırsatları" kampanyası başladı
Amazon.com.tr açıklamasına göre, 6-10 Temmuz tarihlerinde geçerli olacak kampanya ile tüketiciler plaj giyimden güneş gözlüğü ve terliğe, güneş losyonlarından koşu kıyafetleri ve şortlara, tişörtlerden ayakkabılara, su şişelerinden yoga matları, telefon kılıfları ve araba aksesuarlarına, yaz için olmaz olmaz birçok ürüne Amazon.
Olmaz Olmaz 30.4.2020
Fatih Portakal hakkında 3 yıla kadar hapis istemi
İddianamede, BDDK'nin dilekçesinde, Portakal'ın 6 Nisan'da sosyal medya hesabından paylaştığı ve şikayete konu mesajında Tekalif-i Milliye'yi hatırlatılıp, "Zor günlerden geçiyoruz. Mevduat veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef.
Olmaz Olmaz 30.4.2020
Fatih Portakal hakkında 3 yıla kadar hapis istemi
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fatih Portakal'ın sosyal medya paylaşım sitesi Twitter'dan Tekalif-i Milliye'ye atıfta bulunarak "Zor günlerden geçiyoruz. Mevduat veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef" şeklinde yaptığı paylaşım nedeniyle Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu suç duyurusunda bulunmuştu.
Olmaz Olmaz 30.4.2020
Fatih Portakal'a Bankacılık Kanunu'nu ihlalden 3 yıla kadar hapis istemiyle dava
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, gazeteci Fatih Portakal hakkında, "Tekalif-i Milliye"yi hatırlatarak paylaştığı twitter mesajı nedeniyle Bankacılık Kanunu'nun "İtibarın Korunması" başlıklı 74'üncü maddesini ihlal suçlamasıyla dava açıldı. Başsavcılık, Portakal'ın sosyal medya paylaşımının, bankalarda mevduatı veya tasarrufu bulunan mudilerin paralarının devlet tarafından koronavirüs salgını bahane edilerek istenebileceğine, salgın sonrası ise geri ödenebileceğine yönelik algı ve kanaat oluşturmaya yönelik olduğu değerlendirilmesi yaptı.   Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun suç duyurusu üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kaçakcılık ve Ekonomik Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından, FOX TV Haber Sunucusu Fatih Portakal hakkında başlatılan soruşturma tamamlandı. Başsavcılık, Portakal hakkında Bankacılık Kanunu'nun 74'üncü maddesini ihlal ettiği gerekçesiyle bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. İddianamede Portakal'ın 6 Nisan tarihinde sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında Tekalifi Milliye'yi hatırlatarak, "Zor günlerden geçiyoruz. Mevduat veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef" ifadesiyle, Bankacılık Kanunu'nun 74'ncü maddesini ihlal ettiği belirtildi.
Olmaz Olmaz 30.4.2020
FATİH PORTAKAL'A BANKACILIK KANUNU'NU İHLALDEN 3 YILA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, gazeteci Fatih Portakal hakkında, "Tekalif-i Milliye"yi hatırlatarak paylaştığı twitter mesajı nedeniyle Bankacılık Kanunu'nun "İtibarın Korunması" başlıklı 74'üncü maddesini ihlal suçlamasıyla dava açıldı. Başsavcılık, Portakal'ın sosyal medya paylaşımının, bankalarda mevduatı veya tasarrufu bulunan mudilerin paralarının devlet tarafından koronavirüs salgını bahane edilerek istenebileceğine, salgın sonrası ise geri ödenebileceğine yönelik algı ve kanaat oluşturmaya yönelik olduğu değerlendirilmesi yaptı.  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun suç duyurusu üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kaçakcılık ve Ekonomik Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından, FOX TV Haber Sunucusu Fatih Portakal hakkında başlatılan soruşturma tamamlandı. Başsavcılık, Portakal hakkında Bankacılık Kanunu'nun 74'üncü maddesini ihlal ettiği gerekçesiyle bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. İddianamede Portakal'ın 6 Nisan tarihinde sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında Tekalifi Milliye'yi hatırlatarak, "Zor günlerden geçiyoruz. Mevduat veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef" ifadesiyle, Bankacılık Kanunu'nun 74'ncü maddesini ihlal ettiği belirtildi.
Olmaz Olmaz: Fatih Portakal'a suç duyurusuOlmaz Olmaz 7.4.2020
Olmaz Olmaz 7.4.2020
Fatih Portakal'a suç duyurusu
Gazeteci Fatih Portakal'ın sosyal medya hesabından dün yaptığı, "Tekalifi Milliye hatırlatılıp 'zor günlerden geçiyoruz' denilerek mevduatı veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Korona sonrası ödeyelim derlermiş bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef!" paylaşımı ile ilgili Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan avukatlarınca UYAP sistemi üzerinden İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu.
Olmaz Olmaz 7.4.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve BDDK'dan Fatih Portakal hakkında iki ayrı suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve BDDK avukatlarınca, Fatih Portakal'ın dün Twitter hesabından yaptığı "Tekalifi Milliye hatırlatılıp 'zor günlerden geçiyoruz' denilerek mevduatı veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Korona sonrası ödeyelim derlermiş bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef!" şeklindeki  paylaşımı nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na UYAP üzerinden iki ayrı suç duyurusunda bulunuldu.
Olmaz Olmaz 7.4.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE BDDK'DEN FATİH PORTAKAL HAKKINDA İKİ AYRI SUÇ DUYURUSU
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve BDDK avukatlarınca, Fatih Portakal'ın dün Twitter hesabından yaptığı "Tekalifi Milliye hatırlatılıp 'zor günlerden geçiyoruz' denilerek mevduatı veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Korona sonrası ödeyelim derlermiş bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef!" şeklindeki  paylaşımı nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na UYAP üzerinden iki ayrı suç duyurusunda bulunuldu.
Olmaz Olmaz 7.4.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sunucu Fatih Portakal hakkında suç duyurusu
Fox TV haber sunucusu Fatih Portakal'ın, kendisine ait Twitter hesabından, "Tekalifi Milliye hatırlatılıp 'zor günlerden geçiyoruz' denilerek mevduatı veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Korona sonrası ödeyelim derlermiş bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef!" şeklinde paylaşımda bulunduğu ifade edilen dilekçede, şunlar kaydedildi: "Şüpheli bu ileti ile Müvekkilimin konuşmasını gerçek manasından uzaklaştırılarak kamuoyunda yanlış bir algı oluşturmayı amaçlamıştır.
Olmaz Olmaz 24.9.2019
Dha yurt bülteni - 2
Görüntü Dökümü --------------- -Fotokapan görüntüleri -Çağdaş Keçeci ile röp Haber-Kamera : Deniz BAŞLI / ARDAHAN, ==================== 2 bin 400 rakımda 13 çeşit meyve yetiştirdiler Erzurumlu Selim Alaftargil ve kardeşleri babalarının satın aldığı deniz seviyesinden 2 bin 400 metre yükseklikteki 10 dönümlük arazide kestane, ayva ve kayısı gibi 13 çeşit meyve yetiştirdi. Tamamen organik olan meyvelerin tadına doyum olmadığını söyleyen Selim Alaftargil, "Olmaz olmaz demeyin.
Olmaz Olmaz 9.4.2019
Ekrem İmamoğlu "Hakem Golü Verdi, Var Kabul Etti, Her İki Takım Taraftarları da Alkışlıyor"
Millet ittifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu seçim sonuçlarına itiraz sürecini futbol maçına benzeterek, "VAR sistemi kabul etti, hakem golü verdi, her iki takım taraftarları da alkışlıyor. Ortada bir iki oyuncu olmaz olmaz diye mızıkçılık yapıyor" dedi.
Olmaz Olmaz: Ekrem İmamoğlu konuşuyorOlmaz Olmaz 9.4.2019
Olmaz Olmaz 4.2.2019
AK Parti'den Birlik Mesajı
Van'da, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) eski ve yeni teşkilat üyeleri bir araya gelerek birlik mesajı verdi.
Olmaz Olmaz 25.11.2018
İlker Başbuğ: Bir Ülke Sadece Maddi Kalkınma Modeli ile Çağdaş Uygarlık Seviyesine Çıkamaz
GENELKURMAY eski Başkanı İlker Başbuğ, Beylikdüzü Belediyesi tarafından bir gün önce açılışı yapılarak hizmete giren Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde katıldığı bir söyleşide konuştu.
Olmaz Olmaz 25.11.2018
İlker Başbuğ Bir Ülke Sadece Maddi Kalkınma Modeli ile Çağdaş Uygarlık Seviyesine Çıkamaz
Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ, Beylikdüzü Belediyesi tarafından bir gün önce açılışı yapılarak hizmete giren Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde katıldığı bir söyleşide konuştu.
Olmaz Olmaz 28.9.2018
Fatih Terim: "En Önemli Kırılma Noktası Gol"
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, kendi sahalarında 1-0 kazandıkları Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının ardından, "En önemli kırılma noktası gol" dedi.
Olmaz Olmaz 20.6.2018
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Ordu'da
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ayın 24'ünde sandığa gidilecek.
Olmaz Olmaz 11.6.2018
Türkiye, 80 yaşındaki dedenin Atatürk sevgisini konuşuyor
Sosyal medyada hızla yayılan bir röportaj kısa sürede gündem oldu. Bolu'da çekildiği öğrenilen görüntülerde kendisine mikrofon uzatan gazeteciye 'isterlerse beni tutuklasınlar' diyen yaşlı adam Atatürk'ü böyle anlattı.
Olmaz Olmaz 1.6.2018
Bu Zamana Kadar Yaşanmış En İlginç Tesadüfler!
Vatani görevimi yapmakta olduğum için bu video otomatik olarak paylaşılacaktır. Yakın zamanda görüşmek üzere dostlar sizleri seviyorum. Bu arada olmaz olmaz demeyin videoda öyle tesadüfler var ki hazırlarken ağzım açık kaldı diyebilirim.
Olmaz Olmaz 18.1.2018
'Kadından Kahveci Olmaz' Dediler, Tepkileri Azmiyle Yendi
MANİSA'nın Alaşehir ilçesinin kırsal mahallelerinden Kemaliye'de, ailesinin işlettiği kahvede 4 yıl önce "Kadından kahveci olmaz" olmaz sözlerine rağmen çalışmaya başlayan Günnaz Çetinkaya (34), hem kendi mahallesinde hem de çevre mahallelerdeki kadınlara rol model oldu.
Olmaz Olmaz 18.1.2018
Dha Yurt Bülteni-2
(ÖZEL)1)ÖSO, AFRİN İÇİN HAZIR KITA BEKLİYOR SURİYE'nin Azez kentinde bulunan Özgür Suriye Ordusu güçleri, Türkiye'nin olası Afrin operasyonuna odaklandı.
Olmaz Olmaz 18.1.2018
Kadından Kahveci Olmaz' Dediler, Tepkileri Azmiyle Yendi
MANİSA'nın Alaşehir ilçesinin kırsal mahallelerinden Kemaliye'de, ailesinin işlettiği kahvede 4 yıl önce "Kadından kahveci olmaz" olmaz sözlerine rağmen çalışmaya başlayan Günnaz Çetinkaya (34), hem kendi mahallesinde hem de çevre mahallelerdeki kadınlara rol model oldu.
Olmaz Olmaz 25.11.2017
Dha Yurt Bülteni-16
KÜÇÜK MOSKOVA GAZİPAŞA AK PARTİ'DEYSE MURATPAŞA'DA OLUR Kongrede 'CHP'nin kalesi' olarak nitelendirilen Muratpaşa ilçesiyle ilgili konuşan Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, 2004 seçimlerinde Muratpaşa'da seçimin kılpayı kaybedildiğini belirtti. Gazipaşa ilçesinin 'Küçük Moskova' olarak anıldığını hatırlatan Çavuşoğlu, değerlendirmesini bunun üzerinden sürdürerek, Muratpaşa'da da Ak Parti'nin kazanabileceğini söyledi. Bakan Çavuşoğu, şunları söyledi; "İnsanımız hizmetin kıymetini bilir ve o yüzden olmaz olmaz denilmemesi gerekiyor.
123
Şu an buradasınız: Olmaz Olmaz Haberleri | Olmaz Olmaz Kimdir - Haberler - Olmaz Olmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Olmaz Olmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Amazon.com.tr'nin yaz fırsatları kampanyası başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 05:53:02. #1.14#
title