Olimpos Haberleri

Olimpos haber, Olimpos son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Olimpos - 13.04.2017
Kumluca'da Esrar Operasyonu
Edinilen bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Adrasan Jandarma Komutanlığı, Yazır Mahallesi Olimpos mevkisinde A.
Olimpos - 07.04.2017
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Belediyeden yapılan yazılı açılamaya göre, Olimpos isimli tiyatro topluluğu, Devekuşu Kabare'nin Aşk Olsun isimli oyunundan skeçler ve doğaçlama tiyatro gösterisinden oluşan oyunlarını sahneledi.
Olimpos - 24.03.2017
Denizli'de Toplu Açılış Töreni
- Notlar Tören alanında, Olimpos Dağı'nın çocukları varsın titresinler, Hira Dağı'nın evlatlarının dirilişini izlesinler", "Sen geldin adalet güneşi doğdu", "Sözünüz sözümüz, sevdanız sevdamız, davanız davamızdır", "Her zaman seninle olceez, evet deyip durceez gari", "Hedeflerimizden vazgeçmeceez, yolumuzdan dönmeceez, evet deyip durceez gari", "Seninle yürüdük, seninle büyüdük, seninle başardık", "Çıktığın kutlu yolda her zaman seninleyiz Reis", "Milletin hizmetkarı, büyük liderimiz, Denizlimiz'e hoşgeldiniz" şeklindeki pankartlar dikkat çekti.
Olimpos - 24.03.2017
Kumluca'da Özel Öğrencilerin Bahar Şenliği
Kumluca Ticaret Borsası tarafından Olimpos'ta organize edilen etkinlikte, Sarıcasu Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Okulu öğrencileri müzik dinletisi, Nevruz ateşi, halat çekme, yumurta ve çuval yarışında eğlendi.
Olimpos - 24.03.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli'de
DEV PANKARTLAR Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingi yapacağı alanın karşısındaki binalara, dev pankartlar asıldı. 'Büyük ustamız Denizli sizin eseriniz', 'Her zaman seninle Olceez. Evet deyip Durceez geri', 'Çıktığın kutlu yolda her zaman seninleyiz' reis', Dik dur eğilme bu millet seninle', 'Milletin hizmetkarı büyük liderimiz, Denizli'mize hoş geldiniz', 'Olimpos dağının çocukları varsın titresinler, Hira dağının evlatlarının dirilişini izlesinler', 'AK gençlik her zaman seninle gurur duyuyor', 'Seninle yürüdük, seninle büyüdük, seninle başardık' ve '15 Temmuz'da Denizli halkı bu meydanda sizin yanınızdaydı' yazılı pankartlar dikkati çekti.
Olimpos - 19.03.2017
Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş Açıklaması
Halk oylaması sürecinde "hayır" diyenlerin "tek adamlıktan" bahsettiğini ve "evet denmesi halinde ülkenin bölüneceğini" iddia ettiğini dile getiren Memiş, şöyle konuştu: "Ama biz şunu açık net biliyoruz ki eğer bugün Hollanda 'hayır' diyorsa, Almanya 'hayırcılara' kapıyı açıp 'evetçilere' kapatıyorsa, artık dünyanın birçok ülkesi ve Avrupa Birliği ülkelerinde Türkiye'ye karşı bir şaşı bakış varsa milletimizin bu süreci ona göre değerlendirmesi lazım. Bu millet aslında Avrupa'dan çok çekti. Hira Dağı'nın çocuklarına Olimpos Dağı'nın çocuklarını şirin göstermeye çalıştılar.
Olimpos - 17.03.2017
Antalya'da Turizm Sezonu Hazırlıkları
Kumluca ilçesine bağlı turistik Adrasan ve Olimpos'ta yaz sezonu öncesi alınacak tedbirlerle ilgili toplantı düzenlendi.
Olimpos - 14.03.2017
Antalya'da Orman Yangını
Antalya'da Olimpos Beydağları Milli Parkı'nda yıldırım düşmesi sonucu çıkan orman yangını kontrol altına alındı.
Olimpos - 09.03.2017
Sahte İçkiden Ölen Şahsın Adli Tıp Kurumundaki Otopsisi Tamamlandı
Öte yandan, Güray Tan Mısır'ın kış aylarında İstanbul'da yaz aylarında ise Antalya Olimpos'ta dövmecilik yaptığı ve Olimpos'a defnedilmek üzere vasiyet ettiği öğrenildi.
Olimpos - 09.03.2017
Kadıköy'de Sahte İçkiden Bir Kişi Yaşamını Yitirdi
Yakınları, Güray Tan Mısır'ın kış aylarında İstanbul, yaz aylarında ise Antalya Olimpos'ta dövmecilik yaptığını, çok sevdiği Olimpos'ta defnedilmeyi vasiyet ettiğini, bu isteğini yerine getirerek Mısır'ın cenazesini Olimpos'ta toprağa vereceklerini söyledi.
Olimpos - 27.01.2017
Şehirler Tarihleri ve Lezzetleriyle Emıtt'te
Fuarda, "Kadir'in Ağaç Evleri" standıyla yer alan Kadir Kaya ise dünyanın farklı ülkelerinde çok sayıda fuarda yer aldığını dile getirerek, "Olimpos'ta tamamen doğanın içinde, doğayla uyumlu ağaç evlerin bulunduğu bir mekanım var.
Olimpos - 22.01.2017
Herkül'ün Mağaraları" Ziyaretçilerden İlgi Görüyor
Üç mağaradan oluşan Cehennemağzı'ndan, yer altı tanrısı Hades'in yönettiği, hiçbir ölümlünün dönemeyeceği 'Ölüler Ülkesi"ne inen Herkül, buranın bekçisi üç başlı ve yılan kuyruklu köpek Kerberos'u, Olimpos tanrıları Hermes ve Athena'nın yardımıyla kaçırıyor.
Olimpos - 31.12.2016
Antalya 2016 Yılını Böyle Geçirdi
24 Haziran 2016 Cuma Kumluca İlçesi'nde 24 Haziran'da çıkan ve tatil cennetleri Adrasan'a ile Olimpos'a kadar sıçrayan yangın 3 günde kontrol altına alınabildi.
Olimpos - 22.12.2016
Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (6)
Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan Mahallesi'nde orman yangını çıktı. Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı Adrasan Mahallesi'nde çıkan orman yangını nedeniyle Olimpos mevkisindeki turistik işletmelerde ve evlerde boşaltma işlemi devam ediyor.
title