Olimpos Haberleri

Olimpos haber, Olimpos son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Olimpos - 11.12.2018
Zirvede Kar, Sahilde Deniz Keyfi
Olimpos Teleferik Reklam, Medya ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatih Koyuncu da aralık ayında deniz suyu sıcaklığının ortalama 20 derece, Tahtalı'da ise - 3 derece olduğunu ve yaklaşık bir metre kar bulunduğunu ifade etti.
Olimpos - 17.11.2018
Kumluca Belediyesinin Olimpos Projesine Ödül
Kumluca Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği (TKB) tarafından düzenen yarışmada, Olimpos Ören Yeri Çevre Düzenleme Projesi ile ödüle layık görüldü.
Olimpos - 11.10.2018
Antalya'da Tur Midibüsü Kayalıklara Çarptı: 28 Yaralı
Yaşar Akıska'nın kullandığı 07 LOY 30 plakalı tur midibüsü, Yazır Mahallesi Olimpos mevkisi yakınlarında yol kenarındaki kayalıklara çarptı.
Olimpos - 19.09.2018
Kemer'deki Orman Yangını Kontrol Altına Alındı
Antalya-Kemer karayolu Beldibi mevki Beydağları ve Olimpos Milli Park sınırları içindeki ormanlık alanda saat 19.
Olimpos - 09.09.2018
Uluslararası Olimpos Kültür ve Edebiyat Festivali
Uluslararası Olimpos Kültür ve Edebiyat Festivali kapsamında, müzik ve şiir dinletisi etkinliği gerçekleştirildi.
Olimpos - 30.08.2018
Uluslararası Olympos Kültür ve Festivali
Uluslararası Olympos Kültür ve Edebiyat Festivali, 6-10 Eylül 2018 tarihlerinde Olimpos Antik Kenti'nde gerçekleştirilecek.
Olimpos - 27.07.2018
Olimpos'ta Kültür ve Sanat Festivali Düzenlenecek
Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) Başkanı Metin Sözen'in başkanlığında, Olimpos Antik Kentinde 1. Uluslararası Olympos Kültür ve Sanat Festivali'nin düzenleneceği bildirildi.
Olimpos - 29.06.2018
Antalya'da Kayıp Müzisyeni Arama Çalışmaları
Ağabeyiyle daha önce de Olimpos bölgesinde kamp yaptıklarını ancak otelde konakladıklarını ifade eden Kor, şunları kaydetti: "İlk defa dağa çıkıp kamp kurdu.
Olimpos - 22.06.2018
Çıralı'da Yasaklar, Caretta Caretta Yuva Sayısını Artırdı
ANTALYA'nın dünyaca ünlü iki sahili Çıralı ve Olimpos'ta Caretta Caretta'ların yuvalama alanı sayısı, kumsallarda çadır kurmak, ateş yakmak, eğlence partileri düzenlemenin yasaklanması ve gönüllü 40 köylünün sabaha kadar nöbetleriyle 1,5 ayda 71'e yükseldi.
Olimpos - 22.06.2018
Antalya Çıralı'da Yasaklar, Caretta Caretta Yuva Sayısını Artırdı
Çıralı'da yasaklar, Caretta caretta yuva sayısını artırdıANTALYA'nın dünyaca ünlü iki sahili Çıralı ve Olimpos'ta Caretta Caretta'ların yuvalama alanı sayısı, kumsallarda çadır kurmak, ateş yakmak, eğlence partileri düzenlemenin yasaklanması ve gönüllü 40 köylünün sabaha kadar nöbetleriyle 1.
Olimpos - 10.06.2018
İzmir'deki Saklı Cennet, Karagöl
KARAGÖL EFSANESİ Karagöl, mitolojide de yer alıyor. Efsaneye göre İzmirli olan Frigya Kralı Tantalos, Smyrna'dan (İzmir) Magnesia'ya (Manisa) doğru uzanan Spilios Dağı'nda, Frigya halkı ile birlikte yaşar ve Batı Anadolu'ya yayılmış devletini yönetir. Spilios Dağı çok verimli topraklara ve zengin maden yataklarına sahip bir yerdir. Tanrıların sofrasına oturabilen tek insan olan Tantalos gün gelir, Olimpos Dağı tanrılarının hışmına uğrar.
Olimpos - 03.06.2018
Deniz Kaplumbağaları İçin Sahillerde Çadır, Ateş ve Eğlence Yasaklandı
ANTALYA'nın dünyaca ünlü iki sahili Çıralı ve Olimpos'ta nesli tehlike altındaki Caretta caretta'ların yuvalama alanı kumsallarda çadır kurmak, ateş yakmak, eğlence partileri düzenlemek tamamen yasaklandı.
Olimpos - 18.05.2018
Dha Yurt Bülteni-11
TAKSİDE TUTANAK DÜZENLENDİ Keşif çalışmasını yapan 14'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nin kadın hakimi, keşfin yapılacağı İstasyon Meydanı'na taksi ile geldi. Yaklaşık bir saat süren keşfin ardından yeniden taksiye binen Hakim ve katibi, keşif tutanağını da burada yazdı. Keşif tutanağının yazılarak, imzalanmasının ardından hakim ve ekibi yine aynı taksi ile adliyeye gitmek üzere İstasyon Meydanı'ndan ayrıldı.  Görüntü Dökümü: Keşif için gelen heyetin yürümesi Heyetin keşif bölgesine doğru gitmesi Genel ve detay görüntüler Haber - Kamera: Felat BOZARSLAN-Ahmet ÜN/DİYARBAKIR, -  ============================================== 4)2,5 YAŞINDAKİ ŞEMS GECEYİ TEK BAŞINA ORMANDA GEÇİRDİ ANTALYA'da, Olimpos Turizm Merkezi'nde dün akşam köpeğinin peşine takılarak gittiği ormanda kaybolan 2,5 yaşındaki Şems Ateş Uygur, sabah saatlerinde sulama havuzunu kapatan brandanın üzerinde uyurken bulundu.
Olimpos - 04.05.2018
God Of War - İlk 10 Dakika
İlk olarak E3 2016, oyun fuarında karşımıza çıkan God of War, uzun bekleyişin ardından sonra PlayStation konsollarımıza çıkışını gerçekleştirdi. Olimpos Tanrıları'na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor.
Olimpos - 20.04.2018
Yeni God Of War, 20 Nisan'da Oyuncularla Buluştu
CESUR VE YEPYENİ BİR BAŞLANGIÇ Olimpos Tanrıları'na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor.
Olimpos - 15.04.2018
God Of War Ön İnceleme | Nasıl Olmuş? Almaya Değer Mi?
20 Nisan 2018 tarihinde PlayStation 4 oyuncularına özel olarak çıkacak God of War, 8 yıllık aradan sonra Kratos özlemimizi dindiriyor.
Olimpos - 22.03.2018
Uslu, Tekirova-Kumluca Yol Çalışmalarını İnceledi
Heyelan bölgesinde yoğun bir çalışma yapıldığını vurgulayan Uslu, şunları kaydetti: "Heyelan sonucu yolun kapanmasından dolayı vatandaşımızın mağdur olmaması için geçici 4 ayrı çözüm ürettik. Birinci olarak Kumluca Yazır Mahallesi yolunda düzenlemeler yapıldı. İkinci alternatif olarak, Adrasan-Olimpos yolunda düzenlemeler yapıldı, standardı yükseltiliyor.
Olimpos - 20.03.2018
Kaybedenler Kulübü Yolda, İlk Filmin Açılış Gişesini İkiye Katladı
YOL DA HAYAT DA PLANLANDIĞI GİBİ GİTMEZ Kaan ve Mete Olimpos'ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul'a doğru yola çıkarlar.
Olimpos - 15.03.2018
Kgm'den Antalya-Kemer-Kumluca Yoluna İlişkin Açıklama
Araç trafiğinin ilk etapta Olimpos Kavşağı-Adrasan-Kumluca güzergahına yönlendirildiğinin ifade edildiği açıklamada, şunlar kaydedildi: "Olimpos Kavşağı'ndan Adrasan'a giden güzergahın yaklaşık 4.
Olimpos - 13.03.2018
Kaybedenler Kulübü Yolda" 16 Mart'ta Vizyona Girecek
Filmin konusu özetle şöyle: "Kalabalık bir Kadıköy grubuyla Olimpos'ta eğlenceli bir tatil geçiren Kaan ve Mete, motorlarıyla birlikte İstanbul'a doğru yola çıkar.
Olimpos - 13.03.2018
Çıralı'da Sezonun İlk Turist Çiftine Baklava İkramı
Portakal bahçeleri, butik otelleri, asırlardır sönmeyen Chemera Yanartaş'ı ve eşsiz sahiliyle Olimpos Beydağları Milli Parkı sınırları içindeki Çıralı tatil beldesine, 2018 yılının ilk turistleri geldi.
title