Olgun Atila Haberleri

Olgun Atila haber, Olgun Atila son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Olgun Atila 5.8.2015
Üniversiteli Öğrencilerden Dost Kart'a Büyük İlgi
Bornova Belediyesi'nden öğrencilere özel hizmetler Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da standa giderek Dost Kart ve Gençlik Merkezi'ni anlattı.
Olgun Atila 4.8.2015
2350 Kursiyer 18 Farklı Dalda Eğitim Alıyor
Bornova Belediyesi'nin Haziran ayında başlayan Yaz Dönemi Hobi ve Beceri Edindirme Kursları yoğun katılımla devam ediyor. 2350 kursiyerin 18 farklı dalda eğitim gördüğü kurslar dört merkezde veriliyor. Sosyal belediyecilik anlayışını her zaman ön planda tuttuklarını belirten Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 7'den 70'e tüm Bornovalıların bu kurslardan mutlaka yararlanmasını istedi.
Olgun Atila 3.8.2015
Kavaklıdere Yenileniyor
Mahalle içerisindeki toplam bin metrelik yol 5 bin metrekare parke taşla kaplandı. Yol çalışmasının ikinci etabı da en kısa sürede bitirilecek. 800 metre uzunluğundaki kalan beş sokağa 4 bin metrekare parke taş döşenecek. Kavaklıdere Mahallesi Muhtarı Ömer Kaça ile mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Bornova Belediyesi'ne ve Başkan Olgun Atila ve ekibine teşekkür etti.
Olgun Atila 27.7.2015
Bornova'da Acil Sorunlara Anında Çözüm
Anında çözüm Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Acil Çözüm Ekibi sistemini 2014 yılının Haziran ayında başlattıklarını hatırlatarak, geçen bir yılda önemli bir başarı sağlandığını söyledi.
Olgun Atila 22.7.2015
Hentbol Minik Kız Takımı 'Bornova'nın Gururu
Bornova Belediyesi Hentbol Minik Kız Takımı Türkiye Şampiyonu oldu
Olgun Atila: Kursiyerler Göz KamaştırdıOlgun Atila 15.7.2015
Olgun Atila 14.7.2015
Bornova'da Sporda Başarısı Tesadüf Değil
Bornova Belediyespor Kulübü'nün U12 ve U16 futbol takımları gruplarında ilk ikiye kalma başarısını gösterdi. Sporcular kupa sevinçlerini Başkan Olgun Atila ile paylaştı
Olgun Atila 14.7.2015
Bornova Belediyesi'den İhtiyaç Sahiplerine Bayram Hediyesi
Bornova Belediyesi'nden ihtiyaç sahibi vatandaşlara bayram müjdesi geldi.
Olgun Atila 10.7.2015
Sokak Sanatı-Graffiti Bornova Duvarlarında
Son yıllarda sanat gündemindeki en popüler konulardan biri haline gelen Graffiti / Sokak Sanatı ile Yakaköy'ün duvarları doğal dokuya uygun resimlerle donatıldı. 2014 – 2019 yılları arası stratejik planlarına tasarım ve inovasyonu koyduklarını hatırlatan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "Konuşan duvarlar kentimize ayrı bir renk ve değer katacak" dedi.
Olgun Atila 9.7.2015
Energie Cities'in 2016 yılı Genel Kurulu Bornova'da yapılacak
Avrupa'nın en prestijli Uluslararası Yerel Yönetim Ağlarından biri olan Energie Cities'in gelecek yıl ki genel kurulu Bornova Belediyesi'nin ev sahipliğinde yapılacak.
Olgun Atila 7.7.2015
Bornova'da Hedef Daha İyi Hizmet
Bütün müdürlerin katıldığı toplantıda 6 aylık bütçe gerçekleşmeleri ve performans değerlendirmesi yapılırken, 2016 yılında hayata geçirilecek proje ve faaliyetler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Stratejik Plan'a uyumun da değerlendirildiği toplantıda Bornova Kent Konseyi Başkanı ve Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Jülide Kesken "Örgütsel Yönetim ve Liderlik" konulu bir sunum yaptı Bornova Belediyesi 2015 Yılı 6 Aylık Faaliyet Raporu Değerlendirme Toplantısı, başkan yardımcıları ve müdürlerin katılımıyla gerçekleştirildi. Haftasonunda gerçekleştirilen toplantıda Bornova Kent Konseyi Başkanı ve Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Jülide Kesken "Örgütsel Yönetim ve Liderlik" konulu bir sunum yaptı. Bornova Belediyesi 2014-2019 Stratejik Planına uygun olarak hedeflerin tutturulduğu belirtilirken, 2015 yılı altı aylık bütçe ve performans gerçekleşmeleri değerlendirildi. İki gün süren toplantıda Bornova Belediyesi'nin 2016 yılı proje ve faaliyetleri ile hedefleri hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, düzenlenen toplantının müdürlükler arasındaki uyum ve koordinosyanu artıracağına inandığını söyleyerek, "Kurum olarak başarılı olmak için bütün arkadaşlarımızın birey birey başarılı olması gerekiyor.
Olgun Atila 6.7.2015
Bornova Belediyesi Yolları Yeniliyor
Bornova Belediyesi, sınırları içinde bulanan sanayi kuruluşları ve üniversiteler nedeniyle günlük hareketli nüfusu 1.5 milyonu bulan ilçede, trafikle ilgili sıkıntılar yaşanmaması için önemli yatırım ve çalışmalar yapıyor.
Olgun Atila 29.6.2015
Kızlar Kahvesi Bornova Belediyesi İle Hayat Buldu
Bornova'nın efsane mekanı müdavimleriyle tekrar buluştu
Olgun Atila 25.6.2015
Filenin Perileri Bornovalılara Büyük Gurur Yaşattı
Bornova Belediyespor Kulübü'nün Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, hem kendi yaşıtlarıyla yarıştıkları ligde hem de kendilerinden büyüklerin mücadele ettiği büyük kızlar liginde kupa kazanmanın mutluluğunu yaşadı.
Olgun Atila: Efsaneden Müzik ZiyafetiOlgun Atila 25.6.2015
Olgun Atila 23.6.2015
Bornova'nın Yeni Spor Salonu Tamamlanıyor
Bornova Belediyesi'nin prestij projeleri arasında yer alan Altındağ Spor Salonu'nun inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. 2500 kişilik seyirci kapasitesi ve antremen salonu ile İzmir'in en önemli spor komplekslerinden biri olacak Salon'un 2015 yılı sonuna kadar tamamlanması öngörülüyor. Bornova'nın spor alanında çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyleyen Başkan Olgun Atila, Doğanlar Stadı ve Altındağ Atatürk Spor Salonu tamamlandığında spor tesisi bakımından İzmir'in en zengin ilçelerden biri olacağız.
Olgun Atila 23.6.2015
5 Bin Kişiye Aynı Anda Kişisel Gelişim Eğitimi
Bornova Belediyesi; Türk ve yabancı birçok kuruluşa, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren, çalıştığı kurumlarda değişim yaratması ve sistem oluşturması ile ünlü uzman Ahmet Şerif İzgören'i 25 Haziran Perşembe günü saat 21:30'da Aşık Veysel Rekrasyon Alanı'ndaki Amfi Tiyatro'da Bornovalılarla buluşturuyor. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, belediye personelinin tamamının katılacağı söyleşiye tüm Bornovalıları davet etti.
Olgun Atila 19.6.2015
Bornova'da Bilinçli Anneler Yetişiyor
Kadınlarımıza desteğe devam edeceğiz Doğuma hazırlık, bebek ve anne beslenmesi, babanın rolü, bebek odasının düzenlenmesi, aile planlaması gibi konuların işlendiği eğitimlerin verildiği derslerin anne adaylarının bilinçlenmesinde büyük önem taşıdığını söyleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "Kadınlarımıza hayatlarındaki en önemli süreci yaşarlarken destek olmaya devam edeceğiz.
Olgun Atila 18.6.2015
Kadınlar Tiyatroda Kendilerini Anlattı
Bugüne kadar Çamdibi Nedret Güvenç Sahnesi'nde oyunlarını sergileyen Bornova Belediyesi Kadın Danışma Merkezi'nin oyuncuları ilk kez Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun merkezi olan Uğur Mumcu Kültür Merkezi'ndeki Sevda Şener Sahnesi'nde oyunlarını sahneledi. Kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ndeki etkileyici performanslarının ardından Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın teşviğiyle ikinci kez sahneye çıktılar.
Olgun Atila 17.6.2015
Bornova'da Kadın Kooperatifi Kuruldu
Kadınlar üretecek, Bornova Belediyesi destekleyecek 17 yaşında birkaç yüz dolar ile başladığı işinde milyon dolarları bulan kar oranlarına ulaşan Koger, başarısının sırrını anlattı. "Emeklemenin ve meraklı olmanın hiçbir sakıncası yok" diyen Koger, kendisini dinleyen Bornovalı kadınlardan, cesur, girişken ve araştırmacı olmalarını istedi Kısa bir süre önce Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın öncülüğünde kurulan Bornova Kadın Kooperatifi, Bornova'nın üreten kadınları için düzenlenen toplantıda anlatıldı.
Olgun Atila 16.6.2015
Gazoz, Gevrek Bahane Dostluk Şahane
Bornova'nın en eski okullarından biri olan Suphi Koyuncuoğlu Lisesi mezunları okul bahçesinde düzenlenen geleneksel 'Gazoz Gevrek Günü'nde buluştu.
Olgun Atila 10.6.2015
Yeşilovaspor'dan Başkan Atila'ya Plaketli Teşekkür
Yeşil-beyazlı yönetim sezon boyunca verdiği destek nedeniyle Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya plaket verdi.
Olgun Atila 8.6.2015
Ege Üniversitesi'nde 'Baş Dönmesi Polikliniği' Kuruluyor
Atila ile aynı heyecanı paylaşıyoruz Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, üniversite bünyesinde üretilen bilgileri vatandaşlarla paylaşmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, "Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atila ile bu heyecanı paylaşarak bir plan yaptık.
Olgun Atila 30.5.2015
Yaza Sporla Merhaba
Bornova Belediyesi'nin pek çok branşta ve yaş grubunda verdiği spor kurslarında yaz dönemi kayıtları devam ediyor.15 Haziran'da başlayacak kursların son başvuru tarihi 8 Haziran.Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, tüm Bornovalıları, uzman eğitmenler tarafından verilen spor okullarına davet etti.
Olgun Atila 30.5.2015
Bornova'da Yeni Yollar Açılıyor
Bornova Belediyesi'nin ilçede başlattığı asfalt çalışmasıyla mahalleler bir bir yepyeni yollarına kavuşuyor.
Olgun Atila 23.5.2015
Bornova'da Latin Rüzgarları Esti
Ege Üniversitesi Latin Dansları Topluluğu 3. Uluslararası Latin Dansları Festivali, bu yıl Bornova Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Büyükpark içerisindeki Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu'nda üçüncüsü gerçekleştirilen festival yoğun ilgi gördü. Üniversite kenti genç Bornova'nın, kültür ve sanat etkinliklerinde daha etkin olmasını istediklerini belirten Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Festivali önümüzdeki yıl daha büyük bir coşkuyla Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nda gerçekleştireceklerini söyledi.
Olgun Atila 21.4.2015
Bornova'da 23 Nisan coşkusu
Heyecanımızı kaybetmemeliyiz Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına hediye ettiği 23 Nisan'ı Bornova'da ruhuna en uygun şekilde coşkuyla kutlamak için bütün hazırlıklarını yaptıklarını söyledi.
Olgun Atila 7.4.2015
Pınarbaşı ve Işıkkent'te Yollar Yenilendi
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu bir çalışma yürüttüklerini söyledi.
Olgun Atila 3.4.2015
Bornova'da 'Bahar Tzliği'
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, temizlik hareketini her hafta farklı bir mahallede yapmaya devam edeceklerini söyledi.
Olgun Atila 21.3.2015
Bornova'da Okul Kardeşliği
"Bornova Bizim Evimiz" sloganıyla çıktığı hizmet yolunda "Ortak Akıl" ilkesini her alanda hayata geçirmeyi hedefleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, bir ilki daha gerçekleştirdi.
Olgun Atila 21.3.2015
Bornova'nın TUBİTAK Onuru
Türkiye örnek olan çalışmaların yapıldığı Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi'nde geleceğin bilim insanlarını yetiştiren Bornova Belediyesi TÜBİTAK ile işbirliği yaptı. Merkez, Türkiye'nin en önemli bilim kurumunun düzenlediği Genç Robot Bilim Etkinliği'nin İzmir ve çevre iller koordinatörü oldu. Türkiye'nin düşünen ve sorgulayan bireylere, bilim insanlarına ihtiyacı olduğunu söyleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "TUBİTAK ile yaptığımız bu işbirliği Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi'nin ne kadar önemli bir işlevi olduğunu ortaya koyuyor" diye konuştu.
Olgun Atila 16.3.2015
Bornova'nın Sorunlarına Yerinde Tespit
Başkan Olgun Atila, mahalle ziyaretlerine ara vermiyor
Şu an buradasınız: Olgun Atila Haberleri | Olgun Atila Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Olgun Atila haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Olgun Atila kimdir, hayatı ve biyografisi. Turizmcilerden CHP Adayı Sertel'e 'Sesimiz Ol' Daveti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.4.2020 02:34:21. #1.14#
title