Olgun Atila Haberleri

Olgun Atila haber, Olgun Atila son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Olgun Atila 25.6.2016
Okan Buruk, Yeni Bornova Stadı'nı Beğendi
Bornova Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre belediye başkanı Olgun Atila ve teknik direktör Okan Buruk, Yeni Bornova Stadı'nı gezip, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Olgun Atila 25.6.2016
Milli futbolcu Yeni Bornova Stadı'nı gezdi
Eski milli futbolcu ve Göztepe Spor Kulübü'nün önümüzdeki sezonda teknik direktörlüğüne yapacak olan Okan Buruk, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'yı ziyaret etti.
Olgun Atila 21.6.2016
Bornova Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi
Bornova Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, belediyenin 197 personelini kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri, varılan anlaşma sonrası Belediye Başkanı Olgun Atila ile Belediye-İş 6 No'lu Şube Başkanı Buket Mertoğlu Gürpınar arasında imzalandı.
Olgun Atila 16.6.2016
Bornova'da her yaşta yeşil sevgisi
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila çevre bilincini her vatandaşa aşılamak için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini söyledi.
Olgun Atila: Sağlık Ordusuna Taze KanOlgun Atila 14.6.2016
Olgun Atila: Sağlık Ordusuna Taze KanOlgun Atila 14.6.2016
Olgun Atila 10.6.2016
Engelli Çocukların Buz Pateni Sertifikası Sevinci
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, sertifika töreninde yaptığı konuşmada, engelli çocukların sosyalleşmelerini sağlamak ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla başlattıkları etkinliğin ilgi gördüğünü belirtti.
Olgun Atila 2.6.2016
Dünyanın belediye başkanları Bornova'da buluştu
Bornova Belediyesi'nin ev sahipliğinde başlayan Energy Cities (Enerji Kentleri Ağı) Yıllık Konferansı ve Genel Kurulu'nda önemli mesajlar verildi. Her yıl farklı bir tema ile bir Avrupa kentinde gerçekleştirilen Energy Cities Yıllık Konferansı ve Genel Kurulu'nun açılışında konuşan Energy Cities Yönetim Kurulu Başkanı ve Almanya Heidelberg Belediye Başkanı Eckart Würzner iki günlük konferans boyunca küresel iklim deşiklikliği ile mücadele konusunda pek çok yeni fikrin ve işbirliği olanaklarının ortaya çıkacağına inandığını söyledi. Würzner, enerji geleceği konusunda pek çok çalışma yapan Bornova'nın bu konuları konuşmak için çok uygun bir Avrupa kenti olduğunu belirterek, "Bu nedenle Bornova ve İzmir'de olmaktan gurur duyuyorum" dedi. Açılışta konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu belediyeler olarak karbon emisyonunu düşürmek için çevreci projeleri hayata geçirdiklerini ancak başta iklim değişikliği ile mücadele olmak üzere pek çok konuda sonuç almak için doğaya zarar veren vahşi üretimden vazgeçilmesi gerektiğini bunun için de Birleşmiş Milletler gibi kuruluşların önlemler alması gerektiğini söyledi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilklerin kenti Bornova'da Energy Cities'in Yıllık Konferansı'nı ve Genel Kurulu'nu yapmaktan büyük gurur duyduklarını söyledi.
Olgun Atila 30.5.2016
Bornova'da SKL buluşması
Bu yıl onuncusu yapılan etkinliğe Lise'nin mezunlarından Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da katıldı.
Olgun Atila 21.5.2016
Gençlik Merkezi'nde Satranç Turnavası heyecanı
Dereceye giren öğrencilere özel satranç takımı hediye eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova'yı ortak akılla yönettiklerine dikkat çekerek, "Gelecek sizlerin.
Olgun Atila 20.5.2016
Bornova kırmızı beyaza boyandı
Bornova Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlediği kortej yürüyüşü büyük coşkuya sahne oldu. Binlerce Bornovalı Türk Bayraklarıyla yürüyüşe katılarak Mustafa Kemal Caddesi'ni kırmızı beyaza boyadı. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın da ailesiyle birlikte katıldığı yürüyüşte CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar da vatandaşlarla birlikte yürüdü.
Olgun Atila 1.5.2016
Süpürgeci Olarak Girdiği Belediyede Başkan Vekili Oldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Bornova Belediyesi Başkan Vekili Kara, 1983 yılında süpürgeci olarak başladığı belediyede şu anda meclis üyesi olduğunu ifade ederek, "Bornova belediye başkanımız Olgun Atila 1 Mayıs öncesi beni Başkan Vekili olarak bıraktı.
Olgun Atila 11.3.2016
Ege Üniversitesi ve Bornova Belediyesi halk sağlığı için el ele verdi
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ve Ege Üniversitesi Rektörü Prof.
Olgun Atila 28.2.2016
Hocalı Katliamı'nın 24. Yılı
Bornova Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, anıtın "Azerbaycan Dostluk Parkı"ndaki açılışa katılan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçede "Hocalı Şehitleri Anıtı"nın açılışını yapmanın onurunu yaşadıklarını belirtti.
Olgun Atila 27.1.2016
Bornova'daki Stat İnşaatı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, TFF yetkililerinin stat inşaatının tahmin edildiğinden daha kısa süre bitirileceğini söyleyerek yetkililerin stada "tam not" verdiğine işaret etti.
Olgun Atila 25.1.2016
Şahane Buluşma
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Onursal Başkanı Mehmet Ali Susam, İEOSB Başkanı Zekeriya Mutlu, İzmir Büfeciler ve Kantinciler Odası Başkanı Selahattin Arslan, Çamdibi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Reşat Gençtürk, eski Milletvekilleri Rifat Sait ve İlhan Kaya, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila başta olmak üzere başkanların çıkartma yaptığı açılış renkli görüntülere sahne oldu.
Olgun Atila 23.1.2016
Bornova Belediye Başkanı Atila: "Doğanlar Stadı Gecikmedi"
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte inşa ettikleri Doğanlar Stadı'nın futbol oynanabilecek durumda olduğunu söyledi.
Olgun Atila 12.1.2016
İdil Biret, Ege Üniversitesi'nde Konser Verdi
Konsere Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, akademisyenler ve iş adamları katıldı.
Olgun Atila 14.12.2015
Başkanları Buluşturdu
"Dünya markası olacak" Kahvenin İzmirli markası, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Hasan Küçükkurt, Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kazançoğlu, İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Güleroğlu ile İzmir Ticaret Odası Meclis Üyeleri ve işadamlarının katılımıyla kapılarını açtı.
Olgun Atila 31.10.2015
Acılarını Başarılara Dönüştürmüş Kadının Hikâyesi Örnek Oldu
Profesyonel Yaşam Koçu, 'Doğu-Batı Sentezinde Kadın Olmak' başlıklı söyleşide, büyük acıların nasıl büyük başarılara dönüştürülebileceğini anlattı.
Olgun Atila 29.10.2015
Gazeteciler "Cumhuriyet" için Pedal Bastı
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Konak Belediyesi katkılarıyla düzenlenen etkinliğe Perşembe Akşamı Bisikletçileri de destek verdi. Gazetecilerin ve ailelerin kendi bisikletleriyle veya Bisim tarafından temin edilen bisikletlerle katıldığı etkinliğe, İGC Başkanı Misket Dikmen ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP İzmir 2.
Olgun Atila 29.10.2015
Gazeteciler "Cumhuriyet" İçin Pedal Bastı
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Konak Belediyesi katkılarıyla düzenlenen etkinliğe Perşembe Akşamı Bisikletçileri de destek verdi. Gazetecilerin ve ailelerin kendi bisikletleriyle veya Bisim tarafından temin edilen bisikletlerle katıldığı etkinliğe, İGC Başkanı Misket Dikmen ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, CHP İzmir 2.
Olgun Atila 27.10.2015
Bornova Belediyesi'nden 5500 Öğrenciye Eğitim Desteği
BELGEM'de eğitim de kitaplar da ücretsiz BELGEM'de bu yıl eğitim gören 5 bin 500 öğrenciye ücretsiz kitap dağımı da yapıldı. Gençlere yapılan yatırımların öncelikleri arasında yer aldığını vurgulayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "Gençlik merkezimizde üniversite öğrencilerine destek veriyoruz.
Olgun Atila 23.10.2015
Bornova'nın Duvarları Sanatla Renkleniyor
Bornova'nın duvarlarının sanat eserleriyle donatıldığı proje ile kentte bulunan bazı binaların cephelerine estetik bir görünüm kazandırılıyor. Bornnova Belediye Başkanı Olgun Atila, "2014 – 2019 yıllarını kapsayan stratejik planlanımızda tasarım ve inovasyon da var.
Olgun Atila 10.10.2015
Bornova'da Ortak Akıl Buluşması
Bornova Belediyesi'nin hayata geçirdiği "ortak akıl" ilkesi her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Bu kapsamda önemli bir buluşma gerçekleşti. Bornovalı muhtarlar beklenti ve taleplerini ortaya koymaları için Bornova Belediyesi tarafından düzenlenen toplantıda biraraya geldi. Toplantıya Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın yanısıra 1 Kasım seçimlerinde tekrar aday olan CHP İzmir Milletvekili Prof.
Olgun Atila 10.10.2015
Siyah Kuşakları Başkan Atila Taktı
Bornova Belediyespor'un Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun sınavlarında başarılı olan sporcularına kuşaklarını Başkan Olgun Atila taktı.
Olgun Atila 8.9.2015
Bornova Belediyesi, Güçbirliği Platformunu Ağırladı
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın da katıldığı toplantıda Bornova Belediyesi'nin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi alan Platform üyeleri Bornova turuna da çıktı.
Olgun Atila 7.9.2015
Bornova'da 9 Eylül Coşkusu
İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yıldönümü Bornova'da coşkuyla kutlanacak.
Olgun Atila 31.8.2015
Balspor'dan Başkan Atila'ya Teşekkür
Türkiye 1. Voleybol Ligi'ne yükselen Bornova Anadolu Lisesi Spor Kulübü yetkilileri Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya teşekkür ziyaretinde bulundu.
Olgun Atila 28.8.2015
30 Ağustos Parkı'nın Açılışı Yapıldı
Atatürk Mahallesi 2 dönümlük parkla daha da güzel hale geldi.
Olgun Atila 27.8.2015
Büyükpark'ta Sünnet Töreni
Bornova Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği Sünnet etkinliği bu yıl da büyük bir heyecana neden oldu. Büyükpark'taki havuz başında gerçekleştirilen etkinlikte 151 sünnet çocuğu ve aileleri unutulmaz bir gece geçirdi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da onların mutluluğuna ortak oldu.
Şu an buradasınız: Olgun Atila Haberleri | Olgun Atila Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Olgun Atila haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Olgun Atila kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehit Polisin İsmi Parka Verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.4.2020 18:57:10. #1.15#
title