Kardeşiyle Birlikte Öldürülen Kadının Sesli Mesajları Ortaya Çıktı: Yarın Son Günümmüş!

Kardeşiyle Birlikte Öldürülen Kadının Sesli Mesajları Ortaya Çıktı: Yarın Son Günümmüş!

İstanbul Küçükçekmece'de, eşi tarafından kardeşiyle birlikte öldürülen kadının, bir gün önce arkadaşına attığı "Ben her gün ölüyorum. Bir tarafa çıkamıyorum. Yarın son günümmüş. Ölecekmişim. Öyle diyor Garip" mesajları ortaya çıktı.

İstanbul Küçükçekmece'de eşi tarafından kardeşiyle birlikte öldürülen Zahide Oğuz'un, olaydan bir gün önce arkadaşına gönderdiği sesli mesajlar ortaya çıktı. Oğuz arkadaşına, "Garip beni yarın öldürecek. Yarın son günüm" şeklinde bir sesli mesaj göndererek öldürüleceğini söylemiş. Cinayet Büro Amirliği'nde de bulunan ses kaydının dosyaya konacağı öğrenildi.

KARISINI VE KAYIN BİRADERİNİ ÖLDÜRDÜ

Halkalı Merkez Mahallesi'nde geçtiğimiz cumartesi gecesi Garip Oğuz, eşinin bulunduğu eve giderek tartışmaya başlamış ardından da Zahide Oğuz'u dövmeye başlamıştı. Daha sonra yanında getirdiği silahı ateşleyen Garip Oğuz (52), Zahide Oğuz (42) ve kayınbiraderi Kutlay Oğuz (30)'u öldürdükten sonra polisi arayarak teslim oldu.

"ÖLECEKMİŞİM, ÖYLE DİYOR GARİP"

Poliste ismi bulunan Zahide Oğuz'un bir arkadaşı ise olaydan bir gün önce kendisine gönderilen ses kaydını ise polise teslim etti. Ses kaydına göre öldürülen Zahide Oğuz, "Ben her gün ölüyorum. Bir tarafa çıkamıyorum. Yarın son günümmüş. Ölecekmişim. Öyle diyor Garip" dediği duyuluyor. Ses kaydı önce analiz için ilgili kuruma ardından da soruşturma dosyasına konarak adliyeye gönderileceği öğrenildi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.