Olan Yine Satılmış ve Tarık'a Oluyor

Olan Yine Satılmış ve Tarık'a Oluyor

'Aşk Kaç Beden Giyer?'de Çiftler birbirine meydan okuyor.

Olan Yine Satılmış ve Tarık'a Oluyor
29.05.2013 10:42 | Son Güncelleme: 29.05.2013 10:42

Pazartesi ve perşembe gecelerinin kahkaha kaynağı "Aşk Kaç Beden Giyer?", tüm enerjisiyle yayına devam ediyor. Şehir yaşantısının getirdiği yalnızlığı ve kadın-erkek ilişkilerini mizahi bir kurguyla işleyen dizinin 57. bölümü, 30 Mayıs Perşembe saat 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de izleyiciyle buluşacak.

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart'ta, 'Aşk Kaç Beden Giyer?' şehrin, kadınların ve erkeklerin eğlenceli hikayesine devam ediyor. Yapımcılığını Seray Sever ve Hatice Soysev'in üstlendiği dizi, D-Smart izleyicilerinin pazartesi ve perşembe gecesi keyfi olmaya devam ediyor. 'Aşk Kaç Beden Giyer?'in yeni bölümü 30 Mayıs Perşembe 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de izleyicilerle buluşacak.

Tijen'i fethinde yeni manevralar deneyen Satılmış, bu sefer Barbi'den taktik alıyor. Fakat Barbi'ye bu taktikleri verense Tijen'den başkası değil! Böylece Satılmış Tijen'e, tam da duymak istediklerini çiçek eşliğinde söylüyor. Sosyeteyi çatlatmaya soyunan amansız ikilinin ilk icraatı Seda ve Tarık'a meydan okumak oluyor; onlara Tabu'da meydan okuyorlar! Ama aşkta erkeklerin cefası bitmiyor. Oyun başlar başlamaz Satılmış ve Tarık'a meydan dar ediliyor.

Künye:

Yapımcı: Seray Sever ve Hatice Soysev

Yönetmen: Günay Köker

Senaryo: Serdar Oğuz

Oyuncular: Koray Erkök, Gözde Çetiner, Adıhan Şentürk ve Ayşın Yeşim Çapanoğlu

Konu: Satılmış, Tijen'i tavlamak için Barbi'den taktik alır. Oysa Barbi'ye bu taktikleri Tijen vermiştir. Satılmış, Tijen'e çiçek götürür ve duymak istediklerini söyler. İkisi birlikte sosyeteyi çatlatacaktır. Seda ve Tarık'a meydan okurlar ve iki çift "tabu" oynar. Ne var ki, oyun başlar başlamaz kabak Satılmış ve Tarık'ın başında patlar.

Kaynak: Bültenler

title