Okul Yolunda 7 Yaşındaki Kız Öldürüldü, Annesi Ağır Yaralandı
Haberler » 3. Sayfa » Okul Yolunda 7 Yaşındaki Kız Öldürüldü, Annesi Ağır Yaralandı - Haberler

Okul Yolunda 7 Yaşındaki Kız Öldürüldü, Annesi Ağır Yaralandı

Okul yolunda 7 yaşındaki kız öldürüldü, annesi ağır yaralandıBALIKESİR - Balıkesir'in Edremit ilçesinde okula giden 7 yaşındaki Zeynep Çeliksoy ve annesi Zeliha Çeliksoy silahlı saldırıya uğradı.

Okul yolunda 7 yaşındaki kız öldürüldü, annesi ağır yaralandı


BALIKESİR - 'in Edremit ilçesinde okula giden 7 yaşındaki Zeynep Çeliksoy ve annesi Zeliha Çeliksoy silahlı saldırıya uğradı. 7 yaşındaki Zeynep Çeliksoy hayatını kaybederken, annesi ağır yaralı olarak tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Gazicelal Mahallesi 508. sokakta okula gitmek için sabah okula gitmek için evinden çıkan Zeynep Çeliksoy ve annesi Zeliha İrvanlıoğlu Çeliksoy, M.S.M.'nin kurşunlarına hedef oldu. Anne Zeliha Çeliksoy'un arkadaşı olduğu iddia edilen M.S.M pompalı tüfek ile anne kızın üzerine ateş açtıktan sonra otomobili ile kaçtı. Pompalı silahın hedefi olan anne kalçasında yaralanırken kızı Zeynep başına ve vücudundan vurularak olay yerinde hayatı kaybetti. Anne Zeliha Çeliksoy olay yerine gelen 112 ambulansı ile Edremit Devlet Hastanesine kaldırıldı. Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Okul Yolunda 7 Yaşındaki Kız Öldürüldü, Annesi Ağır Yaralandı

Manşet

Haberler