Okul Müdürüne İmzalı Destek

Okul Müdürüne İmzalı Destek
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Artvin'in Borçka İlçesine Bağlı Demirciler İlköğretim Okulu'na Vekaleten Müdür Olarak Atanan Mehmet Yılmaz'ın Geri Dönmesi İçin Veliler İmza Kampanyası Başlattı.

Artvin'in Borçka ilçesine bağlı Demirciler İlköğretim Okulu'na vekaleten müdür olarak atanan Mehmet Yılmaz'ın geri dönmesi için veliler imza kampanyası başlattı.

Demirciler İlköğretim Okulu'na geçici görevle görevlendirilen müdür vekili Mehmet Yılmaz'ın göreve başlamasıyla okulun bazı eksikliklerini tamamladığını belirten veliler, aynı zamanda okula bir disiplin geldiğini söylediler. Okul Müdür vekili olarak görev yapan Mehmet Yılmaz'ın Borçka'ya atanmasını kabul etmediklerini ifade eden veliler, görevine geri verilmesini istediklerini söylediler. Mehmet Yılmaz öğretmenin tekrar görevine geri iade edilmesi için kamuoyu oluşturarak, açtıkları imza kampanyası ile İlçe Milli Eğitim ve kaymakamlığa buradan bir sonuç alamadıkları takdirde valilik ve bakanlığa kadar konuyu götüreceklerini anlatan veliler bu konuda mücadele edeceklerini belirttiler.

Okul Aile Birliği Başkanı Burhan Özden; "Biz siyasi bir ayrım yapmıyoruz, bizim için önemli olan okulumuza hizmettir. Okula hizmet veren birini bulduk derken, kısa sürede alınmasına üzülüyoruz.Mehmet Yılmaz'ın görevine geri verilmesini istiyoruz"dediler.

(ZA-İRT-Y) 28.02.2008 14:14 TSİ

Okul Müdürüne İmzalı Destek

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title