Okul Müdürü Haberleri

Okul Müdürü haber, Okul Müdürü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Okul Müdürü - 17.12.2020
Son dakika haber | İlkokul öğrencisi Mert Yağız Köksal'ın ölümüyle ilişkin davanın ilk duruşması görüldü
Sanık savunmasının ardından okul müdürü, müdür yardımcısı, iki nöbetçi öğretmen, kantin çalışanlarının da arasında bulunduğu 10 kişi, tanık sıfatıyla dinlendi.
Okul Müdürü - 17.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Uludere'ye bağlı Yemişli köyü Umut Işığı İlkokulu'nda sınıf öğretmeni Duygu Yılmaz'ın talebi üzerine harekete geçen Türk Kızılay İzmir Şubesi'nce hayırseverlerin de desteğiyle 300 öğrenciye, eğitim seti ve oyuncak gönderildi. Türk Kızılay Şırnak Şubesi Başkanı Muhittin Benek ile beraber köye gelen Türk Kızılay İzmir Şubesi Başkanı Baykalmış, okul müdürü Göksel Bozkurt ve öğretmenlerle 300 öğrenciye eğitim seti ve oyuncakları dağıttı.
Okul Müdürü - 16.12.2020
Samsun'dan kısa kısa
Projenin Türkiye'nin çeşitli bölgesinde bulunan öğrencilerle tanışma ve sosyal ilişkilerin kurulmasına vesile olacağını belirten Suakıtıcı, "Kuruculuğunu yaptığımız 'Geleceğin Renkli Çocukların Elinde' projesinde Türkiye'nin farklı şehirlerinden öğretmenler ve öğrencilerle birlikte çalışmaktayız. Projemiz kapsamında çocuklarda çevre bilinci uyandırmak, çevreyi korumak için birtakım etkinlikler planladık. Şu ana kadar fidan dikimi, atıklardan saksı ve çöp kutusu tasarlama, çevre ile ilgili hikaye yazımı, çevresel atıklar ve geri dönüşüm konulu sunum gibi çeşitli etkinlikleri gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte çevre ile ilgili çalışmalarımız devam edecektir. Projemizin yürütülmesinde en büyük desteği Okul Müdürümüz Sibel Güngör'den aldık.
Okul Müdürü - 15.12.2020
Müdüre fırlattığı sandalye 'silah' sayılan kadın öğretmene hapis istemi
TRABZON'da meslek içi eğitim seminerine katılmadığı gerekçesiyle hakkında tutulan tutanağı yırtan kadın sınıf öğretmeni H.A., tartıştığı okul müdürü T.Ö.'ye sandalye fırlattı.
Okul Müdürü - 15.12.2020
Vali Ayhan'dan öğretmenlere başarı belgesi
Şarkışla Kaymakamı Mehmet Erdem, makamında kabul ettiği İsmet Yılmaz Fen Lisesi Okul Müdürü Şahin Karaca, İngilizce öğretmeni Mevlüde Ceran, Nene Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdussamet Atalay, çocuk gelişimi öğretmeni Fatma Köten'e Sivas Valisi Ayhan'ın hazırlatmış olduğu başarı belgelerini verdi.
Okul Müdürü - 14.12.2020
Öğretmenler eski sıra ve masalardan dezenfektan standı üretti
Okul müdürü Seracettin Koçlardan, yaptığı açılamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde öğretmenlerle bir araya gelerek, okulda kullanılmayacak durumdaki sıra ve masa ayaklarından pedallı dezenfektan cihazı üretimine karar verdiklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Okul Müdürü Haberleri | Okul Müdürü Haber - Haberler - Sayfa 9 - Okul Müdürü haberleri, son dakika okul müdürü haber ve gelişmeleri burada. Kayseri voleyboluna yeni takım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 12:36:30. #1.15#

title