Okul Müdürü Haberleri

Okul Müdürü haber, Okul Müdürü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Okul Müdürü - 31.10.2020
Son dakika haberi! Nurdağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde veli toplantısı yapıldı
Nurdağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 2020-2021 eğitim öğretim yılı birinci veli toplantısı koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri çerçevesinde yapıldı. Nurdağı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Gökçe Yıldırım başkanlığında okulun konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya veliler Kovid-19 tedbirleri ile alındı. Okul Müdürü Yıldırım, 5 bölümde 27 öğretmenle 260 öğrencinin öğrenim gördüğü okulda yapılan toplantıya ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Okul Müdürü - 30.10.2020
Son dakika haberi... Pazaryeri'nde Şehit Bilal Özcan Parkı hizmete açıldı
Okul Müdürü İslam Özkul, yaptığı konuşmada, parkın, sıradan bir çocuk parkı olmadığını ifade etti.
Okul Müdürü - 27.10.2020
Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli Destek 2020 Programı
Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki Boğaziçi Şehit Ömer Uygun Anadolu İmam Hatip Lisesi, Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2020 Programı kapsamında hibe desteği almaya hak kazandı. Milli Eğitim Bakanlığının Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, Anadolu imam hatip liselerinde öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla "Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2020 Programı" kapsamında başvurusu yapılan ve içerik değerlendirilmesi yapılan 41 proje hibe desteği almaya hak kazandı. Okullar tarafından yoğun ilgi gösterilen Destek Programı kapsamında Gaziantep'teki 21 Anadolu İmam Hatip Lisesi arasında projesi kabul edilen tek okul İslahiye Boğaziçi Şehit Ömer Uygun Anadolu İmam Hatip Lisesinin hazırlamış olduğu "Dağlar Aşıp Okuyacağım, Başaracağım " isimli proje oldu. Okul Müdürü Halim Erol, proje ile eğitimde dezavantajlı durumdaki öğrencilerin eğitime kazandırılmasının da hedeflendiğini belirtti.
Okul Müdürü - 27.10.2020
Havza'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliği
Havza 25 Mayıs İlkokulu bahçesinde düzenlenen etkinlikte dereceye giren öğrencilere madalyaları Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun, okul müdürü Orhan Tan ve katılımcılar tarafından verildi.
Okul Müdürü - 26.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Lisede incelemelerde bulunan Kaymakam Saygılı, Okul Müdürü Aydın Can'dan okul ve öğrenci pansiyonlarında yürütülen tadilat çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Okul Müdürü - 24.10.2020
Karasu'da meslek lisesinde 100 ton dezenfektan üretildi
Okul Müdürü Nilüfer Yeke de atölyede üretilen 100 ton dezenfektanı, başta resmi kurumlar olmak üzere satışını gerçekleştirdiklerini söyledi.
Okul Müdürü - 24.10.2020
Şehit Üsteğmen Ozan Olgu Köreke'nin adı Mersin'de mezun olduğu okulda yaşatılacak
Yaklaşık 6 ayda oluşturulan sınıfta, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, anne Köreke ve okul müdürü Ahmet Karagöz'ün de katılımıyla tören düzenlendi.
Okul Müdürü - 22.10.2020
Nurdağı Kaymakamı Akça'dan öğrenci pansiyonuna ziyaret
Okul Müdürü Gökçe Yıldırım, okul ve pansiyondaki yemekhane, yatakhane ve diğer alanları denetleyen Kaymakam Akça'ya alınan tedbirleri aktardı.
Okul Müdürü - 22.10.2020
Van depreminde enkaz altından çıkarılanlar yaşadıklarını unutamıyor
Uzun süre kaldığı enkazdan yaralı çıkarıldığını belirten Zorlu, yaşadıklarını şöyle anlattı: "15 arkadaşımızla bir vakıf binasındaydık. O esnada deprem oldu. Bir arkadaşımızı kaybettik. Bizim için büyük bir felaketti. Birçok canımızı, arkadaşımızı ve dostumuzu kaybettik. Devletimiz ilk günden itibaren yaralarımızı sarmak için büyük gayret sarf etti, bütün imkanlar seferber edildi. İnsanların barınma ihtiyaçları giderildi. Enkazdan çıktıktan sonra birçok arkadaşım gibi benim de yaşamımda büyük değişiklikler oldu. O dönem öğretmen olarak hizmet ediyordum. Memleketime daha iyi nasıl hizmet edebilirim zihniyetinde çalışıyordum. Akabinde bir okulda müdür yardımcısı, sonra da okul müdürü oldum.
Okul Müdürü - 20.10.2020
AYM'den, öğrenciye tokat davasında beraat eden öğretmen için ihlal kararı
Barış Baş hakkında, 2013 yılında Tekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nde öğretmen olarak görev yaptığı dönemde, öğrenci M.İ'nin kravatından tuttuğu ve ona bağırdığı ve öğrencinin de ağladığı gerekçesiyle tutanak tutuldu. Tutanağa okul müdürü, müdür başyardımcısı ve rehber öğretmen imza attı.
Okul Müdürü - 19.10.2020
MEB'den okul yöneticilerine "uzaktan eğitim tasarım ve yönetim eğitimi"
Bir okul müdürü gerçekten yetkinliği ile, motivasyonu ile harekete geçtiğinde 'Bu okul gerçekten o okul mu' sorusunu sordurabiliyor.
Okul Müdürü - 17.10.2020
"Meslek lisesi memleket meselesi" şiarıyla 11 ton dezenfekte solüsyonu ve 600 bin maske ürettiler
Okul müdürü Turan Altıok AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kovid-19 salgını ile mücadeleye marttan itibaren başladıklarını, eğitime ara verildiği dönemde ve yaz tatilinde bile çalışmaları gece gündüz demeden sürdürdüklerini söyledi.
Okul Müdürü - 17.10.2020
Son dakika haberi: Geleneksel kaynakçılığı modern yöntemle öğreniyorlar
"Okulumuza farklı teknolojik aletler de kazandırmayı düşünüyoruz" Okul müdürü Musa İncekara, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Metal Teknolojisi Alanı'nın mesleki eğitimde önemli bir yer tuttuğunu, projelerinin 65 proje arasından seçildiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Okul Müdürü Haberleri | Okul Müdürü Haber - Haberler - Sayfa 8 - Okul Müdürü haberleri, son dakika okul müdürü haber ve gelişmeleri burada. Pendik'te korku duvarı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 18:32:30. #1.14#
title