OKUL MÜDÜRÜ HABERLERİ

Okul Müdürü Haberleri

Okul Müdürü haber, Okul Müdürü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Okul Müdürü - 25.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Uzaktan eğitim sırasında öğrencilerine destek veren Nuray Yıldırıcı, "Hepimizi derinden sarsan Covid-19 pandemisi, öğrenci ve velilerimizi çok çaresiz bıraktı. Devletimizin, Bakanlığımızın bizlere sunduğu EBA uygulamalarını kurmakta sorun yaşıyordu veliler. Telefonla görüştüğümüz, mesajlaştığımız velilerimizin bazıları bu uygulamaları indiremediğini, bazıları ise bunu kullanacak akıllı cihazlarını olmadığını söyledi. Ben de ne yapabileceğimi düşündüm ve o sırada pencereden motorumu gördüm. Fotokopilerimi dağıtmaya başladım motorumla, sosyal mesafeye de dikkat ederek ödevleri dağıttım. Daha sonra gittiğim her öğrencimin EBA konusundaki sıkıntıların dinledim ve yapabildiğim kadarıyla sorunları çözmeye çalıştımö dedi.Okul Müdürü Fatih Temren, "Uzaktan eğitim bilinmeyen bir süreçti, bununla mart ayında tanıştık.
Okul Müdürü - 25.11.2020
Alibeyköy'de ilköğretim okulu müdürü hakkında 'kaçak kurs" soruşturması
Koronavirüs sürecinde uzaktan eğitim yapılması, özellikle Lise Giriş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrencilernin  büyük zorluk yaşamalarına neden oldu. Bu süreçte 8 ve 12'nci sınıf öğrencilerine okullarda Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) verilmesi kararı alındı. Kursa katılan öğrenciler herhangi bir ücret ödemediği gibi, ders veren öğretmenler de ücretlerini MEB'den aldı.  Edinilen bilgilere göre  Alibeyköy'de bir ilköğretim Okulu Müdürü A.E. hakkında öğrencilerden yaklaşık 3 bin TL toplayarak, 'kaçak kurs" faaliyeti yürüttüğü iddia edildi. Şikayet üzerine MEB müfettişleri okul müdürü A.
Okul Müdürü - 25.11.2020
Sivas'ta hayırsever vatandaşlardan okula temizlik malzemesi desteği
Okul müdürü Mehmet Kunduz, desteklerinden dolayı Gülkanat ve hayırseverlere teşekkür ederek, "Pandemi sürecinde virüsten korunmak için yapılması gereken üç önemli kuraldan biri de hijyen ortamın sağlanması ve temizlik.
Okul Müdürü - 25.11.2020
Eğitimciler, öğretmenleriyle çekildikleri fotoğraflarla sergi açtı
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, okul müdürü Nil Nilgün Uygul'un organize ettiği kutlama programında, öğretmenlerin ilköğretim hayatlarında öğretmenleriyle çekilmiş fotoğraflarından oluşan sergi açıldı.
Okul Müdürü - 24.11.2020
Çankırı'da öğretmenler artık meslektaşları olan eski öğrencileriyle buluştu
Okul Müdürü Mehtap Meydaneri, gazetecilere yaptığı açıklamada, okulun 1994-1995 yılından beri eğitime devam ettiğini söyledi.
Okul Müdürü - 24.11.2020
Karapınar'da öğretmenlere kitap hediye edildi
Prof. Dr. Mustafa Yavuz'un kaleme aldığı "Başımıza İcat Çıkaran Çocuklar ve Gençler" adlı kitaplar, okul müdürü ve öğretmenlere verilmek üzere, Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve Belediye Başkanı Mehmet Yaka tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal'a teslim edildi.
Okul Müdürü - 24.11.2020
Trabzon'da Kovid-19'u yenen okul müdüründen "kurallara uyun" çağrısı
Trabzon'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisinin ardından sağlığına kavuşan Hızırbey İlkokulu Müdürü Davut Kalyoncuoğlu, "Maske ve mesafe kurallarına uyulmasıyla okulların en kısa sürede açılmasını temenni ediyorum.
Okul Müdürü - 24.11.2020
Artvin'de Zeka Oyunları Kulübü ve Kütüphanesi açıldı
Açılışa, Vali Doruk'un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, kütüphaneye kitap ve zeka oyunları bağışında bulunan Yazar Turgut Tunç, Okul Müdürü Gülay Mollamehmetoğlu, öğretmenler, bazı öğrenciler ve veliler katıldı.
Okul Müdürü - 24.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------- -Bebeğin bırakıldığı boş arsa -Hastaneden görüntü -Bebeğin ambulanstan indirilip hastaneye alınışı Haber-Kamera: Hüsnü Ümit AVCI/SİVAS, ======================================= Koronavirüsü atlatan okul müdürü: Öğretmenler Günü'nü buruk geçiyoruz BURSA'da yakalandığı koronavirüsü tedavi sürecinin ardından atlatan okul müdürü Semih Evren (50), bu yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü'nün buruk kutlandığını ifade etti.
Okul Müdürü - 23.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ -17
'ÖĞRENCİLERİMİ YALNIZ BIRAKMAK İSTEMEDİM' Öğrencilerin de virüs süresince ciddi kaygıları olduğunu ifade eden Şahin, bu konuda desteğe ihtiyaçlarını olduğunu vurgulayarak, "Evde çok güçlü durmaya çalıştım.  2 çocuğumuz var onlara da bulaştı. Onlar çok hafif atlattılar. Karantina dönemini evimizde oğlumun sınavına hazırlanarak geçirdik. Onun açısından da çok zordu. Öğrencilerimle online ders yaparken hep kendi oğlumun psikolojisini göz önünde bulundurarak sohbet ediyorum. Dışarıdan çok desteğe ihtiyaçları var. Öğrencilerin dışarıya ne zaman çıkacakları, okula yeniden ne zaman başlayacakları ve ileride neler olacağı konusunda kaygıları var. Online dersler esnasında okul müdürümüz sağ olsun Selman Er dinlenmemi önerdi.
Okul Müdürü - 23.11.2020
Kırşehir Valisi Akın, öğretmenlerle fidan dikti
Öğretmenlerin milletlerin kaderinin belirlenmesinde önemli rol üstlendiğini vurgulayan Akın, şunları kaydetti: "Koronavirüs salgını nedeniyle bütün etkinliklerde olduğu gibi Öğretmenler Günü'nü de kısıtlı programla kutluyoruz. Bu kapsamda Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenlerimizle fidan dikimi gerçekleştirdik. Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesi bahçesine oluşturulan Şehit Öğretmen Yasemin Tekin Hatıra Ormanına diktiğimiz fidanların çevremizin daha yeşil ve daha temiz hale gelmesine katkı sunacağına inanıyorum. 1993 yılında Bitlis'te görev başındayken şehadete ulaşan Öğretmen Yasemin Tekin'in adını yaşatmak üzere bu hatıra ormanının oluşturulmasını anlamlı buluyorum. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum." Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Okul Müdürü Recep Tekinaslan, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.
Okul Müdürü - 19.11.2020
Konya'da bir anaokulunun öğrencileri at, ceylan ve kuzularla eğitim görüyor
Okul müdürü Melek Bozkurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, okuldaki eğitim modeline ilişkin bilgi verdi.
Okul Müdürü - 19.11.2020
Pamukovalı minik öğrenciler, İzmirli depremzede arkadaşlarına atkı ördü
Okul müdürü Mahmut Sami Tuncal, "Elbirlik İlkokulu öğretmenleri, öğrenciler ve velilerimizin destekleriyle İzmir depreminde mağdur olan ilkokul öğrenci arkadaşlarına destek amacıyla el emeği, göz nuru atkı örüp gönderdik.
Okul Müdürü - 17.11.2020
Kahramanmaraş'ta gönüllüler köy okuluna kütüphane açtı
Okul Müdürü İsa Pamuk da emeği geçen herkese teşekkür etti.
Okul Müdürü - 17.11.2020
Sığınmacı öğrenciler mesleki ve teknik eğitimle uyum sağlayacak
Mesleki ve teknik eğitim erişimi artacak Okul müdürü Girne Ağcihan Coşkun, AA muhabirine, bölgelerinde yoğun yaşayan kız öğrencilere yönelik proje geliştirdiklerini, özellikle sığınmacı öğrencileri mesleki eğitime teşvik etmek için çalıştıklarını söyledi.
Okul Müdürü - 16.11.2020
Öğretmenler hijyenik yaşam için "hava sterilizasyonu" üretti
Okul müdürü Nesrin Demirci, AA muhabirine, salgın sürecinde okul olarak maske üretimi yaparak ellerinden geldiğince Kovid-19 ile mücadeleye destek olduklarını söyledi.
Okul Müdürü - 16.11.2020
Mardinli öğrencilerden Azerbaycanlı akranlarına "dayanışma" mektubu
"Biriz, kardeşiz, bugünler geçecek" Okul müdürü Sümeyra Baştuğ, AA muhabirine, haberlerde Azerbaycan'ın Gence kentinde zarar gören sivilleri gördükten sonra öğretmenler ve öğrencileriyle böyle bir çalışma yapmaya karar verdiklerini söyledi.
Okul Müdürü - 14.11.2020
15 Temmuz şehidi, Kosova'da Türk askerinin yaptığı kütüphanede yaşatılacak
TÜRK ASKERİNE TEŞEKKÜR Açılış kurdelesi kesimi ardından kütüphaneyi gezen Krasniç, Türk askerinin 21 yıldır her türlü destekle Kosova halkının yanında olduğunu vurguladı. Mamuşa LMT Tim Komutanı Üsteğmen Seçkin Köseoğlu, "Bu kitapları Türkiye'den sizler için getirdik. İnşallah sizin gelişiminize, sizin hayata dair bakışınıza katkıda bulunur" ifadelerini kullandı. Okul Müdürü Rifat Krasniç, kütüphaneye Türkiye'de 15 Temmuz darbe girişimi gecesi şehit düşen polis memuru 'Mustafa Serin Kütüphanesi' ismini verdiklerini ve desteklerinden dolayı Türkiye Cumhuriyeti ve Türk askerlerine teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Okul Müdürü Haberleri | Okul Müdürü Haber - Haberler - Okul Müdürü haberleri, son dakika okul müdürü haber ve gelişmeleri burada. Emine Erdoğan'ın videosunu paylaştığı öğretmen: O gün en mutlu günümdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 23:36:54. #1.14#
title