Okul Müdürü Haberleri

Okul Müdürü haber, Okul Müdürü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Okul Müdürü - 24.10.2020
Karasu'da meslek lisesinde 100 ton dezenfektan üretildi
Okul Müdürü Nilüfer Yeke de atölyede üretilen 100 ton dezenfektanı, başta resmi kurumlar olmak üzere satışını gerçekleştirdiklerini söyledi.
Okul Müdürü - 24.10.2020
Şehit Üsteğmen Ozan Olgu Köreke'nin adı Mersin'de mezun olduğu okulda yaşatılacak
Yaklaşık 6 ayda oluşturulan sınıfta, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, anne Köreke ve okul müdürü Ahmet Karagöz'ün de katılımıyla tören düzenlendi.
Okul Müdürü - 22.10.2020
Nurdağı Kaymakamı Akça'dan öğrenci pansiyonuna ziyaret
Okul Müdürü Gökçe Yıldırım, okul ve pansiyondaki yemekhane, yatakhane ve diğer alanları denetleyen Kaymakam Akça'ya alınan tedbirleri aktardı.
Okul Müdürü - 22.10.2020
Van depreminde enkaz altından çıkarılanlar yaşadıklarını unutamıyor
Uzun süre kaldığı enkazdan yaralı çıkarıldığını belirten Zorlu, yaşadıklarını şöyle anlattı: "15 arkadaşımızla bir vakıf binasındaydık. O esnada deprem oldu. Bir arkadaşımızı kaybettik. Bizim için büyük bir felaketti. Birçok canımızı, arkadaşımızı ve dostumuzu kaybettik. Devletimiz ilk günden itibaren yaralarımızı sarmak için büyük gayret sarf etti, bütün imkanlar seferber edildi. İnsanların barınma ihtiyaçları giderildi. Enkazdan çıktıktan sonra birçok arkadaşım gibi benim de yaşamımda büyük değişiklikler oldu. O dönem öğretmen olarak hizmet ediyordum. Memleketime daha iyi nasıl hizmet edebilirim zihniyetinde çalışıyordum. Akabinde bir okulda müdür yardımcısı, sonra da okul müdürü oldum.
Okul Müdürü - 20.10.2020
AYM'den, öğrenciye tokat davasında beraat eden öğretmen için ihlal kararı
Barış Baş hakkında, 2013 yılında Tekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nde öğretmen olarak görev yaptığı dönemde, öğrenci M.İ'nin kravatından tuttuğu ve ona bağırdığı ve öğrencinin de ağladığı gerekçesiyle tutanak tutuldu. Tutanağa okul müdürü, müdür başyardımcısı ve rehber öğretmen imza attı.
Okul Müdürü - 19.10.2020
MEB'den okul yöneticilerine "uzaktan eğitim tasarım ve yönetim eğitimi"
Bir okul müdürü gerçekten yetkinliği ile, motivasyonu ile harekete geçtiğinde 'Bu okul gerçekten o okul mu' sorusunu sordurabiliyor.
Okul Müdürü - 17.10.2020
"Meslek lisesi memleket meselesi" şiarıyla 11 ton dezenfekte solüsyonu ve 600 bin maske ürettiler
Okul müdürü Turan Altıok AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kovid-19 salgını ile mücadeleye marttan itibaren başladıklarını, eğitime ara verildiği dönemde ve yaz tatilinde bile çalışmaları gece gündüz demeden sürdürdüklerini söyledi.
Okul Müdürü - 17.10.2020
Son dakika haberi: Geleneksel kaynakçılığı modern yöntemle öğreniyorlar
"Okulumuza farklı teknolojik aletler de kazandırmayı düşünüyoruz" Okul müdürü Musa İncekara, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Metal Teknolojisi Alanı'nın mesleki eğitimde önemli bir yer tuttuğunu, projelerinin 65 proje arasından seçildiğini söyledi.
Okul Müdürü - 15.10.2020
Manyas'ta meslek liseliler dezenfektan standı ve yüz koruyucu siperlik maske üretiyor
Okul müdürü Kadri Kılıç öncülüğünde üretilen yüz koruyucu siperlik maske ile dezenfektan stantları, döner sermaye sistemiyle satışa sunuluyor.
Okul Müdürü - 15.10.2020
Bozkurt'ta uzaktan eğitim gören öğrenciler için etkinlik
Okul müdürü Seçil Atak ise öğrencilerle tanışarak, etkinliklerin her hafta farklı sınıflarla yapılacağını ifade etti.
Okul Müdürü - 14.10.2020
Havza 25 Mayıs İlkokuluna basketbol ve voleybol sahası
Okul müdürü Orhan Tan da çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Öğrencilerimizin faydalanabileceği bu çalışma bizleri çok mutlu etti.
Okul Müdürü - 14.10.2020
Devrek'ten kısa kısa
Açıklamada, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'un şu ifadelerine yer verildi: "Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim almak zorunda kalan çocuklarımızın EBA sistemine girebilmeleri amacıyla başlattığımız bilgisayar, tablet kampanyamıza halkımızın desteği giderek artıyor. Her bir bilgisayar, tablet aydınlığa açılan bir kapıdır. Bunun için geleceğimiz olan çocuklarımıza bilgisayar ve tablet sunabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Katkı ve destek veren herkese teşekkür ediyorum." Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne "Okulum Temiz Belgesi" verildi Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne, Milli Eğitim Bakanlığı Standardizasyon ve Kalite Hizmet Birimi tarafından "Okulum Temiz Belgesi" verildi. Okul müdürü Musa Eren, yaptığı yazılı açıklamada, öğrencileri okullarıyla bir an önce buluşturacak her türlü tedbiri almanın temel öncelikleri olduğunu ifade etti.
Okul Müdürü - 14.10.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Okul Müdürü Halil İbrahim Toklu, gazetecilere, eğitim öğretime katkı veren hayırseverlere teşekkür etti.
Okul Müdürü - 13.10.2020
Hakkari'de 9 okul "Okulum Temiz Belgesi" aldı
Yapılan denetimlerde, başvuran okulların yüzde 70'inin gerekli koşulları taşıdığının tespit edildiğini söyleyen Gür, şunları aktardı: "Belgelendirme süreci hızla devam ediyor. Belgeli okul sayısı her geçen gün artacak. Belge alan eğitim kurumlarının kalite standartlarını sürdürmeleri için gereken izleme ve rehberlik çalışmaları sürdürülecektir. Hedefimiz ilimizde bu belgeyi almayan okulumuzun kalmamasıdır. Bu süreçte Okulum Temiz Belgesini almaya hak kazanan okul müdürü, öğretmen ve personelimize, Kovid-19 ile mücadelede bilinç oluşturmaya öncülük ettikleri ve öğrencilerimiz için gerekli her türlü tedbirleri alıp hayata geçirdikleri için teşekkür ediyorum.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Okul Müdürü Haberleri | Okul Müdürü Haber - Haberler - Okul Müdürü haberleri, son dakika okul müdürü haber ve gelişmeleri burada. Son dakika gündem: Havacılık üssü gibi okul.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 02:22:15. #1.15#
title