Okul Müdürleri Vialand'de

Okul Müdürleri Vialand'de

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Eyüp'teki okul müdürleri ve okul aile birliği üyeleriyle inşaatı devam eden Yeşilpınar Vialand şantiye binasında buluştu.

Okul Müdürleri Vialand'de

Ülkemizin en büyük ve kapsamlı tema, alışveriş ve eğlence merkezi olacak Vialand'ın inşaat çalışmaları hızla sürerken, Eyüp Belediye Başkanı şantiye binasında Eyüplülerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Öztürk'ün de katıldığı akşam yemeğinde bir yıl boyunca yaptıkları çalışmaları ve vizyon projeleri bir sunum eşliğinde aktaran Başkan İsmail Kavuncu, Eyüp'ün yepyeni bir silüete kavuştuğunu belirterek şunları söyledi: "İlçemizde yapım çalışmaları devam eden Vialand, Eyüp Nikah Sarayı/Kültür Merkezi, yeni Belediye Binası, Alibeyköy Spor Kompleksi Eyüp'e bambaşka bir vizyon kazandıracak… Ayrıca Rami'de yapılacak Şehir Müzesi ve Kütüphanesi inşaatına da yakında başlanacak…

Bu projeler, gerek kültür ve sanat aktivitelerinin artması, gerek bölgede önemli bir ihtiyacın giderilmesi, gerekse, ekonomik, sosyal, turistik gelişim açısından çok önemli… Bütün bu projelerimizle birlikte ekonomik canlanma, istihdamın artması da Eyüplü esnaflarımıza yansıyacak. Ben bugün bizlerle bir araya gelen tüm okul müdürlerimize, okul aile birliği üyelerimize gönülden teşekkür ediyorum.

Kendileriyle zaten sık sık programlarımızda buluşuyoruz… Eğitime her zaman destek veriyoruz. Vermeye de devam edeceğiz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi yetiştiren öğretmenlerimiz, okul müdürlerimiz, okul aile birliği yetkililerimiz bizler için çok önemli.

Sizlerle sık sık bir araya gelerek bu güzel gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim."

Kaynak: Bültenler