Okul Birincisi Öğrenci, Yurtta Doğurduğu Bebeğini Beşinci Kattan Attı

Okul Birincisi Öğrenci, Yurtta Doğurduğu Bebeğini Beşinci Kattan Attı

Çin'de ismi açıklanmayan 19 yaşındaki bir kız öğrenci, kaldığı öğrenci yurdunda gizlice doğurduğu bebeğini yurdun beşinci katından aşağı attı.

Akılalmaz olay Çin'de yaşandı. İsmi açıklanmayan 19 yaşındaki bir kız öğrenci, kaldığı öğrenci yurdunda gizli bir şekilde doğurduğu bebeğini yurdun beşinci katındaki pencereden dışarı attı.

BEBEĞİ SOKAK ARASINDA BULDULAR

Cinsiyeti açıklanmayan bebek sokak arasında diğer öğrenciler tarafından bulundu. 19 yaşındaki annenin anaokulu öğretmenliği bölümü son sınıfta olduğu belirtildi.

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ DERSE GİRMİŞ

Annenin bebeği pencereden attığını gördüklerini iddia eden bazı öğrenciler, annenin ertesi sabah hiçbir şey olmamış gibi derse katıldığını söylediler.

BEBEK ÖLDÜ, ANNE HASTANEYE KALDIRILDI

Okulun güvenlik görevlileri bebeğin öldüğünü belirtirken anne sağlık muayenesi için hastaneye kaldırıldı.

HAMİLE OLDUĞUNU HİÇ FARK ETMEMİŞLER

Okulda görev yapan bir öğretmen, annenin çok başarılı olduğunu dersleri hiç kaçırmadığını hatta hasta olduğunu ve kış olmasına rağmen öğrencinin ince giyindiğini ama hamile olduğunu farkedemediklerini söyledi.

BEBEK, ANNE KARNINDA ÖLMÜŞ

Yapılan incelemelerde bebeğin anne karnında öldüğü tespit edildi. Eğer anne, bebeği canlı iken atıp öldürmüş olsaydı kasten adam öldürmekten yargılanacaktı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.