OKTAY KAYNARCA HABERLERİ

Oktay Kaynarca haber, Oktay Kaynarca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oktay Kaynarca - 11.10.2019
Dha istanbul bülten -4
Görüntü Dökümü: ---------- -Eylemden görüntü ================ 9 - NATO GENEL SEKRETERİNİ PROTESTO ETTİLER Haber-Kamera: Beyza Nur GÜLER-Harun UYANIK/İstanbul, - HALKLARIN Kurtuluş Partisi (HKP), NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'in Türkiye ziyaretini protesto etti.  Beşiktaş meydanında toplanan grup,  pankart açıp sloganlar atarak Stoltenberg'in Türkiye'ye gelişini protesto etti. Polis ekiplerinin güvenlik önlemleri aldığı bölgede protestonun ardından basın açıklaması yapıldı.  Görüntü dökümü ---------------------------  -Protestodan görüntüler -Genel ve detay  ============== 10 - 9. MALATYA FİLM FESTİVALİ 15 KASIM'DA BAŞLIYOR İSTANBUL,   İstanbul'da düzenlenen basın toplantısında 15-19 Kasım tarihleri arasında bu yıl 9'uncusu düzenlenecek "Malatya Film Festivali" hakkında bilgiler verildi. Fatih'te bir otelde yapılan toplantıya  Malatya Büyükşehir Belediye  Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güler, sanatçılar Oktay Kaynarca ve Müfitcan Saçıntı katıldı.
Oktay Kaynarca - 11.10.2019
9. malatya film festivali 15 kasım'da başlıyor
İSTANBUL'da düzenlenen basın toplantısında 15-19 Kasım tarihleri arasında bu yıl 9'uncusu düzenlenecek "Malatya Film Festivali" hakkında bilgiler verildi. Fatih'te bir otelde yapılan toplantıya  Malatya Büyükşehir Belediye  Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güler, sanatçılar Oktay Kaynarca ve Müfitcan Saçıntı katıldı.
Oktay Kaynarca - 11.10.2019
9. Uluslar arası Malatya Film Festivali'nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi
9. Uluslararası Malatya Film Festivali, tanıtım toplantısı Laleli DoubleTree By Hilton Otel'de yapıldı. Festivalin yeniliklerinin anlatıldığı toplantıya, AK Parti MKYK üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, sanatçılar Oktay Kaynarca, Oylum Talu ve Müfitcan Saçıntı ile basın mensupları katıldı.
Oktay Kaynarca - 11.10.2019
9. malatya film festivali 15 kasım'da başlıyor
İSTANBUL'da düzenlenen basın toplantısında 15-19 Kasım tarihleri arasında bu yıl 9'uncusu düzenlenecek "Malatya Film Festivali" hakkında bilgiler verildi. Fatih'te bir otelde yapılan toplantıya  Malatya Büyükşehir Belediye  Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güler, sanatçılar Oktay Kaynarca ve Müfitcan Saçıntı katıldı.
Oktay Kaynarca - 03.10.2019
Tarık ünlüoğlu için tören düzenlendi
USTA oyuncu Tarık Ünlüoğlu bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Ölümü ile sanat dünyasını yasa boğan ünlü oyuncu için Mecidiyeköy Büyük Sahne - Artı Sahne'de anma töreni düzenlendi. Törende konuşan Ünlüoğlu'nun sanatçı arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.  Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören Tarık Ünlüoğlu Salı günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Usta oyuncu için Artı Sahne'de tören düzenlendi. Törene Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Selçuk Yöntem, Mehmet Aslantuğ, Altan Erkekli, Tamer Karadağlı, Ata Demirer'in aralarında olduğu sanatçılar, Tarık Ünlüoğlu'nun ailesi, sevenleri ve vatandaşlar katıldı. Tören Ünlüoğlu'nun hayatını anlatan bir filmle başladı.  EŞİ GÜLENAY KALKAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI  Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan törende gözyaşlarını tutamadı. Sahneye gelen Gülenay Kalkan'a oyuncu Selçuk Yöntem eşlik etti. Kalkan, tabuta sarıldı.  'KENDİSİNİ KARDEŞİM GİBİ HİSSETTİM'  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ törende yaptığı konuşmada, "Hepimizin başı sağ olsun. Her şeyden evvel bir dost, bir arkadaş. Kendisini adeta kardeşim gibi hissettim. Sevgili Tarık, çok büyük bir sanatçı. Devlet tiyatrolarından geliyor. Birçok filme, tiyatro oyunlarına kahramanlık etti. Tarık erken gitti. Üzüntümüz büyük. Büyük bir kayıp. Bence boşluğu hemen doldurulamayacak bir sanatçı. Üzüntüm büyük. Her şeyden evvel, kardeşimi kaybettim diyeyim. Tarıkcığım gidiyorsun ama aramızdasın" dedi.  "AĞABEYİMİ KAYBETMİŞ GİBİYİM" Oyuncu Oktay Kaynarca da törende usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nu  anlattı.
Oktay Kaynarca - 03.10.2019
Tarık ünlüoğlu için tören düzenlendi
Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Ölümü ile sanat dünyasını yasa boğan ünlü oyuncu için Mecidiyeköy Büyük Sahne - Artı Sahne'de anma töreni düzenlendi. Törende konuşan Ünlüoğlu'nun sanatçı arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.  Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören Tarık Ünlüoğlu Salı günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Usta oyuncu için Artı Sahne'de tören düzenlendi. Törene Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Selçuk Yöntem, Mehmet Aslantuğ, Altan Erkekli, Tamer Karadağlı, Ata Demirer'in aralarında olduğu sanatçılar, Tarık Ünlüoğlu'nun ailesi, sevenleri ve vatandaşlar katıldı. Tören Ünlüoğlu'nun hayatını anlatan bir filmle başladı.  EŞİ GÜLENAY KALKAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI  Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan törende gözyaşlarını tutamadı. Sahneye gelen Gülenay Kalkan'a oyuncu Selçuk Yöntem eşlik etti. Kalkan, tabuta sarıldı.  'KENDİSİNİ KARDEŞİM GİBİ HİSSETTİM'  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ törende yaptığı konuşmada, "Hepimizin başı sağ olsun. Her şeyden evvel bir dost, bir arkadaş. Kendisini adeta kardeşim gibi hissettim. Sevgili Tarık, çok büyük bir sanatçı. Devlet tiyatrolarından geliyor. Birçok filme, tiyatro oyunlarına kahramanlık etti. Tarık erken gitti. Üzüntümüz büyük. Büyük bir kayıp. Bence boşluğu hemen doldurulamayacak bir sanatçı. Üzüntüm büyük. Her şeyden evvel, kardeşimi kaybettim diyeyim. Tarıkcığım gidiyorsun ama aramızdasın" dedi.  "AĞABEYİMİ KAYBETMİŞ GİBİYİM" Oyuncu Oktay Kaynarca da törende usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nu  anlattı.
Oktay Kaynarca - 01.10.2019
Tarık Ünlüoğlu'nun vefatı
Ünlüoğlu'nun son oynadığı dizideki rol arkadaşı Oktay Kaynarca, "Abim.
Oktay Kaynarca - 27.09.2019
Kiğılı, yeni sezonda "Light Magic" koleksiyonunu sunacak
Geçen aylarda düzenlenen bir lansmanla kamuoyuna tanıtılan koleksiyona, oyuncu Oktay Kaynarca da dahil olmuştu.
Oktay Kaynarca - 26.09.2019
Ünlüler, erzurum'un tarihi yerlerini gezdi
Bayburtlu ünlüler Uğur Murathan ve Şule Zeybek'in yanı sıra oyuncu Oktay Kaynarca'nın da yer aldığı davetliler, kongre binasından sonra Çifte Minareli Medrese'yi gezdi.
Oktay Kaynarca - 26.09.2019
Dha yurt bülteni - 10
Görüntü Dökümü ---------- -Hollandalı gelinin restore ettiği kapılardan görüntü -Charlotte'nin çalışmalarından görüntü -Charlotte'nin ile röportaj -Genel ve detay görüntü SÜRE: 5.10 BOYUT: 578 MB Haber: Yasin DALKILIÇ- Kamera: Ahmet KORKMAZER/NEVŞEHİR, ================= Ünlüler Erzurum'un tarihi yerlerini gezdi Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, 'Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz' projesi kapsamında Bayburt'a yapacağı ziyaret öncesi Erzurum'u gezdi. Gazeteci, yazar konuklarıyla birlikte başta kongre salonu olmak üzere tarihi yerleri gezen Pervin Ersoy, amaçlarının Türkiye'nin tanıtımında farkındalık oluşturmak ve iç turizmi canlandırmak olduğunu söyledi.  Sabah saatlerinde uçakla Erzurum'a gelen Pervin Ersoy ve beraberindekiler milli mücadelenin ateşinin yakıldığı 23 Temmuz Kongresi'ne ev sahipliği yapan binayı gezdi. Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz'dan 100 yıl önce yapılan kongreyle ilgili bilgi alan Ersoy ve beraberindekiler cep telefonlarıyla görüntü olarak sosyal medya hesaplarından paylaştı. Türkiye'nin tanıtımına fayda olması için projeyi başlattıklarını belirten Pervin Ersoy, "Biz, Türkiye'nin tanıtımına bir parça faydamız, katkımız olsun diye iç turizmi calandırmak için daha doğrusu farkındalık yaratmak için başlattığımız 'Her şehri ünlüsüyle geziyoruz' projesi kapsamında Bayburt'a yapacağımız ziyaret öncesi Erzurum'u geziyoruz. Kongrenin yapıldığı binayı gezdik. Erzurum gerçekten ülkemizin en gözde şehirlerinden. Tüm detaylarıyla gezmek lazım. Şurada yarım saat geçirmek bizi inanılmaz etkiledi, Anlatılanları dinlemek, tarihi anları yaşamak insanları etkiliyor. Erzurum'da bunun gibi gezilmesi gereken yerler yine var. Tüm dokusuyla kültürel zenginlikleriyle Erzurum bambaşka bir yer" diye konuştu.  Bayburtlu ünlüler Uğur Murathan ve Şule Zeybek'in yanısıra sanatçı Oktay Kaynarca'nın da yeraldığı davetliler, kongre binasından sonra Çifte Minarele Medrese'yi gezdi.
Oktay Kaynarca - 19.08.2019
"Aman Reis Duymasın" 13 Aralık'ta vizyona girecek
Filmin konusu özetle şöyle: "Yaz tatiline çıkmaya karar veren yeraltı dünyasının en güçlü isimleri, daha deniz otobüsünden iner inmez tatilin beklentilerinin dışında olacağını anlar. İstanbul'a dönmek yerine devam etme kararı alan bu sıra dışı kadro, yönettikleri büyük dünyanın tam zıttında küçük bir sahil kasabasında şok üstüne şok yaşar. Tek dilekleri, bu skandalı Reis Hızır Çakırbeyli'nin (Oktay Kaynarca) duymamasıdır.
Oktay Kaynarca - 20.07.2019
Funda Arar rüzgârı esti
Sanatçı Aydın'ın daha sonra seslendirdiği birbirinden güzel eserlere Malatyalılar eşlik etti. Konser sonrası sanatçı Aydın, çocuklara sahnede kayısı hediye etti. Malatya'da Funda Arar Rüzgârı Esti Üçüncü gün konserlerinin final bölümünde, Malatyalıların merakla ve heyecanla beklediği ünlü sanatçı Funda Arar sahne aldı. Sanatçı Uğur Arslan, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Sinema sanatçısı Oktay Kaynarca'yı sahneye davet etti.
Oktay Kaynarca - 29.05.2019
Kiğılı X Oktay Kaynarca özel koleksiyon tanıtımı yapıldı
Kiğılı X Oktay Kaynarca özel koleksiyon tanıtımı yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Oktay Kaynarca Haberleri | Oktay Kaynarca Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Oktay Kaynarca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oktay Kaynarca kimdir, hayatı ve biyografisi. Altın Portakal Film Festivali Kırmızı halıda ünlüler geçidi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.6.2021 23:35:53. #1.16#

title